Προς το περιεχόμενο

World Cup 2006


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

john...στα πεταχτά είδα στη TV κάτι, έλεγε στο περίπου "νικήσατε κάτι μαύρους, τρομοκράτες, κομμουνιστές" Ο Ζιντάν το έλεγε και πόσο σοκαρίστηκε που το άκουσε...Μόλις είχα ξυπνήσει και δεν το'πιασα όλο το θέμα. Αν κάποιος άκουσε και ξέρει περισσότερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Επισκέπτης

Εγώ στο σκάκι παίζω σύστημα 8-8-0-0. Συνήθως έτσι παίζει και ο αντίπαλος :mrgreen: . Πάντως με τον πατέρα μου όλο για το Τόνγκο φωνάζαμε! Είχε τρελό γέλιο. Κυρίως ξεκίνησε μια μέρα που η μάνα μου έλεγε "Τι; Θα δείτε και σήμερα ποδόσφαιρο;" και απαντήσαμε "Μα τι λες;! Σήμερα παίζει το ΤΟΝΓΚΟ! Η ομαδάρα! Δεν το χάνουμε με τίποτα!" και από τότε κάθε φορά που μας έβλεπε στην τηλεόραση να βλέπουμε ποδόσφαιρο, αρχίζαμε εμείς "Τον-γκο! Τον-γκο!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!!! :-D Πρώτο μου post και μιας και πρόσφατα είχε το μουντιάλ είπα να ρωτήσω εδώ μήπως ξέρει κανένας που μπορώ να βρω τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις των αγώνων...Ξέρει κάποιος??Thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport-fm.gr/news.jsp?newsID=52612

 

Επειδη πολλα ακουσαμε για το 4-5-1 και πως μονο η Γαλλια το επαιζε' date='ετσι,τωρα στον αποηχο και 2 βδομαδες μετα...[/quote']

 

Συμφωνώ απόλυτα με το αρθρο.Και με τα συστήματα και με τα των αναμνήσεων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Κοίτα να δεις που θα συμφωνήσω πολύ τελικά μ'αυτόν τον άνθρωπο. Δεν μπορώ να πω, έχει αναβαθμιστεί κάπως η εκτίμηση που του είχα. Είδομεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Είσαι σίγουρος; Πρόκειται περί τηλεοπτικού αστέρα...

 

...το υπενθυμίζω για καλό και για κακό! ;)

 

A, ναι το είχα ξεχάσει. Δυστυχώς πρέπει να διατηρήσω κακή γνώμη γι'αυτόν. Τώρα που το δήλωσα δεν υπάρχει τρόπος να αλλάξω. Άλλωστε έτσι είναι φτιαγμένος ο άνθρωπος. Πρέπει να κάνει δηλώσεις και μετά να μην μπορεί να τις πάρει πίσω με τίποτα ( είσαι σίγουρος ότι δεν είσαι δικηγόρος; ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα η κωλοτούμπα είναι η κατεξοχήν θεμιτή επιλογή του καλού οπαδού. Κάνε να θυμηθώ κάποια ενδιαφέροντα τσιτάτα που ελέχθησαν σε προηγούμενες συμμετοχές σου:

 

Δε βλέπω τηλεόραση. Βάζει διαφημίσεις. Μόνο ποδόσφαιρο (δηλαδή Champions League και την ΑΕΛ)

 

Το οποίο CL το τίμησε δεόντως με περιγραφές του ο Σωτηρακόπουλος. Άρα πρέπει να ήταν από τους πρωτεργάτες της έκπτωσης λογικής στη συνείδησή σου.

 

Και εννοείτε ότι δεν έχω αλλάξει τη γνώμη μου για τον Σωτηρακόπουλο. Εξακολουθώ να τον θεωρώ ότι και πριν. Δεν αρκεί να ταυτιστούν οι απόψεις μου με κάποιον για να αναβαθμιστεί η εικόνα που έχω γι'αυτόν.

 

Και καπάκι...

 

Κοίτα να δεις που θα συμφωνήσω πολύ τελικά μ'αυτόν τον άνθρωπο. Δεν μπορώ να πω, έχει αναβαθμιστεί κάπως η εκτίμηση που του είχα. Είδομεν.

 

ΟΚ Μανώλη...κατάλαβα. Από εδώ και πέρα λοιπόν θα μπορώ να χρησιμοποιώ τις θέσεις και τις απόψεις του Σωτηρακόπουλου ως ατράνταχτα επιχειρήματα, μια και πλέον εντάχθηκε στην κατηγορία των αποδεκτών.

 

Και για να σου λύσω και την απορία...όχι δεν είμαι δικηγόρος. Ταυτόχρονα δεν είμαι κι ασυνεπής, ειδικά όταν έχω βγάλει την Παναγία στον άλλο πιο πριν, στην προσπάθειά μου να του αποδείξω πόσο στ' αλήθεια άχρηστοι είναι οι εκφωνητές των αγώνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 7 Μαΐου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 7 Μαΐου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

Η αλήθεια είναι ότι αυτός ο Σωτηρακόπουλος έχει πετάξει πολλές "πατάτες" τα τελευταία χρόνια...Δεν είναι και ό,τι πιο αξιόπιστο....:-| :-|

Συμφωνω φιλε. Εχεις δικιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...