Προς το περιεχόμενο

Oλυμπιακός


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 16,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν παίζουμε μεγάλη μπάλα τελικά. Έχετε δίκιο. Και η Μπενφίκα είναι χάλια... και το Πορτογαλικό ποδόσφαιρο έχει πεσει πολύ τελευταία... και του Ουέφα είναι της πλάκας... Α, να και το 5ο!!!

 

Στημένο είναι τελικά, το βρήκα!!!!!!!! loooooooool

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις. Το μπάσκετ στην Ελλάδα το φεραν οι σημερινοί 30-35άρηδες καθυστερημένοι που επειδή στην μπαλα δεν σκάμπαζαν για να ρίξουν γκόμενες φορούσαν αθλητικά φανελάκια το χειμώνα και φαινόταν ο ιδρώτας τους. Ολοι μας από το ποδόσφαιρο γίναμε ό,τι ομάδα αποφασίσαμε. Τώρα για μένα το μπασκετ είναι στην ίδια μοίρα (αν όχι κατώτερη ) με το πόλο. Οπότε αφού μιλάμε για ένα άσημο άθλημα ας μιλήσουμε και για κάποιο άλλο.

 

abisnthe σου ξανάπα αφού θα τη δεις ρώτα την εσύ ο ίδιος. Σε αυτά που γράφω δεν έχετε αντιρρήσεις και αντί να κάνετε τουμπεκί πετάτε έξυπνα τσίτατα.

 

ΥΓ Ποιος είναι αυτός ο κόναν που πόσταρε?

 

και ρε παιδιά κανένας δν ξέρει αν παίζετε Α1 στο πόλο φέτος? Μονο το τραμπολίνο και το βαδην επι πεζοδρομίου ξέρετε?

 

Μάντεψε ποιο είναι ο πρώτο άθλημα σε δημοτικότητα στην Κίνα. :lol:

 

Κατά τα άλλα, μόνο ένας κομπλεξικός ή καθυστερημένος θα μπορούσε να γράψει τις ιστορίες για τα φανελάκια που γράφεις οπότε δεν μου κάνει εντύπωση που τα διαβάζω. Πες μας τώρα ότι το μπάσκετ είναι ένα άθλημα που "μπιστάς, μπιστάς τη μπάλα" για να μας αποτελειώσεις.

 

Να σε ρωτήσω τώρα κάτι. Την παλάμη σου την φέρνεις σε οργασμό; Και αν ναι, φοράς γάντι; Να προσέχεις, μπορεί να την αφήσεις έγκυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H στατιστικη σιγουρα λεει πολλα αλλα μαλλον κοιτας μονοπλευρα γιατι ετσι σε συμφερει για να επιχειρηματολογησεις.

Οταν μια ομαδα ειδικα μετα απο μια τετοια εμφανιση οπως με τον Ηρα συνεχιζει να ειναι πληρως αποτελεσματικη, αυτο κατι πρεπει να σου λεει.

Δεν ειδα εκεινο το ματς ουτε τα στατιστικα του οποτε οσα λες για μενα οτι προσπαθησα να κανω δηλαδη, ειναι λαθος!

 

Επισης με 4 σουτ/κεφαλιες προς την εστια να πετυχεις 4 γκολ(εγιναν 5 σουτ, 5 γκολ τωρα) ειναι τελειως σπανιο να γινει και ηταν η μερα απλα.

Δεν διαφωνω, ουτε συμφωνω με την αποτελεσματικοτητα του Ολυμπιακου, πολυ απλα δεν εχω μελετησει το θεμα και ισως εχεις δικιο οτι ειναι πολυ αποτελεσματικος μπροστα, απλα λεω οτι 4 σουτ 4 γκολ δεν γινονται καθε μερα και δη με την Μπενφικα και απλα ετυχε, χωρις αυτο να μειωνει ή να σημαινει και τιποτα ομως.

Ετυχε ξε-ετυχε, εγινε και αυτο μετραει.

 

Στο μπασκετ παλι εμφανισαρα βλεπω.. :-(

Ισοπαλια 79-79 τωρα 5 λεπτα πριν το τελος.

 

Το 5ο γκολ του Ολυμπιακου πραγματι ηταν πολυ ωραιο σαν συνδιασμος και σαν πλασε του Ντιογκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειδα εκεινο το ματς ουτε τα στατιστικα του οποτε οσα λες για μενα οτι προσπαθησα να κανω δηλαδη, ειναι λαθος!

