Προς το περιεχόμενο

Sexiest Contemporary Actress aka Miss SCA


Akujin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τέτοια ώρα, τέτοια λόγια αλλά να πω τη μαύρη αλήθεια σαν διαδικασία όντως τώρα φαίνεται ότι θα είναι άδικο για πολλές. Πιο σωστό θα ήταν να κάναμε 8 poll με 8 υποψηφιες και στην επόμενη φάση να προκρίνοταν 4 απο κάθε group και να σχημάτιζαν 2 δυνατοί με τους δυο αδύνατους 8 καινούργια poll κοκ.

 

Και λιγότερη δουλειά για τους καταμετρητές και πιο δίκαιο. Αλλά τι να σας κάνω η διαδικασία έχει πλέον ξεκινήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, έχω κόψει λίγο εκτός διαγωνισμού (μόλις ανακάλυψα το topic) αλλά έχω τη μοναδική πρόταση που κανείς δεν θα αρνηθεί - προτείνω να της δωθεί θέση τιμής ένεκεν: Jenna Jameson !!!!! :D:D:D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(27)Jennifer Lopez VS (21)Halle Berry

 

Εύκολο. Η Χάλι δε μου άρεσε ποτέ, ενώ η J κάτι μου κάνει καμιά φορά. So, J-Lo!

 

(58 )Sienna Miller VS (62)Winona Ryder

 

Χμμ...η winona είναι παλιά ιστορία. She's like old news, ενώ την sienna τώρα την ανακαλύπτω. Ας την ψηφίσω ως πιο φρέσκια. Sienna Miller

 

(52)Paz Vega VS (22)Heather Graham

 

Η πιο εύκολη επιλογή απ'όλες. Η Graham είναι μέσα στο top5 μου, ενώ η Vega (ενώ δεν την ξέρω) μου φαίνεται χάλια! Με τα χίλια Heather Graham!

 

(47)Naomi Watts VS (46)Monica Bellucci

 

Χαχα! Naomi Watts!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia to legendary actress pou th'akolouthisei(an yparxei orexi panta)

exoume ki ekei kana favori, LL?

 

Χμμμμμμ δύσκολο. Καταρχάς θα πρέπει να οριοθετήσουμε το legendary. Μιλάμε για απλώς παλιές ηθοποιούς ηλικίας άνω των 45; Διότι εκεί ας πούμε θα μπορούσαμε να τσουβαλιάσουμε και Brigitte Bardot και Grace Kelly και Ursula Andress και Tanya Roberts(Sheena) και Sharon Stone. Ας τελειώσουμε όμως με εδώ και βλέπουμε

 

 

ΥΓ Manuel και mindtrapper πληγώσατε τον πρόεδρο. Ο Θεός να σας λυπηθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Jennifer Lopez

2. Siena Miller

3. Heather Graham

4. Monica Bellucci

 

ψηφιζω Heather Graham, αν και περισσοτερο μου αρεσε η Paz Vega, μονο και μονο για να μην εχει δυσκολο αντιπαλο η JLo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...