Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα μας πηγε η ΕΛ αυτη την εβδομαδα

Περασαν και η Καχα στο -6,5 και η Λιετουβος στο -5,5 και η Μακαμπι στο -12,5 και πηγαμε ενα συμπαθεστατο ταμειο

 

μωρε κι εγω τα πιασα αυτα τα τρια, αλλα εβαλα κ προκομ κ ουλκερ μεσα :blink:

 

δωσε πραμα στο λαο σου γειτονα, περιμενει ο κοσμος να δωσεις προγνωστικα ΑΠΟ ΠΡΙΝ κ οχι να μας ενημερωνεις για τα ταμεια σου ΜΕΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

μωρε κι εγω τα πιασα αυτα τα τρια, αλλα εβαλα κ προκομ κ ουλκερ μεσα :blink:

Και καλα, η Ουλκερ ηταν μοδα(αν και ποτε δεν πονταρω κοντρα σε καλες ομαδες μονο και μονο λογω 2-3 απουσιων, ειδικα κοντρα σε ομαδες που τωρα χτιζονται) η Πρόκομ πως σου ηρθε? Με τι καρδια εμπιστευεσαι μια μετρια ομαδα κοντρα σε ομαδα Λιθουανικη που εχει κανει διπλό στην Καχα?

δωσε πραμα στο λαο σου γειτονα, περιμενει ο κοσμος να δωσεις προγνωστικα ΑΠΟ ΠΡΙΝ κ οχι να μας ενημερωνεις για τα ταμεια σου ΜΕΤΑ

Εχεις απολυτο δικιο και το σιχαινομαι οταν το κανει καποιος αλλα εχω δικαιολογιες

1. Γενικα θεωρω τα τοπικ γκαντεμικα και επειδη ειχα παει καλους κουβαδες τις προηγουμενες 10 μερες ειπα να μην αναφερω γενικα προβλεψεις χθες

2. Οταν εδωσα την ΤΣΣΚΑ δεν την επαιξες ομως, χεχε

3. Στα σοβαρα, χθες εφυγα απο pc στις 6 το απογευμα και ξαναγυρισα σε pc σημερα στις 9 το πρωι αφου ειχε δουλεια->gym->γηπεδο->ποτο->παντοφλα απο γυναικα και ισα που προλαβα να παιξω απο το blackberry

 

ΥΓ. Και για να μην λες, στο δινω απο τωρα σημερα θα παιξω κατι ψιλα στο over το Ανοβερο-Στουτγκάρδη και ελπιζω να τα αυξησω ωστε να τα ριξω ολα σε καποιο ματσακι ΝΒΑ που μου ταιριαζει καλυτερα και θα το γραψω αφου μελετησω το βραδυ. Satisified?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

patrick, το οβερ του Ανοβερο πληρωσε.

Πες μου οτι το επαιξες.... :lol:

 

προβλεψεις ΝΒΑ με σειρα απο το πιο ζορικο σε αυτο που θεωρω πιο πιθανο. Διαλεγετε αν θα παιξετε και τα 3 ή τα 2 ή καποιο μονο του

 

-Νικη των Χιτ μεσα στο Γκολντεν Στειτ και να καλυπτουν το -8.5. Μια απο τις μετριες εως κακες ομαδες της Δυσης, με 5 συνεχεις ηττες με 5-6 ποντους και πανω που ερχεται απο 3 σερι εκτος εδρας πολυ δυσκολα ματς, αρα κουραση, που τα εχασε και τα 3. Μειονεκτημα οτι δεν εχει παιξει αρκετα ματς εντος με Ανατολικες για να εχουμε εικονα. Και απο την αλλη το Μαιαμι που συνερχεται και εδω και 5 ματς κερδιζει με 10+ μεσα-εξω και μαλιστα συμπαθητικες ομαδες

 

-Nικη των Νικς με καλυψη του -3.5 μεσα στους Γουιζαρντς. Η Ουασινγκτον ερχεται απο 4 φαπες σε 5 ματς(φαπες, οχι αστεια, φαγανε 20π διαφορα απο τον Κλειζα να πουμε) και οι Νικς ερχονται απο 6 σερι νικες και την πρηγουμενη φορα, στο Γκαρντεν τους ριξαμε 25π διαφορα

 

-Nικη των Πεισερς με καλυψη των 6.5 ποντων του χαντικαπ κοντρα στους Μπομπκατς. Οι Πεισερς οποτε βρισκουν ισους ή μικροτερους αντιπαλους εντος εδρας τους φαπωνουν με 10+ αντιθετα οι Μπομπκατς μόλις περασουν τα συνορα της Πολιτειας τους γινονται το πουτανακι του οποιουδηποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

patrick, το οβερ του Ανοβερο πληρωσε.