 

Επισης με 4 σουτ/κεφαλιες προς την εστια να πετυχεις 4 γκολ(εγιναν 5 σουτ, 5 γκολ τωρα) ειναι τελειως σπανιο να γινει και ηταν η μερα απλα.

Δεν διαφωνω, ουτε συμφωνω με την αποτελεσματικοτητα του Ολυμπιακου, πολυ απλα δεν εχω μελετησει το θεμα και ισως εχεις δικιο οτι ειναι πολυ αποτελεσματικος μπροστα, απλα λεω οτι 4 σουτ 4 γκολ δεν γινονται καθε μερα και δη με την Μπενφικα και απλα ετυχε, χωρις αυτο να μειωνει ή να σημαινει και τιποτα ομως.

Ετυχε ξε-ετυχε, εγινε και αυτο μετραει.

 

Οκ οκ μην το συζηταμε παραπερα εγινες κατανοητος και ουσιαστικα δεν διαφωνουμε, για αυτο αλλωστε απλα τονισα οτι η αληθεια εχει παντα 2 οψεις..

Ειναι σαν να γυριζα εγω εχθες μετα την μεγαλη νικη σου και να σου ελεγα στο θρεντ σου μα καλα πλακα μας κανεις σιγα την Ιντερ και την μπαλα που επαιξε ολο καμιναδες και μαλακιες εκανε..

Απλα οταν ποσταρεις ετσι καταλαβαινεις οτι αυτο δειχνει μαλλον εμπαθεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι σαν να γυριζα εγω εχθες μετα την μεγαλη νικη σου και να σου ελεγα στο θρεντ σου μα καλα πλακα μας κανεις σιγα την Ιντερ και την μπαλα που επαιξε ολο καμιναδες και μαλακιες εκανε..

Αμα απαντουσες ετσι θα ηταν τελειως γελοια απαντηση.

Θα ηταν σαν να ελεγα οτι "Εφαγα ενα μηλο" και εσυ να μου ελεγες "Μα καλα δεν ειδες τον ηλιο που εδυσε?":lol:

Γιατι θα ηταν το ιδιο? Γιατι εγω θα σου ελεγα οτι ειχες 4 σουτ και 4 γκολ και εσυ θα μου απαντουσες αναφερομενος σε ενα άλλο ασχετο ματς για μενα αφου δεν ειμαι Παναθηναικος.

 

Ο αλλος ο αστειος μαλλον αναφερεται σε εμενα και λεει οτι θα σου το ελεγα αυτο, αλλα η πληρης ειρωνια ειναι οτι χθες οταν διορθωνα τους Παναθηναικους και τους ελεγα οτι η Ιντερ δεν ειναι η καλυτερη ομαδα αυτη τη στιγμη στην ευρωπη και ουτε ανηκει στις πιο μεγαλες της ευρωπης οπως ελεγαν μεσα στην εξαρση χαζομαρας και υπερβολων που πιανει τους παντες μετα απο μεγαλες νικες, οτνα λοιπον τους διορθωνα με ελεγαν πηγαινε στο γαυροφορουμ σου, και ενταξει καταλαβαμε ποσο γαυρος εισαι και άλλα τετοια.

Και σημερα ακουω τα τελειως αντιθετα, οτι ειμαι Παναθηναικος.

 

Ειναι η αρρωστημενη κατασταση με πολλους του διπολου -ΠΑΟ-ΟΣΦΠ, που δεν μπορουν να ακουσουν μια φωνη λογικης και αμεσως οτιδηποτε λεγεται που δεν υμνει την υπερομαδα τους, αυτοματως τον κανει ΠΑΟ ή ΟΣΦΠ αντιστοιχα.

 

Απλα οταν ποσταρεις ετσι καταλαβαινεις οτι αυτο δειχνει μαλλον εμπαθεια..

Αυτο που ελεγα. Βλεπετε παντου εχθρους και φαντασματα. Οταν καποιος πει κατι που δεν εξυμνει τον Ολυμπιακο(Παναθηναικο) και ειναι εστω και λιγο αρνητικο(αλλα αληθες), τοτε αμεσως το βγαζετε το πορισμα. Ειναι Παναθηναικος(Ολυμπιακος)!

Αρρωστια σκετη....:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...