Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 27/09 έγινε και στη Νέα Σμύρνη η αναβάθμιση.

 

Με σύνδεση πλέον 768 και provider forthnet, τα απογεύματα και μέχρι το βράδυ ο μέσος όρος download είναι γύρω στο 45-50Kb. Μια άριστη 384 δηλαδή.

 

Όσο περνά η ώρα, τα πράγματα πάνε καλύτερα, πχ στις 01:30 είχα μέσο όρο 80-85Kb download. Οπότε είμαστε μια χαρά! ;)

 

Άντε και εις ανώτερα.

 

Εγώ πάλι στην αναμονή είμαι με 384....Και κατεβάζω μόλις με 25-30.....:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nea Smyrni ki ego me HOL kai meta tin anavathmisi katastrafika...Eixa mia 512 pou ANEKSARTITOU oras xtipage 56-57 kai tora exo mia 1024 pou xtipaei 35 stis ores aixmis kai pou kai pou kana 80ari ta vradia...Eleos kyrioi...:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H katastash einai aparadekth prin 2 vdomades pou exei ginei o diplasiasmos k paei apo to kako sto xeirotero to pragma!!!!!!

exw ekneuristei apisteuta apo 512 k kala thn ekanan 1024 mono pou me thn 512 eixa grhgoroterh sundesh tespa auto ade to katalavainw gia kana 2mino

alla to thema ths diakophs sths sundeshs ana misawro 1o0lepto wra den to adexw mou exei spasei ta neura eleos OTE ti na pw Elladistan....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Peite ta re brothers....Milame an den ginei ok i sindesi se kapoio xroniko diastima tha arxiso na ta pairno agria sto kranos...pOTE sou leei meta...Apo tilefonia mporei na kserei kati liga (an kai panakrivos) alla apo internet...Asto kalytera...:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

h katastash einai to ligotero tragikh gia na mhn pw tipote allo! :evil: :evil: :evil: eilikrina an den dw diafora tis epomenes meres to mono pou mou menei na kanw einai na kinithw dikastika enantion tou OTE gia thn paroxh aniparkths yphresias... as nas dwsei ligo ta fwta tou kai o filtatos paredwse gia thn periptosh afth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

h katastash einai to ligotero tragikh gia na mhn pw tipote allo! :evil: :evil: :evil: eilikrina an den dw diafora tis epomenes meres to mono pou mou menei na kanw einai na kinithw dikastika enantion tou OTE gia thn paroxh aniparkths yphresias... as nas dwsei ligo ta fwta tou kai o filtatos paredwse gia thn periptosh afth.

 

Να φέρω τις μολότωφ;;;:mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα λίγο μετά τα μεσάνυχτα αναβαθμίστηκα κι εγώ.Αλλά από ταχύτητες άστα να πάνε....Κατεβάζω από rapidshare με 35-40 KB/sec...

Κλασσικά λοιπόν κι εγώ....ΥΠΟΜΟΝΗ.....

 

ΥΣ:το βλέπω να τις χρησιμοποιώ αυτές τις μολότωφ..........:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια nontasg!

Πλεον ανοικεις στο club των Υπο-βαθμισμενων του πΟΤΕ!

 

Λοιπον 1 Δεκεμβριου ραντεβου στην πλατεια Συνταγματος με χειροβομβιδες κτλ?

 

Ως τοτε υπομονη....!

 

Εγω τι ναπω που αναβαθμιστηκα σε 2 ΜΒ αλλα συμπεριφερεται σαν 512???

 

Και παλι Υπομονη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια nontasg!

Πλεον ανοικεις στο club των Υπο-βαθμισμενων του πΟΤΕ!

 

Λοιπον 1 Δεκεμβριου ραντεβου στην πλατεια Συνταγματος με χειροβομβιδες κτλ?

 

Ως τοτε υπομονη....!

 

Εγω τι ναπω που αναβαθμιστηκα σε 2 ΜΒ αλλα συμπεριφερεται σαν 512???

 

Και παλι Υπομονη.....

 

Άστα,άστα....Λέω να προμηθευτώ και 2-3 καλάσνικωφ για να είμαστε σίγουροι......:twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναβαθμιστήκαμε κι εμείς... ( Βλ. προφίλ ) με Forthnet 512 της 1ης Ιουνίου σε 1024 !!!!! ( κατεβάζω με 100-110 ) ( σε speedtest βγάζω 800-830 )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι ειναι κατοικοι ΚΑΒΑΛΑΣ + ΞΑΝΘΗΣ..

Απο υψηλοβαθμο ατομο του ΟΤΕ η αναβαθμιση θα εχει ολοκληρωθει το αργοτερο εως τελη Νοεμβριου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...