Προς το περιεχόμενο

Samsung 19' TFT CX919B με 2000:1 contrast ratio και 2ms response time


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kai ti xrisimevi afto diladi deixni kalitera i othoni sto dvi?

 

 

Διαβασε το παραπανω αρθρο που σου εδωσαν και μετα διαβασε και το παρακατω link που προερχεται απο την παραπανω σελιδα... :mrgreen:

 

http://arstechnica.com/articles/paedia/hardware/hdcp-vista.ars

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι μου λεει πως και αυτος ο θησαυρος θα ειναι ΑΝΘΡΑΚΕΣ... γιατι ουτε αυτη η οθονη θα υποστηριζει το HDCP. Τρρεεεεξτε και αγοραστε κοροιδα και σε 6 μηνες διαπιστωστε πως παλι θα θελετε οθονη...

 

Το απευχομαι βεβαιως' date=' αλλα οι εταιριες κατασκευης pc monitor ζουν στην κοσμαρα τους και κανουν οτι τους βολευει.[/quote']

 

Συμφωνώ οτι υπάρχει κοροιδια στο θέμα του HDCP αλλά δεν θα βιαζόμουν να βγάλω άνθρακα μια οθόνη λόγω έλειψης HDCP αν όντως πληρεί τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά που της προσδίδουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ οτι υπάρχει κοροιδια στο θέμα του HDCP αλλά δεν θα βιαζόμουν να βγάλω άνθρακα μια οθόνη λόγω έλειψης HDCP αν όντως πληρεί τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά που της προσδίδουν...

 

Το προβλημα δεν ειναι τοσο με τις οθονες που υπηρχαν και κυκλοφορουσαν, αλλα με τις οθονες που βγαζουν ΤΩΡΑ. Και απο την στιγμη που γνωριζουν πως με τα νεα Media και Λειτουργικα θα υπαρχει προβλημα μειωμενης αποδοσης.... εεε τοτε ναι επετρεψε μου να το αποκαλω "ανθρακες" και ας ακουγομαι υπερβολικος. Γιατι για ενα χρηστη που χρτησιμοποιει για τα ΠΑΝΤΑ τον υπολογιστη του θα δωσει λεφτα τωρα... και θα πρεπει παλι να ξαναδινει? Ειναι δουλεια τωρα αυτη?

 

Και οχι τιποτα αλλο.... αλλα σπαζομαι... θελω να δωσω δρομο της CRT, αλλα δεν μπορω να ξαναπληρωνω παλι σε λιγους μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα... του οτι θα βγει πιθανα καποια μεθοδος προσπερασης της προστασιας πιστευω πως ειναι αναμενομενο, το θεμα ειναι ομως να μην χρειαζετε να καταφευγουμε σε αλχημειες για να δουλεψει κατι. Προσωπικα καπου εχω κουραστει με τα cracks κλπ... Καποια πραγματα, ειδικα στο hardware θεωρω πως πρεπει να δουλευουν πληρη δυνατοτητων χωρις παρεμβασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα δεν ειναι τοσο με τις οθονες που υπηρχαν και κυκλοφορουσαν' date=' αλλα με τις οθονες που βγαζουν ΤΩΡΑ. Και απο την στιγμη που γνωριζουν πως με τα νεα Media και Λειτουργικα θα υπαρχει προβλημα μειωμενης αποδοσης.... εεε τοτε ναι επετρεψε μου να το αποκαλω "ανθρακες" και ας ακουγομαι υπερβολικος. Γιατι για ενα χρηστη που χρτησιμοποιει για τα ΠΑΝΤΑ τον υπολογιστη του θα δωσει λεφτα τωρα... και θα πρεπει παλι να ξαναδινει? Ειναι δουλεια τωρα αυτη?

 

Και οχι τιποτα αλλο.... αλλα σπαζομαι... θελω να δωσω δρομο της CRT, αλλα δεν μπορω να ξαναπληρωνω παλι σε λιγους μηνες.[/quote']

 

 

kai giati parakalw na valeis ta vista i opoiadipote retseta tis microsoft pou ipostirizei auta ta format????????

ksipniste kai min masate to xorto pou sas taizoun..etsi apla!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...