Προς το περιεχόμενο

ti akousa sto plaisio les?oti tha kleisi i Fujitsu siemens!


johnBcrete

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

λοιπον αυτο που θα γινει σιγουροτατα ειναι οτι η siemens θα κλεισει και θα λειτουργει ως siemens-benq δηλαδη θα συχωνευτη με την εταιρια benq(ελπιζω οτι το γραφω σωστα) αλλα αυτο το ξερω σιγουρα για τα κινητα τηλ(ηδη εχουν βγει τα πρωτα!

Τωρα οσο αφορα τα υπολοιπα το μελλον θα δειξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia aporw giati merikoi psonizoun apo plaisio... entaksei, kala na pas gia mikropragmata, k egw exw paei alla oxi gia na pareis sistima... tha plirwseis kana 2xiliaro kai tha nomizeis oti exeis to kalitero sistima enw oloi oi filoi sou tha exoun dwsei gia to idio sistima 1500... to exw dei k auto!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα laptop απο το πλαισιο και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος!

15΄΄

80giga

1024ram

x700 ati

dvdr

με wi-fi(ενσωματομενο)-card reader-και το laptop λειτουργει και κλειστο σας cd-mp3 player!

συνολο 1190ευροπουλα με 1 χρονο εγγυηση και service την επομενη μερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τα υπόλοιπα μικρά μαγαζια αν δεν μένεις Αθηνα -Θεσσαλονίκη είναι φθηνότερα απο το plaisio-multirama αντε να πώ τα online τα οποία δεν τα θεωρώ και όλα αξιόπιστα....

Στο Θέμα τώρα άκουσα και εγώ ότι δεν πάει καλά η συνεργασία Fujitsu -siemens παρότι στην Ελλάδα έχει πουλήσει αρκετά αλλα και στην γερμανία λόγο της siemens απο γερμανους κατοικους και ελληνογερμανους.Ομως στις μεγαλες αγορες δεν είναι καλά τα πράγματα πχ ΗΠΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας βλέπω λίγο μπερδεμενους , multirama e-shop και πλαισιο και zero-one εχουν ακριβώς τα ίδια λαπτοπ , ο κατασκευαστης είναι η clevo.

Αρα δεν τιθεται θέμα συγκρισης ,παρα μόνο τιμής και προσφερόμενων υπηρεσιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego ematha apo gnosto pou douleuei sto plaisio oti diekopsan tin sinergasia me fujitsu siemens epeidi anakalipsan oti poulaei pio ftina se alles etairies (px sta multirama)den ksero kata poso alitheuei alla auto akousa.

Και εγώ που είχα ρωτήσει στο Πλαίσιο της Στουρνάρη, γιατί δεν φέρνουν τα μηχανήματα της συγκεκριμένης εταιρείας, ο υπάλληλος μου απάντησε ακριβώς το ίδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego ematha apo gnosto pou douleuei sto plaisio oti diekopsan tin sinergasia me fujitsu siemens epeidi anakalipsan oti poulaei pio ftina se alles etairies (px sta multirama)den ksero kata poso alitheuei alla auto akousa.

 

 

ακριβώς έτσι είναι!

και οι "γιωτάδες" απο το πλαισιο λενε πως δεν ειναι καλα τα FJ και τρια πουλακια καθονταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nomizo exete apodextei oloi to mideniko service eshop me sxetiko crash test stis times kai kataligoume se ipervoles.

 

ntaksei to plaisio den einai to pio ftino alla min to isopedonoume kiolas toulaxiston mporeis na pas na deis apo konta auto pou 8es na agoraseis kai mporei se pc na min fisane i polites alla prosfata pigan na paro bt kai to palikari itan poli eksipiretikos (gia tin istoria pira siemens)

 

telos na pros8eso oti sto b2b komati kai se etairikous pelates i times tou plaisiou einai sizitisimes kai katevainoun eidika de sta analosima...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...