Προς το περιεχόμενο

ΕΡΤ digital


bchris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 361
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

http://www.ert.gr/ertae/ert_digital/

 

sxetiko post

Οι πολίτες έχουν τη δυνατότητα να επιλέξουν μεταξύ ενός απλού αποκωδικοποιητή (Zapper set-top box) και του αποκωδικοποιητή πολλαπλών διαδραστικών υπηρεσιών (ΜΗΡ).

dhl?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κεραια μενει η ιδια...Και παει στο μηχανημα αυτο και μετα αλλο καλωδιο απο το μηχανημα στην tv εκει που ηταν η κεραια.:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κεραια μενει η ιδια...Και παει στο μηχανημα αυτο και μετα αλλο καλωδιο απο το μηχανημα στην tv εκει που ηταν η κεραια.:-D :-D :-D

 

thanks!

 

exete na protinete kana modelo kai kana link se eliniko eshop na doume kai times?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den kserw posoi blepoune ET-1, NET ante kai ET-3...

 

proswpika den gnwrizw KANENAN! Egw NET blepw monaxa ama exei kana Champions League, kai basika mono mpala blepw sthn TV, kai tis tainies tis exw kopsei giati mou spane ta neyra oi sunexeis diafhmiseis...

 

Twra ean mpoun se auto to programma kai ta upoloipa idiwtika kanalia to suzhtame, alla mexri tote, exoume....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
den kserw posoi blepoune ET-1' date=' NET ante kai ET-3...

 

proswpika den gnwrizw KANENAN! Egw NET blepw monaxa ama exei kana Champions League, kai basika mono mpala blepw sthn TV, kai tis tainies tis exw kopsei giati mou spane ta neyra oi sunexeis diafhmiseis...

 

Twra ean mpoun se auto to programma kai ta upoloipa idiwtika kanalia to suzhtame, alla mexri tote, exoume....[/quote']

 

Η πλάκα είναι ότι εγώ θα έκανα ακριβώς την αντίστροφη ερώτηση: δεν ξέρω πόσοι βλέπουν τα ιδιωτικά ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ - εγώ βλέπω μόνο ΝΕΤ, άντε και καμιά ΕΤ1 στο τσακίρ κέφι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω και τον Alpha όταν δείχνει Ολυμπιακό ή Θέμο Αναστασιάδη (γιά να δω όλα τα σκουπίδια της ιδιωτικής TV μαζεμένα ;)).

 

Α, και το Mega όταν δείχνει Champions League, αλλά αυτό είναι μιά πολύ πονεμένη ιστορία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ma nai, kai egw den blepw ta skoupidia ths idiwtikhs thleorashs, para mono mpala otan exei kana agwna ths prokophs an kai sifiliazomai agria me tis diafhmiseis ka8e fora...

ante kai sto para pente blepw ka8e deytera bradu.

 

twra entaksei, o ka8enas mas pisteyw kserei panw katw an ton sumferei na balei olo ton eksoplismo gia na blepei pshfiakh thleorash (kai malista se dokimastiko stadio).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Οι αποκωδικοποιητες που βλεπω οτι υπαρχουν τωρα στα μαγαζια βγαζουν εξοδο RF αντε και SCART. Απο την στιγμη που θα βγαζουν σημα High Definition εγω π.χ. πως θα το παρω αυτο το σημα να το δωσω σε προβολεα χωρις να δινουν εξοδο σε HDMI ή DVI;

Ευλογη δεν ειναι η απορια μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...