Προς το περιεχόμενο

Firewire μεταφορα video


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ,να σου πω κατι τελευταιο?Αλλαξα το capture format και πατησα να ξεκινησει η εγγραφη,ξεκιναει και γραφει και οταν παταω στοπ,δεν μου εμφανιζει πουθενα κανενα αρχειο.Δηλαδη,δεν βγαζει κανενα προβλημα απλα δεν βγαζει αρχειο ενω εχει δειξει οτι γραφει κανονικα...Θα την δοκιμασω σημερα και σε αλλο λαπτοπ να δω τι παιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

katse katse tora mas ta allazeis.

se poio simo orizeis na apothikeutei to video? kai meta kitas kai den uparxei? to Adobe Premiere to apothikeueis edo C:\Documents and Settings\.......\My Documents\Adobe\Premiere Pro\1.5

gia elenxeto!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ορισει ενα φακελο για να βαζει τα βιντεο,παταω start capture,με ρωταει ποση ωρα θελω να κανει,του λεω,παταω παλι το start capture και μετα απο καποια ωρα παταω το στοπ και δεν υπαρχει τιποτα στον φακελο.Επισης,εχω κανει search απο τα win για video files created last 1 day και δεν βρισκει τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως στις ρυθμίσεις της camera υπάρχουν και ρυθμίσεις για την έξοδο που θα χρησιμοποιήσει για το streaming, και εσύ του έχεις ορίσει την usb θύρα? Γενικά δές τις ρυθμίσεις απο την camera.... πιστεύω οτι εκεί κάπου είναι η λύση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

λοιπον,μετα απο καιρο που ειπα να δοκιμασω σε αλλο λαπτοπ να δω τι γινεται,διαπιστωσα οτι λειτουργει κανονικα,οποτε βγαζουμε το συμπερασμα οτι φταιει το δικο μου λαπτοπ.Παιζει να μην εχω σωστους drivers η κατι τετοιο?Απο την διαχειρηση συσκευων παντως μια χαρα εγκατεστημενα φαινονται ολα... :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...