Προς το περιεχόμενο

Τατιάνες , Μικρούτσικοι κλπ - ιστορίες κ σχόλια


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να συνεχίσω από το προηγούμενο topic και να προσθέσω ότι δεν είναι δελτία ειδήσεων αυτά, (εκτός της κρατικής) αλλά ενημερωτικές εκπομπές.

 

Το ότι πολλοί ανακαλύπτουν την Αμερική σε κάποια θέματα, είναι συνηθισμένο.

Ακόμα και σε zapping μου έρχεται να ξεράσω βλέποντας όλους τους ειδικούς "ξερόλες" να έχουν γνώμη και άποψη για τα ΠΑΝΤΑ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγω παντως , την Στεφανιδου την θυμαμαι απο τοτε που ελεγε τις ειδησεις στον Αντεννα .

 

Δεν ειχε δωσει τοτε τετοια εντυπωση βρε παιδι μου κ εχω εντυπωσιαστει με το πως κατεληξε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Τατιανα Στεφανιδου ειχε καλεσει στην εκπομπη της "Φυλο και Φτερο" τον Πλανηταρχη ΤΑΣΟ ΜΠΟΥΓΑ.

 

Ο Μπουγας εχει βγαλει ενα τραγουδι Παρε μου μια πιπα να κοψω το τσιγαρο" .

Ρωταει λοιπον η Τατιανα τον Μπουγα:

 

- Κυριε Μπουγα εχετε βγαλει ενα τραγουδι με τιτλο παρε μου μια πιπα να

κοψω το καπνισμα αν θυμαμαι καλα?

 

Απαντηση Μπουγα:

 

- Οχι το καπνισμα αλλα το τσιγαρο. Βλεπω την Πιπα την Θυμοσουνα, το τσιγαρο ΟΧΙ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους δε γνωρίζουν "ΚΟΝΤΡΑ" είναι μια εφημερίδα του αναρχικού χώρου και στους τοίχους έγραφαν την ημερομηνία έδωσής της.

 

edit : Μετά από συννενόηση με την paschalia αν κάποιος moderator κρίνει σκόπιμο ας βαλει τα posts αυτά στο topic της paschalia. Απλά ήθελα περισσότερο από σχολιασμό να καταγράφονται η πατάτες που πετάνε οι δημοσιογράφοι που κάνουνε ότι τα ξέρουν όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο περιστατικό με τον Ρώσο που είχε σκοτώσει τους δύο αστυνομικούς κατά την μεταφορά του από τη Κέρκυρα :

 

Ιατροδικαστής : Ο θάνατος του Ρώσου τοποθετείται πριν από 10 (πχ) ώρες

 

Δημοσιογράφος (channel 9) : Από την ανακοίνωση του Ιατροδικαστή φαίνεται ότι η αστυνομία κάτι κρύβει λέγοντας ότι πέθανε λίγο πριν τον βρουν

 

(με τη διαφορά ότι η Ιατροδικαστής έλεγε 10 ώρες πριν από την νεκροτομή/νεκροψία (προφανώς) και όχι 10 ώρες πριν την εύρεση του Ρώσου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Drlo οπως σου ειπα κ στο π.μ. δεν με πειραζει να ερθει το δικο μου τοπικ εδω .

Ουτως ή αλλως ειναι το ιδιο αντικειμενο κ τα δυο τοπικς .

 

ok ... αν και

 

1. οι κυρίες προηγούνται

2. το topic σου είναι "αρχαιότερο"

 

δε θα τα χαλάσουμε εκεί ... ας κάνουν ότι θέλουν οι mods

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

β) Οχι Κοννακ ' date=' δεν τις παρακολουθω .

Κ οχι , το οτι δεν ειμαι ''σινεφιλ'' δεν σημαινει οτι το μορφωτικο μου επιπεδο ειναι αυτης της κατηγοριας ( μιας κ κατι τετοιο εννοει η ερωτηση σου ;) )[/quote']

Βασικά με αδίκησες! Σύμφωνοι ότι ήθελα να στην πω (λιγουλάκι όμως), αλλά για το ότι άνοιξες τόπικ το οποίο δεν σε ενδιαφέρει και για το οποίο δεν έχεις άποψη, και δεν θες και να μάθεις, that is. Δηλαδή...πως να το πω...άκυρο, χωρίς λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δεν επιασες το νοημα .

