Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα προτείνω under 9.5 κόρνερ στον αγώνα της ρεάλ μαδρίτης.

 

H ρεαλ στους 4 τελευταίους δεν έχει καταφέρει να κερδίσει πάνω από 4 κόρνερ, και η βαλένθια στα 5 τελευταία κερδίζει μέσο όρο μόλις 3 κόρνερ.

 

Δίνει ~2.5 στο betfair και το δείχνει και ζωντανά ο Σκάι. Καλά ταμεία σε όλους!

Ω. εγω προτεινω το ακριβως αντιθετο. :lol: Μαλιστα υπολογιζω οτι η Ρεαλ θα κερδισει καπου 7-8 κορνερ σημερα ενω η Βαλενθια γυρω στα 3-4 οποτε βλεπω σιγουρα 12 κορνερ να γινονται.

 

Η Ρεαλ θα θελει να ξεπλυνει την ντροπη του 5-0 οποτε θα παιξει αρκετα επιθετικα πιστευω. καλο οβερ φαινεται.

 

Εμεις παλι εχουμε να αντιμετωπισουμε ενα μεγαλο προβλημα. Η απεργια στα αεροπλανα μας κανει παλι να ταξιδεψουμε ως εκει(περιπου νομιζω οσο Αθηνα-Θεσσαλονικη αποσταση) με λεωφορειο και αυτο παιρνει 5 ωρες οποτε αφου το ματς ειναι στις 9 δεν θα εχουμε καθολου χρονο για ξεκουραση. και ολοι θυμομαστε τι παθαμε περυσι στην Ιντερ μετα απο το τεραστιο εκεινο ταξιδι με λεωφορειο παρολο που ο Γκουαρντιολα δεν βρηκε καμια δικαιολογια σε αυτο αλλα σητν πραγματικοτητα ολοι οι ανθρωπινοι οργανισμοι θα επηρεαζοντααν απο ενα τετοιο ταξιδι και αλλιως θα ηταν αν ειχαν αυτον τον χορνο για ξεκουραση.

για να δουμε...

 

οι καιρικες συνθηκες θα ειναι πολυ ασχημες. χθες χιονιζε πολυ αλλα σταματησε σημερα και δεν προβλεπεται παραπανω χιονοπτωση αλλα οι θερμοκρασιες θα ειναι γυρω στο 0 κελσιου ή και κατω! οποτε τα πραγματα δεν θα ειναι καθολου απλα. εχιε γενεθλια και ο Βιγια νομιζω οποτε προσεξτε το αυτο γιατι συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις οι ποδοσφαιριστες πετυχαινουν γκολ και η ομαδα τους νικαει. ελπιζω να επαληθευτει αυτη η στατιστικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ λέω να ρίξω σήμερα ένα δελτίο με "καρφιά". Έως τώρα έχω ξεχωρίσει τα εξής παιχνίδια:

 

ΛΕΒΑΝΤΕ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -2-

ΣΟΣΟ - ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ -1-

ΑΡΣΕΝΑΛ - ΦΟΥΛΑΜ -under-

προσεξε γιατι και η Αθλετικο Μαδριτης θα περασει τα ιδια με την Μπαρτσελονα οσον αφορα το ταξιδι αφου θα γινει και αυτο με λεωφορειο οποτε θα υπαρχει μια εξτρα κουραση για αυτους συν λιγοτερος χρονος για ξεκουραση. ειναι και ντεφορμε η Αθλετικο οποτε μην εισαι τοσο σιγουρος για το διπλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω. εγω προτεινω το ακριβως αντιθετο. :lol: Μαλιστα υπολογιζω οτι η Ρεαλ θα κερδισει καπου 7-8 κορνερ σημερα ενω η Βαλενθια γυρω στα 3-4 οποτε βλεπω σιγουρα 12 κορνερ να γινονται.

 

Η Ρεαλ θα θελει να ξεπλυνει την ντροπη του 5-0 οποτε θα παιξει αρκετα επιθετικα πιστευω. καλο οβερ φαινεται.