Πες μου οτι το επαιξες.... :lol:

 

προβλεψεις ΝΒΑ με σειρα απο το πιο ζορικο σε αυτο που θεωρω πιο πιθανο. Διαλεγετε αν θα παιξετε και τα 3 ή τα 2 ή καποιο μονο του

 

-Νικη των Χιτ μεσα στο Γκολντεν Στειτ και να καλυπτουν το -8.5. Μια απο τις μετριες εως κακες ομαδες της Δυσης, με 5 συνεχεις ηττες με 5-6 ποντους και πανω που ερχεται απο 3 σερι εκτος εδρας πολυ δυσκολα ματς, αρα κουραση, που τα εχασε και τα 3. Μειονεκτημα οτι δεν εχει παιξει αρκετα ματς εντος με Ανατολικες για να εχουμε εικονα. Και απο την αλλη το Μαιαμι που συνερχεται και εδω και 5 ματς κερδιζει με 10+ μεσα-εξω και μαλιστα συμπαθητικες ομαδες

 

-Nικη των Νικς με καλυψη του -3.5 μεσα στους Γουιζαρντς. Η Ουασινγκτον ερχεται απο 4 φαπες σε 5 ματς(φαπες, οχι αστεια, φαγανε 20π διαφορα απο τον Κλειζα να πουμε) και οι Νικς ερχονται απο 6 σερι νικες και την πρηγουμενη φορα, στο Γκαρντεν τους ριξαμε 25π διαφορα

 

-Nικη των Πεισερς με καλυψη των 6.5 ποντων του χαντικαπ κοντρα στους Μπομπκατς. Οι Πεισερς οποτε βρισκουν ισους ή μικροτερους αντιπαλους εντος εδρας τους φαπωνουν με 10+ αντιθετα οι Μπομπκατς μόλις περασουν τα συνορα της Πολιτειας τους γινονται το πουτανακι του οποιουδηποτε

 

Συμφωνω με Μαιαμι για τους Νικς δεν ειμαι καθολου σιγουρος και διαφωνω με Πεισερς. Οι Μπομπκατς μπορουν να κανουν τη ζημια και το βλεπω διπλο και με αυτο το αβανταζ των 6.5 ποντων για αυτους νομιζω θα βγει διπλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koιτα, ΝΒΑ ειναι, κανονικη περιοδος ειναι, ολα μπορουν να συμβουν :lol:

 

Ετσι κι αλλιως, το ΝΒΑ ειναι για περιοδους χωρις μπαλα, τωρα ενοψη ΣΚ, ενα 2ευρω πονταρα σε 4 ματσακια και πολυ ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H διαφορά του ατυχου με τον πλεονεκτη

Ο ατυχος λεει 3 ματς ΝΒΑ και χανει το 1 για 1 ποντο

Ο πλεονεκτης λεει 3 ματς ΝΒΑ, πιανει και τα 3 αλλα εχει παιξει τελευταια στιγμη και νικη του Φοινιξ εντος με το Πορτλαντ και κερδιζει το Πορτλαντ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eριξα μια τετραδα με:

Βαλενθια-Οσασουνα 1

Τοτεναμ-Τσελσι goal-goal

Αεκ-Λαρισα Over

Αστερας-Παναθηναικος under....

 

αν και δεν το βλεπω....θα μου το καψει το γκαντεμοforum που ποσταρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A1

To Περιστερι θα καλυψει το -6.5 με τον Ικαρο, ο Κολλοσος το -4.5 με τον Πανιωνιο και ο Ηρακλης θα κερδισει το Μαρουσι

Δυστυχως δεν ειχα παρει πρεφα ΠΟΣΟ χαλια ειναι ο Ηρακλης

Τα αλλα 2 περασαν παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα γειτονα :rolleyes:

 

κατσε να τα παρουμε με την σειρα γιατι ανοιξες πολλα θεματα,

ας ξεκινησω με το... σερι, πολυ κουβα πα ρε, κοντραρεις τον geos στους κουβαδες;

που σαι, δεν κερδιζει οποιος παει συνεχομενους κουβαδες :P

 

Και καλα, η Ουλκερ ηταν μοδα(αν και ποτε δεν πονταρω κοντρα σε καλες ομαδες μονο και μονο λογω 2-3 απουσιων, ειδικα κοντρα σε ομαδες που τωρα χτιζονται)

