Προς το περιεχόμενο

Τι σειρα ησουν στο στρατο;


A3TeRnuS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

355 γ εσο υγειονομικαριος πέρασα απο το καμπι με τον αμερικανό εγώ είμαι ο Ουκρανός μια εβδομάδα φυλάκιο ήτανε.μετά βρήκα ενα καλύτερο φυλάκιο στην Παναγία Οινουσσών τον λεγόμενο βράχο εκανα 14 εβδομάδες σπαστες εκει όταν εφιγα από Παναγιά ηταν σαν να φευγω απο το σπιτι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

85στ Δεκέμβριο στα Θερμά Νιγρήτας. Μετά ΣΕΤΤΗΛ τεχνίτης τηλεπικοινωνιών τφ. Ύστερα Πρωτοκλήσι κοντά στο Σουφλί. Μετά Άνω Πορόια Σέρρες. Σύνολο 21 μήνες.

179 Σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, tonys83 είπε

287 2014 Ειδα το Euro μεσα ... :( 

Θηβα, Λαγκαδας, 

Μοναδες Προκαλυψης Λυκωφη εβρου.

Καπου τα μπερδεψες..   287 και 2014 ΔΕΝ κολλανε.... 225 93δ  πευκο σχαλ 2α μ.αλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

323 ΣΤ' ΕΛΔΥΚ στο 2ο μηχανοκίνητο τάγμα πεζικού Ανδρέας Ζακος! 

Ωραία χρόνια.. πέρασα καλά γιατί έκανα πολύ καλές γνωριμίες με παιδιά που ακόμα κρατάμε επαφή και ας μας χωρίζουν πολλά χιλιόμετρα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/9/2018 στις 12:07 ΠΜ, Ιωακειμ είπε

Αθηναιος 2004 289 Δ ΕΣΣΟ  Στρ(ΠΒ) Οδηγος(ΔΒ) Κεντρο Θηβα - Μοναδα Αποστολιδη και Στεφανιδη στην Ξανθη - Απολυση 71 Αερομεταφερόμενης Ταξιαρχίας Κιλκις ... 12μηνο

Έλα ρε σειρά , 289 και εγώ έρευνας πληροφορικής Χαϊδάρι , μετά 5 μήνες Ξάνθη και στο υπόλοιπο δυστυχώς Ευελπίδων.

Υ.Γ. εκτός από σειρά μήπως ήμασταν μαζί και Ξάνθη? Δεν θυμάμαι και που ακριβώς ήμουν , είχε 4ο τάγμα εκεί μέσα? Αγκαλιά με τον ταξίαρχο στο γραφείο ήμουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαχαχα  Νέοπες όλοι😀

1982  82β ΕΣΣ0  Κόρινθος----->Άρτα Κέντρο εκπ. Υγειονομικού------>Σουφλί Έβρου 16 μήνες, Διοικητής Λόχου Υ/Γ,   όντας δόκιμος Υ/Γ,  τρομάρα μου------> 401 ΓΣΝΑ          Σύνολο 28 μήνες😪

Επεξ/σία από Green Dragon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

349 (Β ΕΣΣΟ 2017)

Θήβα κέντρο (3η μοίρα - Α πυροβολαρχία, το λεγόμενο ξενοδοχείο για όσους έτυχε να βρεθούν), 2-39 ΣΕ Μεσολόγγι (μαύρη μαυρίλα πλάκωσε το στρατόπεδο) και σύντομες στάσεις στην Τρίπολη, τη μια για εκπαίδευση ειδικότητας στη Μεραρχία (άλλη ζωάρα εκεί) και λίγους μήνες μετά για ένα άγημα στο 11ο.

Η αλήθεια είναι ότι όσες δυσκολίες και να συναντήσεις, μιλάμε για 9μηνο (που με τις άδειες κτλ πάει λιγότερο από 8 μήνες). Δεν καταλαβαίνεις πότε μπαίνεις και πότε βγαίνεις (αλίμονο στους παλιούς που έκαναν 1,5 και 2 χρόνια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/4/2006 στις 5:44 ΠΜ, HellasVagabond είπε

ΥΚΟΑ ΠΒ Σειρα 267

Θηβα - Σπαρτη - Κως - Θεσσαλονικη

Θήβα 229 και εγώ... Θήβα - Καρατάσου - Νταλιπη οδηγός του ΣΥΝ ταγματάρχη. 

Για πες στη Θήβα στην 267 είχα κινητά; βασικά πότε πήγες έτος; 

Στην 1 υπήρχε το μεγάλο καψιμι; 

Εξω ακριβώς από το στρατόπεδο υπήρχαν κάτι μαγαζάκια που είχαν ακόμα κ φρουτάκια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/4/2019 στις 3:34 ΠΜ, paris_chav είπε

349 (Β ΕΣΣΟ 2017)

Θήβα κέντρο (3η μοίρα - Α πυροβολαρχία, το λεγόμενο ξενοδοχείο για όσους έτυχε να βρεθούν), 2-39 ΣΕ Μεσολόγγι (μαύρη μαυρίλα πλάκωσε το στρατόπεδο) και σύντομες στάσεις στην Τρίπολη, τη μια για εκπαίδευση ειδικότητας στη Μεραρχία (άλλη ζωάρα εκεί) και λίγους μήνες μετά για ένα άγημα στο 11ο.

Η αλήθεια είναι ότι όσες δυσκολίες και να συναντήσεις, μιλάμε για 9μηνο (που με τις άδειες κτλ πάει λιγότερο από 8 μήνες). Δεν καταλαβαίνεις πότε μπαίνεις και πότε βγαίνεις (αλίμονο στους παλιούς που έκαναν 1,5 και 2 χρόνια)

Ελα ρε σειρουλα, 349 και εγω, θηβα στη β πυροβολαρχια στο διωροφο. 

Μετα 2 βδομαδες χαιδαρι για εκπαιδευση, και χιο μεχρι τελος ηλεκτρονικο πολεμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Chris92 είπε

Ελα ρε σειρουλα, 349 και εγω, θηβα στη β πυροβολαρχια στο διωροφο. 

Μετα 2 βδομαδες χαιδαρι για εκπαιδευση, και χιο μεχρι τελος ηλεκτρονικο πολεμο

Η3η μοίρα είναι τέρμα δεξιά απάνω ; κάτω από τον ταγαρη η θυμάμαι λάθος; 

Εγώ νομίζω ήμουν 5 μοίρα στην αρχή και μετά 2η.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...