Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


Bougas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Οκ,λοιπον,5αδα Παναθηναικου του χρονου

 

Διαμαντιδης-Μασιγιαουσκας-Στογιακοβιτς-Μπατιστ-Βουισιτς

 

Παγκος

 

Σπανουλης-Ζησης-Τσαρτσαρης-Σακοτα-Αλβερτης-Ντικουδης-Παπαδοπουλος-Χατζηβρεττας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος Παπαδόπουλος ρε; Αυτός που διώξαμε πριν 2 χρόνια;

Και καλά για Βουισιτς άντε και για Μασιγιάουσκας. Στογιάκοβιτς απο που και ως που; Δεν παρακολουθώ NBA αλλά είχα την εντύπωση ότι πάει καλα μέχρι στιγμής, άρα γιατί να φύγει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι,αυτος που εφυγε πριν 2 χρονια.Για μπακ απ του Βουισιτς μια χαρα ειναι

Ο Πεντζα φετος ΔΕΝ κανει ΤΟΣΟ καλη χρονια...Η αληθεια ειναι οτι φυσικα και ρεαλιστικα δεν παιζει να ερθει εκτος...εκτος αν θελησει η Αλεκα Καμηλά που περιμενει το 2ο παιδι τους και θελει να γυρισει Ελλαδα.Οπως και ο Νοβιτσκι ξερω γω πιο πιθανο να παιξει στην Αλμπα παρα στην Μακαμπι ή την Μπαρτσελονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ευγενικη χορηγια ενος φιλαθλου του Ολυμπιακου , προς τους φιλαθλους του Παναθηναικου .

 

Ωραια κινηση Βοugas :)

 

Edit : για οποιο λογο κ να το ανοιξες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω πάντως πως ο πέτζα αρνήθηκε να ρθει στον παο. Είπε οτι θα γυρίσει στον ΠΑΟΚ κάποια στιγμή να τελειώσει την καριέρα του...

Πολύ μεγάλος παίχτης πάντως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα,κατσε να πει το Αλεκακι να γυρισουν και θα δεις.Αμα σκασει και 5-6 μυρια ο Παυλος...

 

Πραγματικά πιστεύεις ότι έχει ανάγκη τα 5 μύρια του αξιοθαύμαστου κατά τ' άλλα Παυλάρα;;

Και γιατί να μην έρθει Σαλονικα που έχει και τις δουλειές του, την οικογένειά του, τους φίλους του, την ομάδα του, την αγάπη μιας πόλης..

Άσε που λέγεται εδώ και καιρό ότι με το που θα επιστρέψει θα αναλάβει τον ΠΑΟΚ..

 

Πάντως είμαι περίεργος να δω τι ομάδα θα φτιάξει του χρόνου ο Παυλάρας για να πάρει τη Euroleague. Πρόεδρος παράδειγμα για όλους. Όλοι οι υπόλοιποι μπροστά του είναι κουνούπια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ενα απλουστατο λογο...γιατι θελει να παρει την Ευρωλιγκα.

 

Καλα,οχι απαραιτητα την Ευρωλιγκα,εννοω ΔΕΝ ειναι τελειωμενος και κυριως θελει ενα τιτλο.Πρωταθλημα Ελλαδας ή Ευρωλιγκα δεν εχει,Πρωταθλημα ΝΒΑ δεν εχει.Επομενως εφοσον ερθει θα θελει κατι καλο.Και ενας Στογιακοβιτς δεν φερνει Ευρωλιγκα στον ΠΑΟΚ.

Δεν ειναι περιπτωση Σαμπονις που γυρισε Λιθουανια και θα επαιζε στην καθε αμυριστη ακομα και αν δεν τα εβρισκε με την Ζαλγκιρις

 

Επομενως,αν ο Πετζα ερθει τα επομενα 2,το πολυ 3 χρονια στην Ευρωπη θαναι για τον Παναθηναικο.ΕΑΝ ερθει αργοτερα,τοτε καιγω αρχιζω να πιστευω πως το συναισθηματικο θα υπερισχυσει και θα παει στον ΠΑΟΚ

 

Και παρεπιπτοντως 6 εκ ευρω,αν δεν κανω λαθος 7 εκ δολλαρια ειναι ΤΡΕΛΑ λεφτα.Εχεις την εντυπωση πως ο Πετζα περνει τοσα?Εγω νομιζω πως οχι.Δηλαδη ο Γκαρνετ και ο Κομπε να περνουν 10 και 12,αντε να σου πω να περνει ο Πετζα,7 ξερω γω...ε,γενικα,6 εκ δολλαρια δεν ειναι και λιγα ακομα και για το ΝΒΑ

 

Παυλο φερε τον Λεμπρον και τον Καρμελο Αντονι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ευγενικη χορηγια ενος φιλαθλου του Ολυμπιακου ' date=' προς τους φιλαθλους του Παναθηναικου .

 

Ωραια κινηση Βοugas :)

 

Edit : για οποιο λογο κ να το ανοιξες ...[/quote']

ειμαι καλος ανθρωπος κατα βαθος!δεν το ηξερες?

αμα λαχι και φαν κλαμπ τους ανοιγω να γουσταρουνε!!!!!

 

το ανοιξα,μπας και γλιτωσουμε.....................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ενα απλουστατο λογο...γιατι θελει να παρει την Ευρωλιγκα.

 

Καλα' date='οχι απαραιτητα την Ευρωλιγκα,εννοω ΔΕΝ ειναι τελειωμενος και κυριως θελει ενα τιτλο.Πρωταθλημα Ελλαδας ή Ευρωλιγκα δεν εχει,Πρωταθλημα ΝΒΑ δεν εχει.Επομενως εφοσον ερθει θα θελει κατι καλο.Και ενας Στογιακοβιτς δεν φερνει Ευρωλιγκα στον ΠΑΟΚ.

