Προς το περιεχόμενο

Έσπασα την lcd samsung τηλεόραση μου...


BadCluster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Βέβαια υπάρχει και το άλλο ενδεχόμενο...

 

Αφού χάλασε ο BadCluster την tv, να πούλησε ο πατέρας του τον υπολογιστή του BadCluster (θα έκοψε και την συνδρομή για το ιντερνετ) και θα πήρε μια άλλη και έτσι ο BadCluster έμεινε χωρίς μέσο για πρόσβαση στο forum! Αν του έχει κόψει και τα λεφτά, ούτε σε ιντερνετ καφέ τον βλέπω να μπορεί να πάει! :mrgreen:

 

Αν περάσει ο καιρός και δεν δώσει σημεία ζωής, μπορούμε να τον έχουμε ως πρώτη αναζήτηση για την νέα σεζόν http://www.anikolouli.gr/index.asp?Cat_ID=8 :mrgreen:

 

Α και με τέτοιο όνομα που πας ξυπόλυτος; :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw pali p espase mono h eswterikh lcd k oxi to plastiko p to perikleiei se kinito,ennoeite pws eipan espase giati xtyphse kapou h epeidei htan se megalh 8ermokrasia...

tespa pleon oi lcd einai fthnes me alla 1000-1500e pairneis nea k pio kalh apo auth p xes...des diafhmiseis k 8a petyxeis sigoura ta magazia p tis dinoun se tetoies times.egw exw xenerwsei p peira me 3xil o8onh otan prwtobghke k meta apo kana 2mhno epese sta 1.5-2xil...ligo na eixa ka8usterhsei eixa parei 2 o8ones...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις κηδεια κανονικα...

 

και ομως η τηλεοραση ζει[ και εγω που νομιζα οτι οι flat TV δεν αντεχουν...].Μονο οι λαμπες που εχει πισω χαλασαν..[μετα απο αυτο καταλαβα την ποιοτητα κατασκευης] ...να εβλεπες σκηνικο..ο πατερας μου στα προθυρα εγκεφαλικου και η μικρη μου αδερφη που μου ειχε πεταξει εν μερη τη νερομπομπα να ειναι εξαφανισμενη...μετα απο αυτο το εν λογω μοντελο της philips[ 42PF9830] σας το προτινω ανεπιφυλακτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Επειδη τωρα ανακαλυψα το τοπικ να πω το εξης. Παντα αξιζει τον κοπο να προσπαθεις μια ζημια που προκαλεσες εσυ να καλυφθει απο την εγγυηση. Μια στις 100 να σου φτιαξουν κατι, αξιζει τον κοπο.

 

Βεβαια τα πραγματα εχουν και τα ορια τους. Θυμαμαι πριν απο 4-5 χρονια σε ενα καταστημα κινητης τηλεφωνιας να μπαινει μια κυρια, η οποια περιεργραψε πως το κινητο της της επεσε στη θαλασσα και μετα το εβαλε κατω απο τη βρυση για να φυγουν τα αλατια και το αφησε στον ηλιο να στεγνωσει. Μετα ζητουσε να της το αλλαξουν στα πλαισια της εγγυησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...