Προς το περιεχόμενο

MP3 Player <100 ?


kaci

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Re pedes exei dokimasei kaneis na anavathmisi to logismiko enos creative zen h' muvo mp3 player apo ta episima firmware updates poy dinei i idia i creative sto site tis?? an nai einai diskolo? eixe kanen provlima? kerdise tipota(an nai ti) as voithisi kapoios poy exei kanei anavathmisi se ena creative mp3 player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μεγειες μεγειες αγαπητέ. Καλές ακροάσεις. Εγώ θα δώσω εντολή αγοράς στον αδερφό μάλλον για το Muvo. :)

Ναι για τα firmware updates θα ενδιαφερομοθν κι εγώ να μάθω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε, δεν έχουμε λεφτά να πάρουμε ipod αυτή τη στιγμή, αλλά ΟΧΙ, δεν θα πάρω και imitation ipod ..!!!

:D

Εντάξει, συμπαθές για κάποιον χρήστη που δεν πολυασχολείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε' date=' δεν έχουμε λεφτά να πάρουμε ipod αυτή τη στιγμή, αλλά ΟΧΙ, δεν θα πάρω και imitation ipod ..!!!

:D

Εντάξει, συμπαθές για κάποιον χρήστη που δεν πολυασχολείται.[/quote']

 

δεν ηθελα να σε προσβάλω...:oops: :oops:

Ειναι πολύ καλύτερο παντως απο τα αλλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Creative Muvo V200 1GB

Το έχω εδώ και ένα χρόνο και είναι απλά κορυφαίο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

 

 

 

Και εγω θέλω να το αγοράσω γιατί νομίζω ότι όντως είναι πολύ καλό.Θέλω να σε ρωτήσω όμως έχεις δοκιμάσει εγγραφή φωνής πώς σου φάινεται ο ήχος μήπως είναι πολύ θαμπός και δεν καταλαβαίνεις τίποτα;Ευχαριστώ:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίση αν κάποιος το έχει ψάξει υπάρχει κάτι στα 1GB που να έχει ποιότητα και χαρακτηριστικά ανάλογα με αυτά των Zen nano και Muvo αλλά να έχει ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία.Το μόνο που έχω βρει είναι της TRANSCEND MP3 T-SONIC 610 FM το έχω βρει στο πλαίσιο δεν με ικανοποιει η τιμή βέβαια. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H επαναφοπρτιζόμενη μπαταρία δεν μου μοιάζει για καλή λύση. Τί θα κάνεις όταν θα χαλάσει-γιατί σίγουρα θα χαλάσει κάποτε;

Θα μου πεις "θα αγοράσω άλλο", αλλά νομίζω ότι μία απλή μπαταριούλα που κρατάε3ι πολλές ώρες είναι η καλύτερη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...