Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


Bougas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
και ο Ντιόγκο είναι περήφανος που είναι "γκάβρο"

 

 

Εσύ θα πιεις καμιά μπυρίτσα το Σάββατο το απόγευμα;

 

δεν έχω χάσει κανένα παιχνίδι ποδοσφαίρου πλην βερντερ (που ήμουν εξωτερικό λόγω δουλειάς), και φυσικά θα είμαι και σε αυτό! Και μπάσκετ, έχω πάει στο 70% των παιχνιδιών!

Και στα δύο έχω διαρκείας!

ο ντιόγκο είναι περήφανο, γιατί είναι βλαμμένο πιθανώς, ή γιατί του το είπε ο τσουκαλάς!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το Παναθηναϊκός - Βάζελος μεταξύ Αιγέα και υπολοίπων με έχει κουράσει όσο δεν παίρνει. Μου θύμισε αυτό:

 

Τα σχόλια σε μια συζήτηση δεν εξελίσσονται τυχαία. Ακολουθούν πολύ συγκεκριμένους νόμους. Δίνω μερικούς:

 

Ο νόμος της ελευθερίας του τύπου

α)Το ποτάμι ήταν κόκκινο

β)Το ποτάμι δεν ήταν κόκκινο. Και όποιος το λέει είναι μαλάκας.

α)Μαλάκας είσαι εσύ και όλο σου το σόι.

β) Είσαι φασίστας. Έχω το δικαίωμα να λέω ό,τι θέλω. Ποιος είσαι εσύ που θα μου το απαγορεύσεις. Αν δεν σου αρέσει αυτό που σου είπα να μην γράφεις σε φόρουμς.

 

 

Ο νόμος του νιανιανια

α) Το ποτάμι ήταν κόκκινο

β) Ξέχασες να βάλεις τόνους. Είσαι και μαλάκας είσαι και αμόρφωτος.

 

 

Ο νόμος του ξερόλα

α) Το ποτάμι ήταν κόκκινο.

β) Αυτό δεν είναι τίποτα. Μια φορά εγώ είχα πάει στο Χ που το ποτάμι ήταν Ψ. Εκεί, ένας φίλος, έκανε Ζ

 

 

Ο νόμος του χοντρού

α) Το ποτάμι ήταν κόκκινο

β) Είσαι χοντρέλα

α) Γαμήσου

β) Είσαι χοντρέλα και βαρέλα

α) Δεν πέφτω στο επίπεδο σου

β) Πέφτεις γιατί είσαι χοντρή

α) ... [anything]

β) χοντροβαρέλω

α) ... [anything]

β) σε αυτό το link θα δείτε φώτος της βαρέλως που τις ανέβασα στο yahoo να γελάσετε με τον ιπποπόταμο

 

 

Ο νόμος των εθνικιστών, διαστημανθρώπων, χριστιανών, Έψιλον και των Ακριτών-θέλω-να-μην-πάω-στρατό

α) Το ποτάμι ήταν κόκκινο

β) Όταν ο Μεγαλέξανδρος σας γαμούσε τα κωλιά δεν προλαβαίνατε να κοιτάτε το χρώμα

α) Ε;

β) Ε από το Έψιλον. Μαλάκες. Δέλτα του Κένταυρου και τα μυαλά στα κάγκελα

α) Είσαι εκτός θέματος.

β) Είσαι φιλότουρκος. Έπρεπε να σε έχουν γαμήσει όπως την γιαγιά μου στο Τεπελένι να έβλεπα τότε τι θα ένιωθες για αυτούς.

 

 

Ο νόμος της ατέρμονης παρεξήγησης/διευκρίνησης:

α)Το ποτάμι ήταν κόκκινο

β) Μπλε και όποιος λέει το αντίθετο είναι μαλάκας

α) Εσύ είσαι μαλάκας

β) Γιατί με βρίζεις; Εγώ δεν σε έβρισα. Να μάθεις να συζητάς σαν άνθρωπος.

α) Με είπες μαλάκα.

β) Είπα: όποιος λέει ότι το ποτάμι ήταν κόκκινο είναι μαλάκας. Δεν είπα ότι εσύ είσαι μαλάκας. Μάθε να μιλάς.

α) Μα και εγώ αυτό είπα ότι το ποτάμι είναι κόκκινο. Άρα με λες μαλάκα.

β) Εσύ το είπες, όχι εγώ.

α) Όχι. Εσύ το είπες. Όχι εγώ.

β) Βαρέθηκα τις αρχιδιές

α) Εσύ είσαι λες αρχιδιές.

β) Εγώ δεν είπα ότι εσύ λες αρχιδιές. Είπα ότι τις βαρέθηκα και δεν θέλω να μετέχω σε αρχιδοσυζητήσεις. Μάθε να συζητάς.

Κλπ

Κλπ

 

 

Ο νόμος του και-αν-σου-κάτσει

α) Το ποτάμι ήταν κόκκινο

β) Σωστά. Αν θέλεις βοήθεια με την HTML δώσε μου το email σου. Πρέπει να μένουμε κοντά από ότι έχω καταλάβει. Έχουμε ένα κοινό γνωστό. Πρέπει να με θυμάσαι, έγραφα στο Χ φόρουμ σαν Τοξόπλασμα-εναντίον-Μασίστα-2-0. Γουστάρω το υφάκι σου. Μου αρέσει που τα χώνεις. Να το blog URL μου. Έχεις κάτι ματάρες στην φώτο στο blog σου (δικές σου είναι η κλεμμένες; Πλακά κάνω, LOL )))))) Συχνάζω Μπουρνάζι. Έχω δικό μου αμάξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα δεν με ενοχλεί το "βάζελος" όταν λέγεται καλοπροαίρετα

και δεν το συγκρίνω με το "βούλγαρος" γιατί είναι εθνικιστικό και με ενοχλεί όποτε το ακούω

 

 

Έλα ντε, εδώ δεν ασχολούμαστε με άλλα σοβαρά με αυτά τα κομπλεξ θα κολλάμε;

Άσε που και το "βούλγαρος" ασχέτως αν είναι χοντρή καζούρα, δεν νομίζω πως όποιος το φωνάζει το πιστεύει κιόλας. Σιγά μην περιμένουν οι εχθροί μας το ολυμπιακός-παοκ για να βγουν οι Σλάβοι στο λιμάνι της Θεσσαλονίκης. Ηλιθιότητες θεσαλλονικιές κλασικές κομπλεξικιές, για να έχει κάτι να πει ο Ψωμιάδης. Οι αεκτζήδες τι να πούνε δηλαδή; Τόσα χρόνια "τούρκους" τους ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...