Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2142


HellasVagabond

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω ενα προβλημα με τις αναλυσεις.

 

Για να εγκατασταθει σωστα το game, πρεπει να αντικαταστησω το φακελο Profiles με εναν αλλο, ετοιμο.Το θεμα ειναι πως οταν παω να βαλω υψηλοτερη αναλυση απο 800x600 και πατησω change, η εικονα μαυριζει και πρεπει να κανω reboot το pc.Μονο αν ειμαι ingame με 800x600 και βγω στο μενου και αλλαξω αναλυση, την παιρνει.

 

Το θεμα ειναι οτι αμα κλεισω το παιχνιδι και το ξαναανοιξω, εχοντας μεινει στο 1280x0124 δεν φορτωνει καν.Τι φταιει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εχω δοκιμασει ηδη αυτο.Οταν κανω αυτη την αλλαγη, στις αναλυσεις μεσα στο παιχνιδι λεει label.Αν διαλεξω απο εκει 1280x1024 παιζει μια χαρα, αλλα μετα αν κλεισω και ξανατρεξω το παιχνιδι δε φορτωνει.

 

Ισως μια λυση ειναι να δοκιμασω καθε φορα που βγαινω απο το game να βαζω 800x600.

 

Αν δεν βαλω το προφιλ που εχει μεσα στο dvd αλλα φτιαξω δικο μου, δε θα τρεχει το game?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To προβλημα με τις αναλυσεις δεν λυνεται με τιποτα...

 

Μηπως πρεπει να δοκιμασω τους νεους drv της Nvidia?Το patch 1.0 για το παιχνιδι θα βοηθησει την κατασταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σορρυ για την καθυστερηση στο ποσταρισμα, αλλα καηκα με το BTF.

 

Με τους 91.47 drv της Nvidia λυθηκε το προβλημα.Πλεον το παιζω σε 1280x1024 ολα full.Καλο παιχνιδι ειναι, θα ηθελα ομως πιο πολλα οχηματα και πιστες.Το μονο αρνητικο ειναι πως μερικες πιστες ειναι ενοχλητικα αδειες απο οχηματα.

 

Πως κανουμε τα unlocks?Κριμα που το Titan ειναι μονο σε MP mode...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑΑΑΑ!

 

Μα δεν παιζω online!Αυτο ειναι προβλημα.Επισης, δεν καταλαβαινω, γιατι οταν κερδιζω εναν SP map και μου βγαζει ranks, μετα δεν αποθηκευεται στο παιχνιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...