Προς το περιεχόμενο

Έσπασα την lcd samsung τηλεόραση μου...


BadCluster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι κάνουμε τώρα????(είναι και το μουντιαλ στη μέση)

Είναι 32αρα και έχω ακόμα 10 γραμμάτια να πληρώσω.

Είναι απίστευτη η ευκολία που έσπασε η οθόνη.

Το μόνο που χειάστηκε ήταν μια μπάλα, ένα διακοσμητικό κερί και ένα χέρι!

 

Η οθόνη στην επιφάνεια της δεν έχει το παραμικρό αλλά στην όψη όλη η δεξιά μεριά έχει χάσει τα pixel της.

 

Έχετε ακούσει κάτι παρόμοιο?

Ξέρετε αν μπορώ να την αντικαταστήσω ή θα χρειαστώ να πάρω καινούρια?

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

pes me lepto meries ti akrivos ekanes diladi? ti shesi ehei i mpala me to keri? epese i mpala pano sto keri kai to keri stin tv? itan anameno to keri?

 

pantos distihos gia sena egiisi den eheis giati to fteximo ine diko sou kai ohi vlavi pou parousiase i tv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λεπτομέρειες είναι περιττές. Η τηλεόραση είχε τη βάση της ένα έπιπλο, πάνω εκεί είχε και μερικά κεριά. Αυτά πέτυχε και η μπάλα που πέταξα κατά λάθος και ενώ περίμενα απλά να χτυπήσει στον καναπέ(χτύπησε αλλά έκανε γκελ).

 

Ελπίζω να περιέγραψα με αρκετές λεπτομέρειες ώστε να έχετε ξεσκιστεί στο γέλιο!

 

Δεν θέλω εγγύηση απλά θέλω να μάθω αν γίνετε αλλαγή της πρόσοψης και αν αυτό στοιχίσει ο κούκος αηδόνι σε μια οθόνη των 1600 ευρώπουλων.

 

ΥΓ: το κερί ήταν σβηστό :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι δεν θα αξίζει οικονομικά να τη φτιάξει...Καλύτερα να πάρει καινούργια από την οποία να κρατήσει μακριά μπάλες,κεριά και τα υπόλοιπα...:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

miso lepto' date='exei spasei to tsami dld?Kai epishs den vlepeis apota misa pixels?

Poy kses mporei na ftiaxnei..

Giati an den exei to paramikro spasimo klp,kai den fenetai tpt

pigaine thn gia eggyhssh kai pes oti xalase moni ths!Pithanws na sthn allaksoyn![/quote']

 

Μπααα....Θα φαίνεται κάποιο εσωτερικό ράγισμα και σίγουρα κάτι και στο εξωτερικό τζάμι...Για χαζούς τους περνάς αυτούς στις αντιπροσωπείες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην του τη φορέσει την LCD στο κεφάλι ο πατέρας του...Τότε θα βλέπει από πρώτη θέση το μουντιάλ!!!:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Badcluster πλάκα κάνω έτσι??Χωρίς παρεξήγηση....:oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

miso lepto' date='exei spasei to tsami dld?Kai epishs den vlepeis apota misa pixels?

Poy kses mporei na ftiaxnei..

Giati an den exei to paramikro spasimo klp,kai den fenetai tpt

pigaine thn gia eggyhssh kai pes oti xalase moni ths!Pithanws na sthn allaksoyn![/quote']

Σωστός. :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...