Προς το περιεχόμενο

MP3 players


melodicnemo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω την έκδοση των 5GB

Δεν έχω δοκιμάσει ipod αλλά σαν σύνολο το iriver είναι φανταστικό.

Άσχετο.. έχει ακούσει κανείς mp3 apo to SE k750i;

Έχω την εντύπωση ότι ο ήχος ακούγεται πιο καθαρά & πιο καλά απο το iriver.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Pantws auto to Archos fenete polu kalo :)

 

http://www.archos.com/products/pc_centric/gmini_402/index.html

 

kai exei kai polla montela analoga me tis apaitiseis tou ka8enos

 

http://www.archos.com/products/music/gmini_xs_202/index.html

image27du.th.jpg

 

 

.

ΘΑ ΑΚΟΥΜΠΟΥΣΕΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΑΚΙ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ARCHOS?? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά την βρήκα τη λύση για mp3 player...

Αγόρασα από την κόρη ενός φίλου που αλλάζει κινητό κάθε 2 μήνες, ένα Sony-Ericsson K750i μόνο 160 ευρώ!!!!! Το κινητό το είχε ένα μήνα, μέσα σε θήκη, με την εγγύηση του, σχεδόν ολοκαίνουργιο 200 ευρώ φθηνότερα!!

Το ήθελα από το καλοκαίρι το κινητάκι, αλλά δεν θα έδινα και 360 ευρώ για να το αγοράσω.

Θα πάρω και μια MS 1GB με 100 και κάτι ευρώ και έτοιμο το mp3 player και επίσης ένα πολύ καλό κινητό! Εκτός του ότι το κινητό είναι το μόνο πράγμα που έχουμε πάντα μαζί και δεν χρειάζεται να έχουμε 2 συσκευές, έχει πολύ καλή αυτονομία σαν mp3 player, ραδιο, αρκετά καλή ψηφιακή κάμερα για κινητό και άλλα πολλά...

Τουλάχιστον για φέτος θα με καλύψει...

Πως σας φαίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

132? για 256ΜΒ.Νομιζω οτι αυτο αρκει...Με 130? παιρνεις ευκολα 1GB.Κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει με τιποτα λογω χωρητικοτητας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης τα Ipod με hdd δεν ξέρω αν επιζούν μετά από πτώσεις (το δικό μου που ευτυχώς είναι flash της iriver έχει φάει ουκ ολίγα σουπίδια και δεν έχει πάθει τίποτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το έχει δοκιμάσει κανένας? Είναι καλό?

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Catalog_Id=15&Product_Id=277364&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Είναι από τα γνωστά κινέζικα mp3 players που θα τα βρεις με πολλές ονομασίες' date=' αλλά το Πλαίσιο τα έχει αρκετά ακριβά. Δεν ξέρω γιά το συγκεκριμένο, αλλά αυτό που έχω πάρει 89? στην έκδοση του 1GB από το ebay (δες εδώ ) είναι αρκετά καλό γιά τα λεφτά του (με δεδομένο ότι μου κόστισε λίγο ακριβότερα από μιά κάρτα μνήμης ίδιας χωρητικότητας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά την βρήκα τη λύση για mp3 player...

Αγόρασα από την κόρη ενός φίλου που αλλάζει κινητό κάθε 2 μήνες' date=' ένα Sony-Ericsson K750i μόνο 160 ευρώ!!!!! Το κινητό το είχε ένα μήνα, μέσα σε θήκη, με την εγγύηση του, σχεδόν ολοκαίνουργιο 200 ευρώ φθηνότερα!!

Το ήθελα από το καλοκαίρι το κινητάκι, αλλά δεν θα έδινα και 360 ευρώ για να το αγοράσω.

Θα πάρω και μια MS 1GB με 100 και κάτι ευρώ και έτοιμο το mp3 player και επίσης ένα πολύ καλό κινητό! Εκτός του ότι το κινητό είναι το μόνο πράγμα που έχουμε πάντα μαζί και δεν χρειάζεται να έχουμε 2 συσκευές, έχει πολύ καλή αυτονομία σαν mp3 player, ραδιο, αρκετά καλή ψηφιακή κάμερα για κινητό και άλλα πολλά...

Τουλάχιστον για φέτος θα με καλύψει...

Πως σας φαίνεται;[/quote']

 

Ουσιαστικά έκανες αυτό που ήθελα να κάνω εγώ. Να αγοράσω το κ750 γύρω στα 150 ευρώ! Τόσο αξίζει σίγουρα (με τα δικά μου κριτήρια πάντα). Αν έχεις κανένα άλλο τέτοιο φίλο ενδιαφέρομαι κι εγώ :P

To μόνο μείον με αυτές τις επιλογές είναι ότι τρως ακτινοβολία παρατεταμένα μέσω των ακουστικών (διορθώστε με αν κάνω λάθος), και φυσικά αν χρειάζεσαι πραγματικά το κινητό μπορεί να βρίζεις που σου έφαγε τη μπαταρία το mp3 player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...