Προς το περιεχόμενο

Empus Rtw-1000: Εντυπωσεις και προβληματα


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 831
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ας με βοηθήσει κάποιος.Το word πως το βλέπει στα ελληνικά, η ονομασία του αρχείου είναι στα ελληνικά ενώ οταν το ανοίγω βγαίνουν κινέζικα. Κατά τα άλλα είμαι πολύ ευχαριστημένος Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανορθωση για την Digital Info Solutions. τις γραφιδες μου τις στειλανε κανονικα δυο μερες μετα την τηλεφωνικη μας επικοινωνια. το λαθος εγινε στα ΕΛΤΑ και περιμενα μια εβδομαδα. σωστοι και συνεπεστατοι οι ανθρωποι της DIS. τρεις γραφιδες 10 ευρω οπως ειπαν και χωρις εξοδα αποστολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια υπαρχουν τα παντα, και η εξυπηρετηση ειναι φιλικη και αμεση. Γραφιδες, φιλμ προστασιας οθονης (3€) και μια συμπαθητικη θηκη μεταφορας (20€).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις καμμιά φωτό να ανεβάσεις με τη θήκη;

 

Κυριακη ή Δευτερα θα ανεβασω φωτο. Δεν ειναι καμμια ιδιαιτερη κατασκευη, δεν ειναι ουτε ασχημη ουτε ομορφη, αλλα παρεχει αρκετη προστασια στη μεταφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω το αγορασα την πρωτη ευδομαδα μετα το τεταρτο κουπονι και απο τοτε το λειτουργω καθημερινα και δεν εχει εμφανισει κανενα ελαττωμα σε καμια απο τις περιπτωσεις που εχετε αναφερει.δουλευει αριστα σε αθηνα και πατρα και γενικα εθνικη οδο.επισης με γλιτωσε δυο φορες απο κληση τροχαιας!!!δεν μου εχει κολλησει ουτε μια φορα. το προβλημα με τον ηχο θα το λυσω και γω μαλλον με καλωδιο στο aux-in του ηχοσυστηματος. πολυ καλη ευκαιρια γιαυτα που μου προσφερει παντως. αυτο που δεν ξερω ομως ειναι αν θα μπορω να τοποθετησω tv-tuner στην SDslot. ξερει κανεις κατι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχμμμ και πως γλυτωσες την κληση???

ενδιαφερον ζητημα....

 

 

επισης, καποιος μου ειχε ζητησει μανιουαλ του destinator,

ας ριξει ενα PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι όταν το πρωτοπήρα στα χέρια μου σκαλίζοντάς το πέτυχα να δείχνει αναλυτικά χωριά της Κρήτης σαν τοποθεσίες, αλλά τώρα που πέρασα τον αναβαθμισμένο χάρτη δεν τα βλέπω, θέλει ψάξιμο.

Σαν συνέχεια της πιο πάνω παρατήρησης, διαπίστωσα ότι πράγματι η νεώτερη έκδοση του χάρτη έχει μικροδιαφορές. Ενώ στον προηγούμενο χάρτη της Ελλάδας όταν αναζητούσα συγκεκριμένα χωριά της Κρήτης (Ν. Χανίων)μου τα έδειχνε με το όνομά τους, τώρα στην νεώτερη έκδοση παρ' όλο που περιλαμβάνεται ο Ν. Χανίων, στα συγκεκριμένα χωριά είναι ελλειπής. Η λύση που βρήκα ήταν να πάρω νέα SD card, να περάσω όλους τους χάρτες, και να χρησιμοποιώ αυτόν που με εξυπηρετεί. Το επόμενο βήμα είναι να ενημερώσω την DIS για την ελλειψη και σε επόμενη αναβάθμιση να δω τα αποτελέσματα. Κατά τα άλλα δείχνει ενδιαφέρουσα συμπεριφορά ανάλογη, με το παραπάνω, αυτών που εγώ ζητούσα και για τα χρήματα που έδωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...