 

Εμεις παλι εχουμε να αντιμετωπισουμε ενα μεγαλο προβλημα. Η απεργια στα αεροπλανα μας κανει παλι να ταξιδεψουμε ως εκει(περιπου νομιζω οσο Αθηνα-Θεσσαλονικη αποσταση) με λεωφορειο και αυτο παιρνει 5 ωρες οποτε αφου το ματς ειναι στις 9 δεν θα εχουμε καθολου χρονο για ξεκουραση. και ολοι θυμομαστε τι παθαμε περυσι στην Ιντερ μετα απο το τεραστιο εκεινο ταξιδι με λεωφορειο παρολο που ο Γκουαρντιολα δεν βρηκε καμια δικαιολογια σε αυτο αλλα σητν πραγματικοτητα ολοι οι ανθρωπινοι οργανισμοι θα επηρεαζοντααν απο ενα τετοιο ταξιδι και αλλιως θα ηταν αν ειχαν αυτον τον χορνο για ξεκουραση.

για να δουμε...

 

οι καιρικες συνθηκες θα ειναι πολυ ασχημες. χθες χιονιζε πολυ αλλα σταματησε σημερα και δεν προβλεπεται παραπανω χιονοπτωση αλλα οι θερμοκρασιες θα ειναι γυρω στο 0 κελσιου ή και κατω! οποτε τα πραγματα δεν θα ειναι καθολου απλα. εχιε γενεθλια και ο Βιγια νομιζω οποτε προσεξτε το αυτο γιατι συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις οι ποδοσφαιριστες πετυχαινουν γκολ και η ομαδα τους νικαει. ελπιζω να επαληθευτει αυτη η στατιστικη.

 

 

Για τα κόρνερ θα δείξει. Πάντως η ρεάλ γενικά δεν κερδίζει πολλά κορνερ.

 

Για την μπαρτσελόνα ένα άλλο στατιστικό είναι ότι όλες τις φορές που κέρδισε με 5-0 στο ελ κλάσικο, στο επόμενο ματς έχασε βαθμούς. Αλλά νομίζω το ματς θα αναβληθεί γιατί είδα τις εικόνες και το γήπεδο είναι τίγκα στο χιόνι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα κόρνερ θα δείξει. Πάντως η ρεάλ γενικά δεν κερδίζει πολλά κορνερ.

 

Για την μπαρτσελόνα ένα άλλο στατιστικό είναι ότι όλες τις φορές που κέρδισε με 5-0 στο ελ κλάσικο, στο επόμενο ματς έχασε βαθμούς. Αλλά νομίζω το ματς θα αναβληθεί γιατί είδα τις εικόνες και το γήπεδο είναι τίγκα στο χιόνι.

αναβληθηκε για αυριο . :( ισως ειναι και καλυτερα ετσι.

 

και της Ρεαλ παντως παει για αναβολη για αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο 6 ωρα ελλαδας θα γινει τελικα το Οσασουνα-Μπαρτσελονα. Εκτος και αν αλλαξει και παλι λογω του οτι παιζουμε Τριτη για το Τσαμπιονς Λιγκ με την Ρουμπιν. θα δουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το πρωι στο γηπεδο. Πολυ χιονι αλλα ευτυχως σταματησε χθες το απογευμα. Ηδη καθαριζεται.

 

Estadio_Reyno_Navarra_intensa_nevada.jpg

Αμα παιζαμε σημερα θα ειχε καθαριστει αλλα θα ηταν σκληρο και επικινδυνο για τραυματισμους. ευτυχως! Και γλιτωσαμε τα χειροτερα για πιθανους τραυματισμους και θα υπηρχε και εξτρα δυσκολια στο παιχνιδι μας σε τετοιο αγωνιστικο χωρο.

 

μην ξεχναμε οτι η Οσασουνα ειναι πολυ καλη και αηττητη φετος στην εδρας της εχοντας δεχτει και μολις 2 γκολ σε 6 αγωνες!!

