Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως στα ειπα. επαληθευτηκα. Ηδη απο το 1ο ημιχρονο εχουν γινει ηδη 12 κορνερ! 7-5 για Ρεαλ-Βαλενθια.

Η Ρεαλ δεν παταει οσο καλα πατουσε πριν απο το ματς με εμας. Την κλονισε την ψυχολογια της φανερα η πενταρα!

Ναι, δυστυχως.

Το επαιξα στο over 3.5 και το εχασα.

Ελεγα οτι παει καλα αλλα θα φαει και 1.Μετα την πενταρα παιζει σαν πιο φοβισμενη ομαδα νομιζω, ουτε πολυ μπροστα και με προσοχη πισω καπως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σωστά KaizerSoze :(

 

Τα πιστεύω όλα ! Αν περάσουν όλα με βλέπω διακοπές στην Χαβάι :D

 

Θέλτα - Λας Πάλμας 1

Άουε - Ινγκολσαντ 1

Βιλεμ - Φεγενορντ 2

Σαμπντορια - Μπαρι 1

Τορινο - Σιενα Χ2

Ζουλτε - Αντερλεχτ 2

Βιγιαρεάλ - Σεβιλλη 1

Σιον - Γκρασχοπερ 1

Γουεστ Μπρομ - Νιουκαστλ Χ2

Σαντερλαντ - Γουεστ Χαμ 1

Ουτρέχτη - Χερενφεν 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Φεγενορντ καταστρέφει τα όνειρα μας για διακοπές στην Χαβάι,,,στο 85 μωρή? Απο ομάδα που είναι ήδη στην δεύτερη κατηγορία?....

οπως και να χει δεν θα επιανες το Βιγιαρεάλ-Σεβιλλη ασσο οπως το ειχες.

Χ θα βγει αυτο. ;)

 

παντως το να παιζεις 12 αγωνες και να περιμενεις να πιασεις ειναι καπως δυσκολο ετσι? :lol: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πιστεύω πολύ την Κατάνια να κερδίσει πιο πολλά κόρνερ από την γιουβέντους. Δίνει 2 απόδοση.

 

Παρακαλώ τον μπαρτσελονίστα να μην γρουσουζεύει το τόπικ !!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πιστεύω πολύ την Κατάνια να κερδίσει πιο πολλά κόρνερ από την γιουβέντους. Δίνει 2 απόδοση.

 

Παρακαλώ τον μπαρτσελονίστα να μην γρουσουζεύει το τόπικ !!! :P

:lol: Χαχα δεν εχω ιδεα για Κατανια με Γιουβεντους και τα κορνερ τους. Με Ιταλικο ασχολουμε σχεδον οσο με Ελληνικο. δηλαδη ελαχιστα. Να μου λεγες για Ισπανικο ή Αγγλικο που ασχολουμε ΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προγνωστικα για συνολο κορνερ λιβερπουλ αστον βιλα ?

 

Η aston villa θα κερδίσει 5 κόρνερ και η liverpool 7. Στο betfair που παίζω θα παίξω 12+. Αν παίζεις στον οπάπ είναι πιο δύσκολα τα πράγματα, πάντως δεν μου αρέσει η απόδοση για το 15+. Πιστεύω την έχουν χαμηλότερη για παγίδα. Το 13 έως 15 κόρνερ είναι πιο καλό value.

 

Αν φοβάμαι να φύγει το ματς στα κόρνερ φοβάμαι προς τα κάτω, όχι προς τα πάνω. Δηλαδή να πάει στο 10-12.

 

Να ξέρεις ότι τα κόρνερ είναι δύσκολα για πρόβλεψη και σου προτείνω να περιμένεις και την άποψη του barcelonista.

 

Δες εδώ στατιστικά για κόρνερ αν θες. Το site είναι δικό μου και είναι το μοναδικό ελληνικό για κόρνερ από όσο ξέρω. Πείτε μου και τις απόψεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πάντως δεν μου αρέσει η απόδοση για το 15+

 

οπαπ=κλασσικος απατεωνας, τι περιμενες;

 

εδω ριξαν μεχρι και τις αποδοσεις στα σκορακια,

ενω κι ενα bonus που ειχαν 5% για τις 3αδες κλπ κλπ ανεβαινοντας οσο ανεβαιναν τα παιχνιδια,

το κοψαν κι αυτο, θα το επαναφερουν μεσα στις γιορτες, αλλα προφανως θα το μαζεψουν παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπαπ=κλασσικος απατεωνας, τι περιμενες;

 

εδω ριξαν μεχρι και τις αποδοσεις στα σκορακια,

ενω κι ενα bonus που ειχαν 5% για τις 3αδες κλπ κλπ ανεβαινοντας οσο ανεβαιναν τα παιχνιδια,

το κοψαν κι αυτο, θα το επαναφερουν μεσα στις γιορτες, αλλα προφανως θα το μαζεψουν παλι

 

Εννοείται ότι δεν συνιστώ σε κανέναν να παίζει οπαπ !

 

Ο μόνος λόγος που το ανέφερα είναι επειδή ψιλιάστικα ότι το παιδί που με ρώτησε παίζει εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται ότι δεν συνιστώ σε κανέναν να παίζει οπαπ !

 

Ο μόνος λόγος που το ανέφερα είναι επειδή ψιλιάστικα ότι το παιδί που με ρώτησε παίζει εκεί.

:rolleyes: _________________________

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...