Προς το περιεχόμενο

World Cup 2006


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να αφηνει τετοιους παικτες, θα πρεπει να εχει τελια ομαδα η ολλανδια...

 

θα παιρναμε εδω στο σπιτι μια flat-plasma 16:9 tv αλλα η ελλαδα δεν... δεν... ΔΕΝ! -.- :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

επισης η αποστολή της Αγγλίας:

 

Τερματοφύλακες: Ρόμπινσον (Τότεναμ), Τζέιμς (Μάντσεστερ Σίτι), Γκριν (Νόριτς)

 

Αμυντικοί: Νέβιλ (Μάντσεστερ Γ.), Φέρντιναντ (Μάντσεστερ Γ.), Τέρι (Τσέλσι), Κόουλ (Άρσεναλ), Κάμπελ (Άρσεναλ), Κάραχερ (Λίβερπουλ), Μπριτζ (Τσέλσι)

 

Μέσοι: Μπέκαμ (Ρεάλ Μ.), Κάρικ (Τότεναμ), Λάμπαρντ (Τσέλσι), Τζέραρντ (Λίβερπουλ), Χάργκριβς (Μπάγερν Μ.), Τζίνας (Τότεναμ), Ντάουνινγκ (Μίντλεσμπρο), Τζ. Κόουλ (Τσέλσι), Λένον (Τότεναμ)

 

Επιθετικοί: Όουεν (Νιουκάστλ), Ρούνεϊ (Μάντσεστερ Γ.), Κράουτς (Λίβερπουλ), Γουόλγκοτ (Άρσεναλ).

 

Λέντλεϊ Κινγκ,Ζερμέντ Ντεφό (αυτος επρεπε να μπει...) και Σον Ράιτ Φίλιπς εμειναν εκτος αποστολης

 

αν προσεξατε στην αποστολη ειναι ενας που λεγεται Θίο Γουόλγοτ ο οποιος ειναι 16!! χρονων και μπηκε στην αποστολη αν και δεν εχει παιξει ουτε σε ενα παιχνιδι φετος με την Αρσεναλ...<<τρελαθηκε ο Σουηδος...>>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αν δεν προλάβει ο Ρούνι θα πάιξει και βασικούρα ο Γουόλκοτ??

 

Εγώ βλέπω τελικο Βραζιλία χαλαρά να το σηκώνει και πάλι...

 

(Αν βέβαια βάλει καμιά 20αριά γκολ ο Μπόρχα θα το σηκώσει το Εκουαδόρ και ο Φέλιξ θα το φέρει το τρόπαιο στον Πειραιά :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον Ρουνεϊ θα φτιαξει η nike ειδικα παπουτσια για να μπορει να παιξει στο μουντιαλ και θα προστατευουν το τραυματισμενο του ποδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες πιστευω πως εφτασε η ωρα μετα απο 40 χρονια(αν δεν κανω λαθος) να σηκωσει το κυπελλο η αγγλια εγω παντως θα την πονταρω οπωσδηποτε για φιναλιστ......τωρα το τροπαιο........ αν το αφησει ο ξεδοντιαρης και η παρεα του, αν εχεις τυχη διαβαινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πιθανό είναι να το πάρει η Ανγκόλα παρά οι φλωροάγγλοι!

Καλά τι της βρίσκετε αυτής της ομάδας? Πέρα από Τέρι και Λάμπαρντ όλοι οι άλλοι είναι.... Μα με τον Κραουτς θα σηκώσει την κούπα τη βαριά? Ποιός νομίζει ότι είναι? Στους 8 το πολύ τη βλέπω την Αγγλία παίδες, λυπάμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πιθανό είναι να το πάρει η Ανγκόλα παρά οι φλωροάγγλοι!

Καλά τι της βρίσκετε αυτής της ομάδας? Πέρα από Τέρι και Λάμπαρντ όλοι οι άλλοι είναι.... Μα με τον Κραουτς θα σηκώσει την κούπα τη βαριά? Ποιός νομίζει ότι είναι? Στους 8 το πολύ τη βλέπω την Αγγλία παίδες' date=' λυπάμαι...[/quote']

 

Κοίτα και εγώ δεν τους πάω με τίποτα αλλά απο μονάδες έχουν δεν είναι μόνο ο Τέρι και ο Λαμπάρντ.. ο Τζέραρντ δεν σου λέει τίποτα ? ο Τζο Κόουλ ?

ο Ρουνει ? (να δούμε αν θα παίξει). Η Αγγλία δεν πάσχει απο μονάδες για μένα μετά τους Βραζιλιάνους έχει το καλύτερο ρόστερ αλλά σαν σύνολο είναι για τα πανηγύρια... σε αυτό έβαλε και το χεράκι του ο ανεκδιήγητος Σουηδός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο ροστερ εχει και Ιταλία για να δουμε αμα κανουν κανενα σύνολο της προκοπης...αν και απο τα φιλικα που ειδα νομιζω οτι εχουν καλη χημεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vamos ARGENTINA. Δεν εχουμε καμια ελπιδα αλλα ειναι η αγαπημενη μας. εγω νοιωθω αγγλια. δεν ξερω νομιζω οτι ειναι η σειρα τους.πολυ δυνατη ομαδα και με γρηγορους αμυντικους. ολλανδια δεν την εχω δει καθολου αλλα δεν τους βλεπω. η βραζιλια νομιζω οτι θα αποκλειστει στον ημιτελικο. μακαρι εχω σιχαθει να την βλεπω την βραζιλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι καμια ομαδα δεν μπορει να την κοντραρει αυτην την ομαδα(Βραζιλία)...ακομα και οι αμυντικοι της μπορουν να παιξουν επιθετική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...