 

Δεν εχει σημασια αν εγω παρακολουθω τετοιες εκπομπες , οσο το οτι υπαρχουν στην ελληνικη τηλεοραση ( κ μαλιστα αρκετες .. ) .

 

Και επειδη υπαρχουν αρκετες κ με θεματα αστα να πανε , ειπα να θιξω το συγκεκριμενο θεμα .

 

Ο Τζινο πιο κατω , που προφανως το εχει συζητησει το εν λογω θεμα , με καλυψε υπερ του δεοντος με οτι εγραψε .

 

Επισης , οταν κατι προβαλλεται καθημερινα στην τηλεοραση , οσο κ να το βρισκεις γελοιο κ κουτσομπολιστικο , θα τυχει καποια στιγμη να το παρακολουθησεις κ να αποκτησεις μια καποια αποψη περι αυτου ..

 

Δλδ δεν ανοιξα το τοπικ σαν κατι προσωπικο , αλλα σαν κατι γενικο κ'απροσωπο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο ασχετο αλλα το καναλι ποθ πρεπει να πεσει στην πυρα ειναι το star , αμα ειναι ειδησεις αυτες τι να πω? αυτος ο λιατσος θελει σκοτωμα ελεος ρε!!!!

 

και εγω τυχανει να το βλεπω τωρα που τις καθημερινες εχει superman αλλιως το

π....λο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο με τον μπουγα ειχε γινει στο σταρ στην ξανθια που εχει την μεσημεριανη κουτσομπολιστικη, οχι την τατιανα. Μην με παρεξηγησετε απλα ειχε τυχει και το χα δει το συγκεκριμενο, οποτε ειναι σιγουρο (εκτος αν το κανε σε ολες τις εκμπομπες που πηγε). Πολυ σπανια βλεπο τατιανες και μικρουτσικους, γενικος πολυ σπανια βλεπο ελληνικη τηλεοραση.

 

Υπαρχει διαφορα να βλεπεισ κατι φανατικα και το απλα να το πετυχεισ καπια στιγμη στην τηλεοραση και να το χαζεψεις. Ειδικα αν ειναι της μοδας μερικες φορες το τσεκαρεις μονο για να δεις τι στο διαολο ειναι. Για τον jerry springer που ειπα πριν, ηταν μεν σκουπιδι αλλα ειχε απιστευτο γελιο κυριος λογο τον τσακομον και τον σχολιον του παραουσιαστη. Καλα κανεις δεν το εχει δει?

 

Και κατι ασχετο, με σκοτονετε με το "ελληνικα μονο στο φορουμ αυτο". Μιση ωρα κανο να διορθονο τελικα σιγμα καθε φορα λολ. με ορθογραφια και τονουσ απλα δεν ασχολουμαι, θα ηθελα αλλη μια ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε μην μαλώνετε... Το ανεκδοτάκι είναι μάλλον του 'BOUGAS' και το έστεισε και με τις δύο και με την Μαρία Σταματέρη και με την Τατιάνα!

 

Λοιπόν... I love Trash TV! Οι ειδήσεις ώρες-ώρες με κάνουν να θέλω να σπάσω την τηλεόραση. Όταν όμως πρόκειτε για trash είμαι μέσα. Στο καθημερινό μου πρόγραμμα έναν Μικρούτσικο τον περιλαμβάνω. Την Τατιάνα την βλέπω μόνο αν έχει κάνα θεματάκι 'πιπεράτο'! Κάποτε την περιελάμβανα κανονικά στο πρόγραμμα μου αλλά βαρέθηκα. Την Λαμπίρη δεν την αντέχω με τίποτε, ο Χίος ούτε για trash είναι ούτε για τα μπάζα είναι (απλά δεν τον βλέπω, με εκνευρίζει που είναι μόνιμως εκνευρισμένος), αλλά βλέπω και 'Δεν ήξερες δεν ρώταγες' του Καμπούρη! Έκανα χάζι και για λίγο το 'Saray' του Χορταρέα και είχαν πολύ γέλιο τα sms που περνούσαν στο κάτω μέρος της οθόνης (έγραφαν απίστευτα πράγματα για τον mr. κληρονομικό χάρισμα)! :lol: Και 'Αυπνίες' και 'Παρατράγουδα', τα κάνω χάζι!

Πως να το κάνουμε βρε παιδιά, το προτιμώ να βλέπω αυτές τις εκπομπές παρά τις Στάες, τους Πρετεντέρηδες και τους Χατζηνικολάους που μια ζωή ανακυκλώνουν τα ίδια θέματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...