 

δεν ειμαι θεμα μοδας, ειναι φορμαρισμενη, ενω η αλλη ηταν (δειχνει να ξυπναει) για τα μπαζα,

εχασε μεχρι κ απο εστουντιαντες την κυριακη, κ γενικως σπανια καλυπτε (ισπανια/ευρωλιγκα) το εναντιων της χαντικαπ... τωρα το χε υπερ της κ πηρε κ την νικη

 

η Πρόκομ πως σου ηρθε? Με τι καρδια εμπιστευεσαι μια μετρια ομαδα κοντρα σε ομαδα Λιθουανικη που εχει κανει διπλό στην Καχα?

 

τι εκανε λεει; καχα; ποια καχα; αυτη που ειχε 5 σερι ηττες;

η προκομ εχει δυο παικταραδες μεσα, ewing κ ενα σερβο νομιζω που ειχαν 20+ στο τεντεξ σε αυτο το ματς κ στις λεπτομερειες το χασε για λαλακιες

 

Εχεις απολυτο δικιο και το σιχαινομαι οταν το κανει καποιος αλλα εχω δικαιολογιες

1. Γενικα θεωρω τα τοπικ γκαντεμικα και επειδη ειχα παει καλους κουβαδες τις προηγουμενες 10 μερες ειπα να μην αναφερω γενικα προβλεψεις χθες

 

ασε ρε τις προληψεις κ κανε παιχνιδι, εισαι κ καλος κ μεγαλη απωλεια για το θεματακι :D

πολυ καλα βλεπω τα πηγες παρακατω

 

2. Οταν εδωσα την ΤΣΣΚΑ δεν την επαιξες ομως, χεχε

 

ε, αφου πιστευα βαλενθια, τι να κανω; το στοιχημα αλλωστε ειναι προσωπικο σπορ πιστευω, αν ηταν να παιζω οτι μου δινουν αριστερα κ δεξια (κ χωρις φιλτρο), να μην παιζω καθολου καλυτερα ρε φιλε

 

3. Στα σοβαρα, χθες εφυγα απο pc στις 6 το απογευμα και ξαναγυρισα σε pc σημερα στις 9 το πρωι αφου ειχε δουλεια->gym->γηπεδο->ποτο->παντοφλα απο γυναικα και ισα που προλαβα να παιξω απο το blackberry

 

ναι βρε, σε καταλαβαινω, υποχρεωσεις κ ... παντουφλες :lol:

 

ΥΓ. Και για να μην λες, στο δινω απο τωρα σημερα θα παιξω κατι ψιλα στο over το Ανοβερο-Στουτγκάρδη και ελπιζω να τα αυξησω ωστε να τα ριξω ολα σε καποιο ματσακι ΝΒΑ που μου ταιριαζει καλυτερα και θα το γραψω αφου μελετησω το βραδυ. Satisified?

 

το Ανοβερο-Στουτγκάρδη το ριξα 2πλο, λογω αποδοσης, ειδες προγραμμα που εχει απο δω κ περα η στουτγκαρδη;

ντορτμουντ, μπαγερν κ μαιντζ, παει επεσε β εθνικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι η πλακα ειναι οτι οχι μονο ηρθε το over, αλλα περασαν και τα ΝΒΑ που εδωσα στα καπακια

Χθες δεν επαιξα ΝΒΑ γιατι δεν με ενεπνεαν τα ματς (μετα απο 1 καλο ταμειο που πηγα με τα ματς του Σαββατου) και ευτυχως γιατι θα εχανα

Σημερα θα δωσω 2-3 εκτιμησεις

 

υγ. στο σερι, παιζω οτι ναναι γιατι μετα απο 1-2 χανω,χεχε, οποτε μετα παιζω οτι μουρθει, μεχρι και κερλινγκ. Σοβαρα θα παιξω αν δωσει η τυχη να κανω κανα 5-6 σερι, μετα θα το δω πιο σοβαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εσπασε η γκαντεμια του τοπικ τοσο με το Ανοβερο, οσο και με το ΝΒΑ, αντε, παμε γερα μωρη Γιουναιτεντ για τη νικη και φαε και κανα γκολ να ερθει το over να παμε ταμειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 14 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 14 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος

www.thetipster.tk ή www.thetipster.grecoghetto.com όποιος θέλει να τσεκάρει ένα site που έκανα με προγνωστικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...