αυριο ο καιρος προβλεπεται ηλιολουστος και ετσι θα λιωσει λιγο παραπανω το χιονι και το γηπεδο θα "μαλακωσει" και αλλο. η θερμοκρασια παντως θα ειναι πολυ χαμηλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι, αυτη που κανω καθε βδομαδα:-)

 

Παιξε under ολες τις ομαδες της Σουπερλιγκας εκτος Παναθηναικου-Ολυμπιακου-ΑΕΚ

 

 

για β' εθνικη τι προτεινεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά στο πιο στημένο πρωτάθλημα του κόσμου θα πάτε να ποντάρετε ;

 

Εγώ και Α εθνική φοβάμαι να ποντάρω.. Όχι και β' !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να ρίξω σήμερα ένα δελτίο με "καρφιά". Έως τώρα έχω ξεχωρίσει τα εξής παιχνίδια:

 

ΛΕΒΑΝΤΕ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -2-

ΣΟΣΟ - ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ -1-

ΑΡΣΕΝΑΛ - ΦΟΥΛΑΜ -under-

2-0 στο 78' η Λεβαντε ως τωρα. Στα λεγα. λιγο το σχετικα δυσκολο ταξιδι της Αθλετικο και κυριως το φοβερο ντεφορμαρισμα της που συνεχιζεται, δυσκολα τα πραγματα για αυτην.

 

Η Αρσεναλ νομιζω νικησε με 2-1. Πως το ειδες αντερ εσυ τετοιο ματς? εγω για 3-0 με 4-1 το εβλεπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Η Αρσεναλ νομιζω νικησε με 2-1. Πως το ειδες αντερ εσυ τετοιο ματς? εγω για 3-0 με 4-1 το εβλεπα.

Καιγω να σου πω την αληθεια, αν επαιζα σημερα την Αρσεναλ, θα πηγαινα στο Over 3.5

Δεν θυμαμαι τι ποσοστο over εχει η Αρσεναλ στην Πριμιερ αλλα πρεπει να ειναι κοντα στο 75%, επουδενι under γιατι τρωει και γκολ ευκολα

 

Β' Εθνικη Ελλαδας με την καμια δεν ακουμπαω ουτε στο seri24,οχι με πραγματικα λεφτα κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα προτείνω under 9.5 κόρνερ στον αγώνα της ρεάλ μαδρίτης.

 

H ρεαλ στους 4 τελευταίους δεν έχει καταφέρει να κερδίσει πάνω από 4 κόρνερ, και η βαλένθια στα 5 τελευταία κερδίζει μέσο όρο μόλις 3 κόρνερ.

 

Δίνει ~2.5 στο betfair και το δείχνει και ζωντανά ο Σκάι. Καλά ταμεία σε όλους!

Οπως στα ειπα. επαληθευτηκα. Ηδη απο το 1ο ημιχρονο εχουν γινει ηδη 12 κορνερ! 7-5 για Ρεαλ-Βαλενθια.

Η Ρεαλ δεν παταει οσο καλα πατουσε πριν απο το ματς με εμας. Την κλονισε την ψυχολογια της φανερα η πενταρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως στα ειπα. επαληθευτηκα. Ηδη απο το 1ο ημιχρονο εχουν γινει ηδη 12 κορνερ! 7-5 για Ρεαλ-Βαλενθια.

Η Ρεαλ δεν παταει οσο καλα πατουσε πριν απο το ματς με εμας. Την κλονισε την ψυχολογια της φανερα η πενταρα!

 

Δικαιώθηκες πανηγυρικά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιάσαμε Αταλάντα,Αννόβερο,Βασιλεία,Γάνδη και χάσαμε την Βολσφμπουργκ που έχασε και πέναλτι στο 77,α ρε Τζέκο... :(

Καλα, για να τα λεμε ολα, και η Βερντερ εχασε πεναλτυ, σωστα? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...