Δεν ειναι περιπτωση Σαμπονις που γυρισε Λιθουανια και θα επαιζε στην καθε αμυριστη ακομα και αν δεν τα εβρισκε με την Ζαλγκιρις

 

Επομενως,αν ο Πετζα ερθει τα επομενα 2,το πολυ 3 χρονια στην Ευρωπη θαναι για τον Παναθηναικο.ΕΑΝ ερθει αργοτερα,τοτε καιγω αρχιζω να πιστευω πως το συναισθηματικο θα υπερισχυσει και θα παει στον ΠΑΟΚ

 

Και παρεπιπτοντως 6 εκ ευρω,αν δεν κανω λαθος 7 εκ δολλαρια ειναι ΤΡΕΛΑ λεφτα.Εχεις την εντυπωση πως ο Πετζα περνει τοσα?Εγω νομιζω πως οχι.Δηλαδη ο Γκαρνετ και ο Κομπε να περνουν 10 και 12,αντε να σου πω να περνει ο Πετζα,7 ξερω γω...ε,γενικα,6 εκ δολλαρια δεν ειναι και λιγα ακομα και για το ΝΒΑ

 

Παυλο φερε τον Λεμπρον και τον Καρμελο Αντονι!!![/quote']

 

καλα να δω τη αλλη ^%#^$ια θα ακουσουμε...ο πετζα αγαπητε παιρνει 7,5 μυρια και το καλοκαιρι μενει φρι και θα ανανεωσει οπου συνεχισει με ανω των 10...λες να ερθει στην ελλαδα ενω εχει τουλαχιστον αλλα 5 χρονια ανετα..?μπαααα...και μην ακουσω αλλες εμπειρογνωμοσυνες για nba απο ασχετους πλιζ....βαρεθηκα...εδω καποτε πιστευατε οτι θα ρθει ο σερ....ελεος...μπαι δε γουει οποτε κ αν επιστρεψει θα ναι χαρα μου να τον ξαναδω απο κοντα να παιζει και ας παει σε οποια ομαδα γουσταρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα να δω τη αλλη ^%#^$ια θα ακουσουμε...
Περιεργο,θαπρεπε να ξερεις,τις λες αλλωστε
ο πετζα αγαπητε παιρνει 7,5 μυρια
σορρυ,ειπα 7,εχεις δικιο,μαλακια μου
και το καλοκαιρι μενει φρι και θα ανανεωσει οπου συνεχισει με ανω των 10...
Καλα,αυτο φυσικα ειναι υποθεση που την βγαζεις απο το μυαλο σου.Eνα καρο παικτες πιστευαν οτι θα παρουν ΤΑ φραγκα και τελικα παιξαν με την εξαιρεση του 1 εκατομυριου δολλαριων. Ο Πετζα φετος για 2η χρονια ειναι κατω απο 20 PPG και στην Ιντιανα που ειναι μεταξυ 6ης και 8ης θεσης. Εγω προσωπικα δεν πιστευω πως το καλοκαιρι θα βρεθει ομαδα να του δωσει τα λεφτα που περνει ενας Γκαρνετ ή ενας Ντανκαν.Παρολαυτα...
λες να ερθει στην ελλαδα ενω εχει τουλαχιστον αλλα 5 χρονια ανετα..?μπαααα...
Ρε την παλευεις?Λεω εγω οτι μπορει να ερθει ο Στογιακοβιτς με καθαρα μπασκετικα κριτηρια?Ειπα οτι ΜΠΟΡΕΙ να ερθει λογω Αλεκας Καμηλα και 2 παιδιων.Και ο Σαμπονις ειχε αλλα 2 χρονια αλλα ηθελε να γυρισει πισω...
και μην ακουσω αλλες εμπειρογνωμοσυνες για nba απο ασχετους πλιζ....βαρεθηκα...
Αν βαρεθηκες να διαβαζεις βλακειες απο ασχετους με ΝΒΑ τοτε...σταματα να γραφεις:twisted:
εδω καποτε πιστευατε οτι θα ρθει ο σερ....ελεος...

Eδω καποτε ΔΕΝ πιστευατε πως θα ερθει ο Ντομινικ Ουιλκινς,ο Μπαιρον Σκοτ,ο Ντινο Ρατζα....(να συνεχισω ή τοπιασες?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Πεντζα φετος ΔΕΝ κανει ΤΟΣΟ καλη χρονια...Η αληθεια ειναι οτι φυσικα και ρεαλιστικα δεν παιζει να ερθει εκτος...εκτος αν θελησει η Αλεκα Καμηλά που περιμενει το 2ο παιδι τους και θελει να γυρισει Ελλαδα.

 

Όχι ρε παιδιά !!!!!!

Και πως θα πείσω τον HAL να μου αλλάξει Nick ??????? tjarkVerhoeven-cursing.giftjarkVerhoeven-cursing.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παρεπιπτοντως 6 εκ ευρω,αν δεν κανω λαθος 7 εκ δολλαρια ειναι ΤΡΕΛΑ λεφτα.Εχεις την εντυπωση πως ο Πετζα περνει τοσα?Εγω νομιζω πως οχι.

 

 

βασικα οπως βλεπεις δεν ειπες 7...ειπες σιγα μην παρει 7...αλλα αφου δεν διαβαζεις καν τα λεγομενα σου δεν θα ξαναμπω στον κοπο να τα σχολιασω...απλα μολις μαθω το καινουριο συμβολαιο του πετζα θα επανελθω,δηλαδη αφτερ σαμερ...περαστικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...