Προς το περιεχόμενο

Necrovision


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα εγω ειμαι εξαλος με την παρτη σου , γιατι σαν νεος στο FORUM δεν ηξερα τι σημανει game by orusaki εχασα τον χρονο μου για να το κατεβασω, το εκανα instal και εφαγα την ΦΟΛΑ στα μουτρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ως εδω ηταν!! Ενημερωσα την 1c σχετικα με το τι γραφεται εδω για το Necrovision!! Προσεξτε λοιπον γιατι κινδυνευετε!! Ειμαι ενα απο τα πιο σημαντικα μελη στο φορουμ της 1c και με σεβονται ολοι!! Εστειλα λοιπον τα λινκ απο το insomnia να τα διαβαασουν... Σιγουρα θα εχουν γινει εξαλοι!!!!:lol::lol::lol::lol:

 

Το ότι οι Ρώσοι δηλαδή καταλαβαίνουν τα ελληνικά είναι δεδομένο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως εδω ηταν!! Ενημερωσα την 1c σχετικα με το τι γραφεται εδω για το Necrovision!! Προσεξτε λοιπον γιατι κινδυνευετε!! Ειμαι ενα απο τα πιο σημαντικα μελη στο φορουμ της 1c και με σεβονται ολοι!! Εστειλα λοιπον τα λινκ απο το insomnia να τα διαβαασουν... Σιγουρα θα εχουν γινει εξαλοι!!!!:lol::lol::lol::lol:

 

δε πειράζει εγώ είμαι με τους αμερικάνους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα γιατί δεν φαινόταν τόσο κακό, anyways thanx gia to heads up ;)

 

ΤΟ NECROVIISION ειναι το καλυτερο pc game που εχω παιξει! Δειτε και αυτοτ το video

 

 

Ελπιζω τωρα να καταλαβετε ποσο φοβερο game ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTP Game alert: Το παιχνιδι ειναι αθλιο.Παιρνω πισω το μετριο που ειχα πει.Μεχρι και στην Τσεχια εχει παρει ασχημες κριτικες.Αν καιγεστε για Lovecraft παιξτε καλυτερα το Call of Cthulu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ NECROVIISION ειναι το καλυτερο pc game που εχω παιξει! Δειτε και αυτοτ το video

 

 

Ελπιζω τωρα να καταλαβετε ποσο φοβερο game ειναι

 

μερικοι κρινουν τα παιχνιδια απ το βαρους που φορτονουν τις καρτες γραφικων....ασχολουντε περισοτερο με το αν οι σκιες ειναι οκ η αν οι shaders γενικα δουλευουν οπως πρεπει και αλλες τετοιες μ@λ@κιες.... το gamepaly πιστευω το κιταν το 30-40% απ αυτους που παιζουν, αν αυτο το παιχνιδι το ειχε βγαλει η ΕΑ, cryteck, ubisoft, activision... η καποια γνωστη εταιρια θα λεγαμε ΟΥΑΟΥ!!!οπως ειναι χωρις καποια αλλαγη..απλα το βιντεακι αν επαιζε στην αρχη.....

 

απ το βιντεο που εδωσες φενετε good αλλα αμ δε το παιξω δεν μπορω να φερω γνωμη, παντος οτι γινετε της πουταναρας το καγκελο φενετε και απ το βιντεο!!!!

για να δουμε θα κατεβει το πεϊν κιλερ απ το θρονο του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης είναι πολύ βαρύ για τα γραφικά που προσφέρει...και όχι john το painkiller είναι πολύ καλύτερο

 

ειχα παιξει το painkiller αλλα το παρατησα γιατι ειναι μαπα . Το Necrovision ομως ειναι πολυ καλυτερο απο το painkiller!! Οσο για τις απαιτησεις στο συστημα μου με ολα φουλ 1280χ1024 παει σφαιρα και τα γραφικα του ειναι καλυτερα και απο του crysis!!!:lol::lol::lol::-):-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους έχουν SLI συστήματα, η EVGA έχει κυκλοφορήσει ένα SLI Enhancement Patch στο οποίο υποστηρίζεται η DX10 version του Necrovision με πολύ καλύτερες επιδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
ειχα παιξει το painkiller αλλα το παρατησα γιατι ειναι μαπα . Το Necrovision ομως ειναι πολυ καλυτερο απο το painkiller!! Οσο για τις απαιτησεις στο συστημα μου με ολα φουλ 1280χ1024 παει σφαιρα και τα γραφικα του ειναι καλυτερα και απο του crysis!!!:lol::lol::lol::-):-):-)

 

ειλικρινά πέρα από την πλάκα σταμάτησε επιτέλους αυτό που κάνεις...

 

κάποιοι μπορεί να το αγοράσουν ή να ξοδέψουν τσάμπα gb σε private tracker επειδή σε άκουσαν...

 

γίνε λίγο πιο σοβαρός και κατάλαβε ότι αυτά που λες παραπληροφορούν...

 

έλεος δλδ, μια δυο δέκα φορές...φτάνει πια...κουραστήκαμε

 

δεν πρόκειται να ξαναπώ κάτι αν συνεχίσεις, θα αρχίσω τα reports...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα παιξει το painkiller αλλα το παρατησα γιατι ειναι μαπα . Το Necrovision ομως ειναι πολυ καλυτερο απο το painkiller!! Οσο για τις απαιτησεις στο συστημα μου με ολα φουλ 1280χ1024 παει σφαιρα και τα γραφικα του ειναι καλυτερα και απο του crysis!!!:lol::lol::lol::-):-):-)

 

το εχεσες το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...