Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με πολυμηχάνημα Hp Psc2355


Greator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω εχω αγορασει τους τελευταιους 5 μηνες τον hp 6210 πολυμηχανιμα και εχω μηνει παρα πολυ ικανοποιημενος

 

εγω εχω αγορασει τους τελευταιους 5 μηνες τον hp 6210 πολυμηχανιμα και εχω μηνει παρα πολυ ικανοποιημενος :-| :-| :-|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ έχω το HP PSC 1610 και δεν μπορεί να τραβήξει τα φύλλα. :???: Τα σπρώχνω εγώ ένα-ένα.

Το πρόβλημα παρουσιάστηκε λίγους μήνες μετά την αγορά και παρόλο που το

πήγα για service και υποτίθεται είχε λυθεί το πρόβλημα μου έκανε τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia oi hp exoun 30 meres DOA an den kanw lathos. pigaine to pisw sto plaisio afou to exeis ligotero apo mina kai tha sto allaxoun ekei opote den tha trexeis sthn ag. paraskeui.

 

den to exw ligotero apo ena mina. Apla exw arketo kairo mexri na liksei i eggyisi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia oi hp exoun 30 meres DOA an den kanw lathos. pigaine to pisw sto plaisio afou to exeis ligotero apo mina kai tha sto allaxoun ekei opote den tha trexeis sthn ag. paraskeui.

 

το dead on arival (DOA) δεν δίνεται σε όλα τα μηχανήματα της HP στις 30ημέρες, γιατί αν είναι defective η DOA τότε φαίνεται σε εμας τους τεχνικούς που τους έλεγχουμε πλέον πριν την παράδοση. Έχει αλλάξει επισκευαστικό η HP και δεν γίνεται πλέον μπουρδελοδουλειά όπως παλια. επίσης αν το πάει στο πλαίσιο ο χρόνος που θα τον πάρει πίσω το παιδί είναι 2 φορές μεγαλύτερος απότι αν τον φέρει στο επισκευαστικό. αν σε βολέυει μέσω πλαισίου τότε πηγαινέ το εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...