Προς το περιεχόμενο

ti akousa sto plaisio les?oti tha kleisi i Fujitsu siemens!


johnBcrete

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Loipon exthes 23/1 etixe na peraso apo to plaisio sigkekrimena tou irakliou,k psaxnontas ena modelo tis fujitsu siemens mou leei o politis me ifos sofou expert stous ipologistes.Exoume stamatisei ta FJS dioti tha kleisei!!! (i FUJITSU SIEMENS) kai oti einai xalia mixanimata ktl ktl ...Perimeno apadiseis...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
δε ξέρω, πάντως θυμάμαι που το ανέφερε στο insomnia και κάποιος άλλος φίλος..κ αυτός από πλαίσιο νομίζω.

Προ καιρου λεγανε για τα Toshiba σε αναλογο τοπικ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oi teleutaies mou plirofories lene oti 8a kleisei kai i microsoft...

...ναι το ακουσα κι εγω αυτο...θα συγχωνευτει λεει με την Ιντελ και θα φτιαχνουν πληκτρολογια και ποντικια...:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα παληκάρια του πλαίσιου δεν παλεύονται! Τα FS δεν τα φέρνουν πολύ πριν από τα Χριστούγεννα! Ότι δεν καταφέρνουν να φέρουν το στέλνουν για κλείσιμο! Άψογη πολιτική πωλήσεων έχει το κατάστημα! Πάντα τέτοια! Πήγα τις προάλλες να δω φωτογραφική Olympus και μου λέει ότι δεν φέρνουν πλέον τα μοντέλα της εταιρείας! Πήγα να δω και για FS laptop και πήρα την ίδια απάντηση! Μάλλον το κατάστημα δεν με θέλει για πελάτη του! Βασικά ούτε εγώ το θέλω! Αλήθεια.... Απορώ... Υπάρχει πιο ακριβό μαγαζί απο το πλαίσιο?? Έλεεεεεοςς!!!:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι για γέλια τα ατομα

 

επειδη η Fujitsu εχει ειδικη συνεργασια με τα Multirama (βλεπε και AMILO 1437G-κορυφή!) και δεν φερνουν τα FUJITSU (ή τα φέρνουν σε κακές τιμές) λενε πως θα κλείσει και οτι δεν ειναι καλα μηχανήματα !!!

 

ΟΥΣΤ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πλαίσιο και το κάθε πλαίσιο δε ζει από τους γνώστες πελάτες αλλά από τους άσχετους με το αντικείμενο.

 

Χάλια τα FS ε; κοίτα να δεις πως θα την πατούσαμε ρε συ. Ευτυχώς που δε πήρα ..... Αντε και καλά στέφανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα...

 

Το είχα αναφέρει και γω πριν περίπου ένα μήνα, αλλά δεν το είχα ακούσει από το πλαίσιο, αλλά απο πωλητή των Media Markt στο Μαρούσι...

Αυτό είναι γεγονός και αδίκως το αμφισβητείτε...Εννοείτε πως δεν θα κλείσει η εταιρεία αλλά η αντιπροσωπεία της στην Ελλάδα...Για τους "άπιστους θωμάδες"...Υπάρχει στον Κωτσόβολο FS με 599 ευρώ...Ασχέτως των δυνατοτήτων του, έχετε ξαναδεί πολλές φορές ανάλογα laptop στην συγκεκριμένη τιμή...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...