Προς το περιεχόμενο

e-shop.gr - Sucks all the way!!


Z3R@tuL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

egw ena pragma den exw katalavei...exw dei para polla topics opou anafereste sto sugkekrimeno katastima.....kai anarwtiemai ....ma ti sto diako exei ekei kai pswnizete afou den tha geinei i douleia sas kai ta neura sas komatia geinonte....MELI EXEI????

i meli i m@m@kes eisaste....den mporw na skeftw kati allo....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έχει αρκετά μεγαλύτερη ποικιλία από τα υπόλοιπα ανάλογα ελληνικά καταστήματα, κ ελαφρώς καλύτερες τιμές. Τουλάχιστον εγώ για αυτούς τους λόγους ρισκάρω κ κάνω αγορές από εκεί. Ευτυχώς μέχρι σήμερα δεν έχει χρειαστεί να ανακαλύψω την δική μου τύχη με το after sales τους. Άλλοι δυστυχώς δεν ήταν/είναι το ίδιο τυχεροί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εμένα πάντως από το eshop δεν μου αλλάζανε προβληματική μνήμη (τσεκαρισμένη με memtest)... Μόνο όταν απείλισα με ΙΝΚΑ κλπ... Οι τιμές τους είναι καλούτσικες αλλά το αφτερ σειλ τους είναι το χειρότερο που έχω αντιμετωπίσει ως πελάτης. (n)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω για αλλαγη χαλασμενου τροφοδοτικου ( μουφα εξ'αρχης ) χρειαστηκε να περιμενω 10 μερες (μενω επαρχια) και τελικα καταφερα να παρω διαφορετικο μοντελο υστερα απο συνεχη τηλεφωνα και αφου πια απηυδησα και απειλησα..

{ δηλ. 3 μερες εξεταζαν.. τη βλαβη , 2 ψαχναν να δουν αν εχουν αλλο κομματι , 3 να ανακαλυψουν οτι δεν εχουν κι αφου τους προτεινα διαφορετικο μοντελο 1 ακομη μερα να σκεφτουν οτι επρεπε να το αποστειλουν !!.. επρεπε να ζητησω το ονομα του πωλητη , τον διευθυντη πωλησεων και να απειλησω περι Ιν.Κα κ.λ.π. προκειμενου να ερθει courier την 10 η μερα !! αυτα περι e- shop !!}

θα το σκεφτω πολυ να ξανακανω το λαθος .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχομαι να μην σου τυχει! γιατι οντως με τις αγορες δεν υπαρχει καποιο ιδιαιτερο προβλημα . εγω εχω αγορασει 4 - 5 φορες και σε δυο μερες ( μενω καλαματα ) τα ειχα . αλλα με το σερβις καταλαβα οτι υπαρχει big problem .

 

βεβαια , αξεχαστη θα μου μεινει κι η εμπειρια μου απο το πλαισιο . παρηγγειλα ενα ζευγαρι altec lansing και παρελαβα εμφανως μεταχειρισμενα ηχεια

( γουφερ χωρις προστατευτικη σιτα και χτυπημενο !! )

προφανως ισχυει η λογικη τι ξερει τωρα ο βλαχος απο ηχεια και απο p.c. !!

περιττο να πω οτι τους πηρε και τους σηκωσε και φυσικα το αντικατεστησαν σε χρονο d.t.

κλεινοντας θελω να πω οτι τα λαθη ειναι ανθρωπινα και κατανοητα , η νεοελληνικη λαμογια ομως , δικην επιχειρηματικου πνευματος της εποχης ειναι απλως απαραδεκτη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει και να μαι απ τους τυχερους ,εχω παραγγειλει ενα σωρο πραγματα απο το eshop και δεν ειχα σχεδον ποτε προβλημα κι οταν μια φορα μου χαλασε ενα τροφοδοτικο tagan τους το πηγα δευτερα (στο eshop point στην πατρα) και την παρασκευη ειχα το καινουργιο και παντα ειναι ευγενικοι .Μια φορα παριγγειλα κατι βιβλια και επειδη δεν τα ειχαν ολα με πηραν τηλεφωνο και μου ζητησαν και συγνωμη .Τι να πω?

 

Υ.Γ. και μην ακουσω κανα χαζο του στυλ αυτος η' δουλευει στο eshop η' κανας μπαρμπας του....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalaeimaigr εσυ ή δουλευεις στο e-shop ή ο μπαμπάς σου :D :D :D

 

Περα απο την πλάκα τώρα το e-shop εχει καλο sales και κακο after sales.

Εγω ευτύχως εχω πετύχει και τα 2 καλά ως τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

e an den douleuei enas apo sas tous dio, kapoia aderfi i mana! apokleietai diladi! :-D. pera apo tin plaka, to service tous einai poli argo. o kollitos mou pou pire pc apo kei, tou bgike i pisti alla sto telos tous antikatestisan ta xalasmena meri + tou evalan megalitero skliro. kai ego eimai euxaristimenos mias k kathe fora me pairnoun tilefono sto kinito k mou lene "kirie to dema sas tha erthei aurio tin tade peripou ora. eiste entaksei?". einai na min tixeis tin kaki stigmi fainetai...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw ena pragma den exw katalavei...exw dei para polla topics opou anafereste sto sugkekrimeno katastima.....kai anarwtiemai ....ma ti sto diako exei ekei kai pswnizete afou den tha geinei i douleia sas kai ta neura sas komatia geinonte....MELI EXEI????

i meli i m@m@kes eisaste....den mporw na skeftw kati allo....

 

Mourle τα είπες όλα!!!!!σε τρείς γραμμές!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι γνωστό ότι μερικά wireless keyboards της microsoft το κάνουν αυτό γιατί έχουν μονή συχνότητα . Κανείς δεν φταίει θεωρητικά, γιατί είναι όλα έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μην ξεχνάμε όταν το eshop είχε αλλάξει μορφή, είχε κλείσει και το πρόγραμμα συνεργατών αφήνοντας απλήρωτους πολλούς συνεργάτες.

 

Άσε που τα χιλιάδες links που είχαν τοποθετηθεί, από τα οποία μερικά υπάρχουν ακόμα. Ανέβασαν το eshop στο google απίστευτα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...