Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει γίνει και σε εμένα η λεγόμενη αναβάθμιση σε 1024 αλλά οι μέγιστες ταχύτητες που πιάνω είναι 53kb/s το απόγευμα και κατά τις 6 το πρωί 102... Γνωρίζει κανείς γιατί γίνεται αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κακό με εμάς τους έλληνες είναι οτι ήμαστε της υπομονής. Αντι να τους ξεχέσουμε, λέμε υπομονή και προχωράμε σαν να μην έγινε τίποτα. Αμα σε έχουν αναβαθμήσει (απο 1024 σε 2048 ) απο τις 20/8 και απο τότε έχεις ταχύτητες ισοδύναμες στην καλύτερη περίπτωση με 512 τότε τι υπομονή να κάνεις. Δεν μπορεί να πληρώνεις για να σου παρέχουν κάποιες υπηρεσίες και όχι μόνο να μη σου τις παρέχουν αλλά να μην ασχολούνται κιόλας. Είμαστε πελάτες και πρέπει να μας προσέχουν και πάνω απ' όλα να μας σέβονται. Εγώ ελπίζω μέχρι την δευτέρα να μου έχουν λύσει το πρόβλημα (μετά απο άπειρα τηλεφωνήματα και βρισίδια). Νομίζω οτι κι εσείς πρέπει να κάνετε το ίδιο. Και όχι άλλη ΥΠΟΜΟΝΗ. Ήμαρτον πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μετά απο πολλές ώρες που μας άφησε ο ΟΤΕ χωρις adsl στον Παζινό - Στέρνες (Ελλάδα...Κρήτη...Χανιά...Ακρωτήρι):-D , έγινε αναβάθμιση (με πολλές διακοπές στην αρχή αλλά τώρα σταθερή) με σχετικά καλά αποτελέσματα...η 768 πιάνει 80kb/s:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα νεοτερο απο Θεσσαλονικη , 40 εκκλησιες μερια, εχει κανεις? καπου πηρε το ματι μου πως η γειτονικη Τριανδρια εχει αναβαθμιστει εδο και κανα μηνα...

 

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...