Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://store.steampowered.com/app/475150

 

Μόλις βγήκε (από το πουθενά) η anniversary edition!!!Δωρεάν σε όσους είχαν το titan quest ή το immortal throne η το titan quest gold.Έχει αρκετές αλλαγές βλέπω και έχει πλέον και κάρτες και achievements.Αλλάξανε και το multiplayer.Κάτι ήξερα που 5 χρόνια δεν το είχα παίξει, παρά μόνο το demo του.Δεν ξέρω τι γινόταν με το multiplayer του, υποψιάζομαι τώρα που το επανασχεδίασαν θα τραβήξει πάλι κόσμο.

Εδώ όλες οι αλλαγές:

http://titanquestgame.com/pcchangelog/TQ_AnniversaryEdition_FullChangelog.txt

 

Πολύ ευχάριστη νεκρανάσταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Titan Quest Anniversary Edition now available!

Children, Women, Men, Gods, Monsters and Titans – Heads up – We Have Something for Free!

 

For all of you lovely individuals in possession of the Steam version of a Titan Quest title – we have a special treat for you! (Hint: Look at your Steam Library!)

 

Of course, if you want to ruin the surprise you can also keep reading…

 

Vienna (Austria), August 31st: THQ Nordic releases a surprise title on Steam called Titan Quest

 

 

σε όσους είχαμε τα παιχνίδια,μας έδωσε ΗΔΗ ΤΣΑΜΠΑ στο library μας.

Τσεκάρετε το,εμένα μου το έβαλαν.

5,4GB

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα φαίνεται ήδη.Είχα πάρει από το 11 τη gold έκδοση και όλο καθυστερούσα να την ξεκινήσω.Είχα παίξει το demo και μου άρεσε πολύ.Αργότερα όμως περνώντας ο καιρός φοβόμουν να το δοκιμάσω μήπως ήταν παλαιωμένο.Νομίζω τώρα θα έχει φρεσκαριστεί ικανοποιητικά.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς να προτείνει κανένα καλό build; Πανε χρόνια από τότε που το είχα παίξει και για να πω την αμαρτία μου δεν το τερμάτισα ποτέ. Μάλλον ήρθε η ώρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκανα παραγγελία από το παμπλικ, θα γίνει αυτόματα anniversary ή ισχύει μόνο για αυτούς που το είχαν ενεργοποιήσει πριν to update?

 

Χωρίς να ξέρω αν θα γίνει upgrade αυτόματα ή αν γίνεται γενικά, σε third party sites το anniversary παίζει σε 4€ - 4.50€ αυτή την στιγμή.

Οπότε αν δεν σε ενδιαφέρει το κουτί για να είσαι σίγουρος ρίξε και εκεί μια ματιά (g2a μεριά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να ξέρω αν θα γίνει upgrade αυτόματα ή αν γίνεται γενικά, σε third party sites το anniversary παίζει σε 4€ - 4.50€ αυτή την στιγμή.

Οπότε αν δεν σε ενδιαφέρει το κουτί για να είσαι σίγουρος ρίξε και εκεί μια ματιά (g2a μεριά).

Θέλω το κουτί για αυτο ρωτάω :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκανα παραγγελία από το παμπλικ, θα γίνει αυτόματα anniversary ή ισχύει μόνο για αυτούς που το είχαν ενεργοποιήσει πριν to update?

 

ΕDIT : Τσεκαρε αν αυτο που πηρες εχει κλειδι για steam γιατι απο οτι διαβασα η gold edition που πουλανε τα public δεν ειναι για steam οποτε δεν θα παρεις και την αναβαθμιση.Απο οτι ειδα κατηργησαν τελικα τις παλιες εκδοσεις οποτε οτι και να κανεις redeem λογικα θα σου ενεργοποιησει την καινουρια!!

 

εδω περισσοτερα :

 

http://steamcommunity.com/app/475150/discussions/0/343785380899949721/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς να προτείνει κανένα καλό build; Πανε χρόνια από τότε που το είχα παίξει και για να πω την αμαρτία μου δεν το τερμάτισα ποτέ. Μάλλον ήρθε η ώρα!

Εξαρτάται πως θέλεις να παίξεις.

 

ένα καλό build είναι Defense / Storm  -- αυτό που χρησιμοποιώ ήδη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η Anniversary edition έχει θεματάκια.

 

Για την ώρα σε εμένα το παιχνίδι δεν παίζει, και είμαι ένας από τους πολλούς. Ούτε που θυμάμαι αν αντιμετώπισα τόσο σοβαρό θέμα σε άλλο game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...