Προς το περιεχόμενο

Sexiest Contemporary Actress aka Miss SCA


Akujin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά ρε παιδιά, εγώ είχα την εντύπωση ότι γίνεται πλάκα εδώ μέσα το απογευματάκι που έμαθα τα καθέκαστα με ψηφοφορίες κλπ.

 

Μ' αυτά που βλέπω όμως, καταλαβαίνω ότι όντως έχουμε αρχίσει και το χάνουμε, μοιάζουμε σαν ένα τυπάκι που είχα συναντήσει στην Ινδιανάπολη και μόνη του ασχολία τα Σαββατόβραδα ήταν το Σταρ Τρεκ.

 

Φαντάζομαι αν ήμασταν και live, μπορεί να έπεφταν και ψιλές. Και για ποιό λόγο? Για τον κώλο της Μπελούτσι και το πιπί της Μέντεζ. Εύγε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα ξερετε τι μου την σπαει???

 

Οτι λεγονται 2 κουβεντες παραπανω και ολοι κανουν τους ουδετερους,τους κριτες των παντων,αρχιζουν τα "Ελα ρε μην μαλωνετε για γκομενες","Καλα ειστε σοβαροι" κτλ

 

 

Οταν κανεις χαβαλε και οι τονοι θα ανεβουν και μια κουβεντα θα πουμε.Και ας ειναι για μπανανες εναντιων πορτοκαλιων

 

ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΛΙΣ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ΛΟΓΟΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

 

Αρχιζουν τα "Μην τρελενεστε" και ολοι....τρελενονται να λενε "Μην τρελενεστε"

 

 

Ξεκολληστε,ουτε κανεις ηρθε στα χερια,ουτε εγινε καμια ζημια,ουτε χτυπησε κανεις.Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai eginan notheies. an mi ti allo?

den itan logiko? ki ap'tis 2 pleures.

kai giati? giati kanoume PLAKA....

Έδωσες την απάντηση απο μόνος σου. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις νοθείες όταν γίνονται για ΠΛΑΚΑ. Δε με ενδιαφέρει το αποτέλεσμα σαν αποτέλεσμα αλλά η πλάκα της διαδικασίας. Αλλά η πλάκα όταν χάνει την αθωότητα της καταντάει γελοιότητα.

Και δεν αναφέρομαι ούτε σε σένα, ούτε στα παιδιά που μου έστειλαν Pm. Ήμαρτον δεν είμαι τρελός να βλέπω γίγαντες στη θέση ανεμόμυλων. Αυτοί που πρέπει κατάλαβαν ότι αναφέρομαι σε αυτούς. Αν κατάλαβες λοιπόν και εσύ ότι αναφέρομαι σε σένα σου ζητώ συγνώμη. Αλλά θα πρέπει και συ να ανακαλέσεις αυτό που είπες

"πας να χαλάσεις φιλίες"

καμία φιλία δε πάω να χαλάσω. Ειδικά για μαλακίες (και το αν το θεωρώ ή όχι μαλακίες, αποδεικνύευται απο το πρώτο μου Post μετά τη λήξη του γύρου)

 

 

ΥΓ1. Τα στοιχήματα είναι θέμα αρχής για μένα και ούτοις ή άλλως εγώ δε μπορώ να απαλλάξω τον ευατό μου. Οπότε αν χάσει η Μόνικα (ε που όλο και σε κάποιο γύρο θα χάσει) o paredwse θα έχει τη χαρά να μου ρίξει το μηνιάτικο. Και επαναλαμβάνω. Στα @@ μου. Στην τελική ποτέ δε τζογάρω κάτι που λυπάμαι αν το χάσω.

 

ΥΓ2. Τα στεγανά δε μπάζουν μόνο προς τη μια πλευρά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Έλειψα ένα 4ωρο και το κάνατε Βαγδάτη plus ειρηνευτική δύναμη ΟΗΕ εδώ μέσα :mrgreen:

 

my thoughts exactly.

 

Πάντως ρε LL, αν γίνεται μη μιλάς με τόσα υπονοούμενα γιατί δεν μπορούμε και εμείς να καταλάβουμε τι γίνεται. Πες εκεί ένα "φτου σου ρε ταδε" να τελειώνουμε. Κινδυνεύουμε να κάνουμε σκέψεις και να φτάσουμε σε συμπεράσματα από το τίποτα. Ξέρεις το ανέκδοτο με τον γρύλο φαντάζομαι.

 

Anyway, LET'S GO TO THE NEXT BATTLE!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως καταφερατε να φτασει σ'αυτο το σημειο το τοπικ ?

Κριμα , γιατι ειχε πλακα η ολη φαση .

 

Κριμα , γιατι χαθηκε το αστειο της υποθεσης κ επεσε τρελλο ξενερωμα στους συμμετεχοντες απο την αρχη ..

 

Κ κριμα γιατι θα μπορουσα κ ηθελα να συμμετασχω .

 

Αλλα, μετρησε για μενα περισσοτερο το οτι η συμμετοχη μου ( η οποια θα ηταν για την πλακα κ οχι σχεδιασμενη ) θα εκανε να ξενερωσουν πολλοι ( κατι το οποιο ΔΕΝ ηθελα ) παρα το τι ηθελα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χμ... θυμίζει λίγο Elvis has left the building. Μόνο που αυτή τη φορά είναι κάτι σαν Who the f**k gives a shit.

Δηλαδή μια ψηφοφορία είναι. Τη γνώμη μας λέμε και ψηφίζουμε σχεδον εμείς και εμείς. Και αναπόφευκτα θα ζεσταινόταν το πράγμα (και ίσως ζεσταθεί παραπάνω όσο φτάνουμε στην "κορυφή"). Μόλις εκνευριστούμε/βαρεθούμε θα αρχίσουμε να μιλάμε για μας στο 3ο πρόσωπο και να ανακοινώνουμε αποχώρηση; Ποιο το νόημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...