Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν στα 4,90 κουτατο gold από public δεν σήκωνε πολύ συζήτηση, το παράγγειλα!

Με αυτό τωρα θα βρισκω να παιζω multiplayer ή οχι? Ή θα πρεπει να είναι κανονισμενο το παιχνίδι π.χ. με ενα φίλο

 

Μπορουν να παίξουν co op διαφορετικα levels players?

 

Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά προσπαθώ να καταλάβω πως και τι..

 

 

*Μόλις διαβασα στο public οτι αυτη η εκδοση απαιτεί ενεργοποίηση μέσω steam ούτως η άλλως...

Μέσω Steam θα πρέπει να βάλεις το public beta patch για να παίξεις MP. Όμως αυτό σε περιορίζει καθώς δεν θα έχεις την δυνατότητα να παίξεις κάποιο Mod.

 

Εάν θέλεις να παίξεις MP βάζοντας κάποιο Mod, θα πρέπει να παίξεις μέσω Virtual Lan και εννοείται χωρίς το public beta patch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέσω Steam θα πρέπει να βάλεις το public beta patch για να παίξεις MP. Όμως αυτό σε περιορίζει καθώς δεν θα έχεις την δυνατότητα να παίξεις κάποιο Mod.

 

Εάν θέλεις να παίξεις MP βάζοντας κάποιο Mod, θα πρέπει να παίξεις μέσω Virtual Lan και εννοείται χωρίς το public beta patch

 αυτη την στιγμη γινονται εγκατασταση και τα 2.

μπορω να βαζω και να βγαζω το public patch οπως και το mod οποτε θελω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 αυτη την στιγμη γινονται εγκατασταση και τα 2.

μπορω να βαζω και να βγαζω το public patch οπως και το mod οποτε θελω?

Όχι, η το ένα θα έχεις ή το άλλο, εγώ προσωπικά χρισημοποιώ το Soulvizier Mod το οποίο στην κυριολεξία βάζει ΕΝΑ ΣΩΡΟ πράγματα!!

 

εάν θέλω MP θα παίξω με κάποιοω απο εσάς, η κανονίζουμε όλοι μαζί και μπαίνουμε μέσω Virtual Lan. 

 

Η Nordic Games όπως είπα έχει αναλάβει το patch αλλα θα αργήσει πολύ πιστεύω να το ολοκληρώσει, έχει και άλλα Project και δεν είναι και τόσο μεγάλη εταιρία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω Steam θα πρέπει να βάλεις το public beta patch για να παίξεις MP. Όμως αυτό σε περιορίζει καθώς δεν θα έχεις την δυνατότητα να παίξεις κάποιο Mod.

 

Εάν θέλεις να παίξεις MP βάζοντας κάποιο Mod, θα πρέπει να παίξεις μέσω Virtual Lan και εννοείται χωρίς το public beta patch

το mod ειναι διαφορετικο story ή ειναι κάτι επιπλέον πάνω στο default story του immortal throne?

εξηγησε  μου σε παρακαλω τι ακριβως να κάνω μετά την εγκατασταση του immortal throne

 

υπαρχει και καποιο patch για framedrops? εχεις εσυ τετοιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το mod ειναι διαφορετικο story ή ειναι κάτι επιπλέον πάνω στο default story του immortal throne?

εξηγησε  μου σε παρακαλω τι ακριβως να κάνω μετά την εγκατασταση του immortal throne

 

υπαρχει και καποιο patch για framedrops? εχεις εσυ τετοιο προβλημα?

Θα εγκαταστήσεις το 1.17 fanpatch έχω δώσει links σε αρχικά posts.

 

Δές και το αρχικό post μου να δείς τι βάζει το mod, όχι νέους χάρτες αλλα content, όπλα, crafting κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έτοιμο το game με το patch και το mod και κάποιες ρυθμίσεις που βρήκα για τα low fps δουλεψανε άψογα.(συγκεκριμένα αυτό εδω http://www.titanquest.net/tq-forum/threads/29988-Finally-my-fix-for-high-end-computers-losing-fps-after-several-hours-of-playtime)

Έπαιξα λίγο εχθές και εχω μα πω τα καλύτερα μόνο. Απορώ που δεν το είχα παίξει ποτέ.

Είμαι 7 lvl και εχω διαλεξει τα skills της

φωτιάς

 

Μου μοιαζει 4 φορές πιο δύσκολο με το mod ή μου φαίνεται?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο απο τα δυο να κατεβασω?


Απο οτι γραφει πρεπει να τα εγκαταστησω με τη σειρα αν δεν κανω λαθος.


Το 0.96 δεν με αφηνει θελει να ειμαι μελος λεει.


Τωρα οκ.Βαλτε το tunngle να παιξουμε  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...