Προς το περιεχόμενο

Empus Rtw-1000: Εντυπωσεις και προβληματα


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εβαλα μια στην τυχη και κολησε, ουτε hard ουτε soft reset, περιμενα και μολις εμεινε απο μπαταρια επανηλθε..

το destinator μου φαινεται οτι σερνετε,εχει καμια ρυθμιση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 831
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά το έχω και εγώ από την πρώτη μέρα που το διέθεσε ο Μαρινόπουλος

Φαίνεται όμως ότι είμαι τελείως σκράπας με τα PDA που έπιασα πρώτη φορά στα χέρια μου. Πιστεύω ότι η τεκμηρίωση είναι εξαιρετικά φτωχή, ειδικά σε ότι έχει σχέση με το πρόγραμμα πλοήγησης. Περιμένω να ακόυσω καμιά συμβουλή μπας και ξεστραβωθώ. Ευχαριστώ για την καλή διάθεση που είχατε να με διβάσετε και κάθε βοήθεια δεκτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή το αρχείο του val2val20 είχε pass και δεν τον ξέρουμε ανέβασα το αρχείο .. για όσους ενδιαφέρονται

http://rapidshare.de/files/24099622/keyboard.ini.html

 

 

το βάζετε κ αντικαθιστάτε το υπάρχον αρχείο στο destinatorappz/destinator/language/greek/

.... αυτό κάνεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ το RTW1000.. Τζάμι δουλέυει, στη Θεσ/νικη που το "κυκλοφορησα" πήγαινε μια χαρά! Εβαλα και destinator PN στην ιδια καρτα με το papago (την 128αρα που εχει μεσα). Με λιγη καλη θεληση όλα χωράνε :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για και από μενα.

Εχω και εγω αυτό το Empus RTW-1000 και εχω τα εξης προβληματα.

1.δεν ανγνωριζει την 2G καρτουλα μου.

Παρολλο που την βλεπει σε μεγεθος πανω από 1G δεν παει.

 

2 Δεν νομίζω να μπορεί να αναγνωρίσει SDIO καρτούλες. δεν το έχω δοκιμάσει αλλά έστειλα mail στην digitalsolutions. και ηταν αρνητικό

 

Και η ερώτηση μου είναι τι τρόπους έχουμε να μπαίνουμε internet εκτός USB που αν είμαστε σε ξένο μέρος φυσικά πρέπει να εγκαταστήσουμε drivers. Ίσως Dial up από κινητό αλλά δεν συμφέρει το έχω δοκιμάσει.(αχ μόνο μια SDIO wifi θα με κάλυπτε.)ω:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια προσοχη μη σας πεσει η γραφιδα γιατι σπαει ευκολα το πανω μερος που ειναι πλαστικο. εγω την πατησα και τωρα ψαχνομαι... εστειλα mail στη DIS και περιμενω να δω, θα χουν ανταλλακτικα η θα μεινω με τη.... γραφιδα στο χερι... προσοχη!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...