Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που παρατήρησα είναι οτι η κίνηση γενικά είναι πολύ "ρομποτική" τα animations και τα ragdoll physics του TQ είναι πολύ καλύτερα!! 

 

Περισσότερο μου άρεσε το Van Helsing από το Grim Dawn για παράδειγμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλοκαιριάτικα ρε παλιο daemonos τί πάθαμε..

Εδώ το πλεηστέησο ανοίγω και στο 10λεπτο νταγκλάρω από την ζέστη και με παίρνει ο ύπνος :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλοκαιριάτικα ρε παλιο daemonos τί πάθαμε..

Εδώ το πλεηστέησο ανοίγω και στο 10λεπτο νταγκλάρω από την ζέστη και με παίρνει ο ύπνος :P

Και εγώ με ανεμιστήρα αγκαλιά είμαι!! χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ρε φιλε.. Το παρηγγειλα απο πάμπλικ γιατι παλια το χε δανεισει φιλος και το έπαιζα

Και εγώ έχω την gold edition. Πιστεύω είναι ενα παιχνίδι που δεν πρέπει να λείπει απο το ράφι!

 

Έχω λιώσει, 23 lvl Defense/Storm είμαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ΄οτι βλέπω έχει βει ανεπίσημο πατσ 1.17 φτιαγμένο απο το community. 

ΕΠειδή το game ειναι παλιο θέλει διαβασμα για το τι mods να μπουνε ώστε να γινει καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ΄οτι βλέπω έχει βει ανεπίσημο πατσ 1.17 φτιαγμένο απο το community. 

 

ΕΠειδή το game ειναι παλιο θέλει διαβασμα για το τι mods να μπουνε ώστε να γινει καλύτερο.

Σου έχω στείλει, δές Inbox, ναί θέλει ενα mod

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλημέρα, τον τελευταίο καιρό εψαχνα ενα game like path of exile απο το οποίο αντιμετώπισα πολλά disconnects και το παράτησα. Μόλις χθες εβλεπα βίντεο στο ίντερνετ για το titan και ειχα μπει σε σκέψεις για το αν θα αξιζε να το παρω , αν θα βρω να παιξω κανα co op γιατί μονο single θα βαρεθω κτλ.

 

Και τσουπ πρωί πρωί βλεπω το thread :)

 

Επειδή ψήνομαι για ενημερώστε με από που να το τσιμπησω? Στο steam λέει οτι το gold ειναι σε German language only, ισχύει? Παιζει κόσμος?

 

Ευχαριστώ Γιάννης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλημέρα, τον τελευταίο καιρό εψαχνα ενα game like path of exile απο το οποίο αντιμετώπισα πολλά disconnects και το παράτησα. Μόλις χθες εβλεπα βίντεο στο ίντερνετ για το titan και ειχα μπει σε σκέψεις για το αν θα αξιζε να το παρω , αν θα βρω να παιξω κανα co op γιατί μονο single θα βαρεθω κτλ.

 

Και τσουπ πρωί πρωί βλεπω το thread :)

 

Επειδή ψήνομαι για ενημερώστε με από που να το τσιμπησω? Στο steam λέει οτι το gold ειναι σε German language only, ισχύει? Παιζει κόσμος?

 

Ευχαριστώ Γιάννης

 

Στο Steam υπάρχει και αγγλική έκδοση, μπορείς να το πάρεις απο εκεί, όπου το έχει αναλάβει η Nordic Games και είναι σε διαδικασία patch (beta όμως ακόμα), είτε μπορείς να αγοράσεις το golden edition δισκάκι.

 

Στο Steam μπορείς  να παίξεις multiplayer (μέσω patch) απλά δεν μπορείς να βάλεις mods, είτε μπορείς να παίξεις μέσω Virtual LaN προγράμματος. 

 

 

Προσωπικά παίζω με το Soulvizier Mod. 

 

 

Το παιχνίδι αξίζει 1000%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν στα 4,90 κουτατο gold από public δεν σήκωνε πολύ συζήτηση, το παράγγειλα!

Με αυτό τωρα θα βρισκω να παιζω multiplayer ή οχι? Ή θα πρεπει να είναι κανονισμενο το παιχνίδι π.χ. με ενα φίλο

 

Μπορουν να παίξουν co op διαφορετικα levels players?

 

Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά προσπαθώ να καταλάβω πως και τι..

 

 

*Μόλις διαβασα στο public οτι αυτη η εκδοση απαιτεί ενεργοποίηση μέσω steam ούτως η άλλως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...