Προς το περιεχόμενο

Oλυμπιακός


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 16,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Όλοι οι κομπλεξικοί βάζελοι εδώ μαζεύτηκαν :lol:

 

Όχι μόνο είναι άσχετοι με τα τωρινά, ξεχνάνε και τη προπαίδεια του 4 υπερβολικά γρήγορα.

 

Εσεις που έχετε διδακτωρικό στα 4 στα 5 και στα 7 δεν ήσασταν καλοί δασκάλοι. Δεν φταίμε εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cbr600rr : φιλε πολυ ωραια η "παρουσιαση" που εκανες για το παιχνιδι! ωραιος!

 

@Absinthe : κλασικος ανεγκεφαλος.. αντι να πει δυο σωστες κουβεντες μπηκε και πεταξε μια μπαρουφα και εξαφανιστηκε..!

 

@antreaslam : προκαλεις και εσυ φιλε.. νομιζεις οτι με ενα χαμογελο στο τελος αυτων που λες.. σε κανει συμπαθητικο? αφου δε σε παιρνει να μιλησεις για τον ολυμπιακο.. μετρας τριαρες και τεσσαρες και ντροπιαστικες ηττες.. αστο.. ακομα και η νικη σου στο τορινο εξαφανιστηκε μετα απο τετοια εμφανιση.. αστο σου λεω οι εντυπωσεις χαθηκαν..

 

Μπραβο στον ολυμπιακο δεν περιμενα να δω τετοια μπαλα.. περιμενα να το παλεψει αλλα οχι κιετσι.. τελικα ελπιζω να βρει εναν προπονητη που να δειξει τι πραγματικα αξιζει..

Χτες επαιξε πραγματικη μπαλιτσα! Εγω προσωπικα χαιρομουν αφανταστα το ματσακι χτες..

 

Με αλλους 600 βαθμους νομιζω περναει η Ελλαδα στην 12η θεση.. Δεν ειναι καθολου δυσκολο μιας και οι ελληνικες ομαδες εχουν τουλαχιστον αλλα 3 παιχνιδια.. και στανταρ θα εχουν και περισσοτερο μιας και οι δυο θα περασουν..

 

Ντιογκο και Μπελουτσι βουλωσαν στοματα..φοβερη εμφανιση! Μπραβο και παλι ρε παιδια τετοια μπαλα θελει να βλεπει ο κοσμος.. να χαλαρωνει να γουσταρει οχι να βριζει και να συγχιζεται!

 

ευχαριστω ρε συ.. τι να λεμε και τι να γραφουμε τωρα.. απλα παιζουμε σε αλλο επιπεδο.. ετσι απλα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως γουσταρω οταν για τις Τεσσαρες που τους σταζει ο ολυμπιακος μου αντιπαραθετουν τα αποτελεσμα μου στα εκτος της ευρωπης :D.

Εκτιθονται ανεπανορθωτα μονοι τους αφου η μονη χαρα τους εναντιων μας ειναι με ξενα κολυβα.....Pathetic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε johnnyestia....Τι προσπαθείς να κάνεις? τον πράσινο ομνιβλαξ?

 

Προσπαθώ antreaslam, προσπαθώ, αλλά είναι δύσκολο...
Εσεις που έχετε διδακτωρικό στα 4 στα 5 και στα 7 δεν ήσασταν καλοί δασκάλοι. Δεν φταίμε εμείς.

 

 

Τελικά με την εξάσκηση το πέτυχες well done.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...