Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δικό μου θα το βρείτε και στην υπογραφή μου! Είναι http://www.stupidity.gr. Είναι ένα blog αφιερωμένο στην ανθρώπινη ηλιθιότητα. Βάζω διάφορες ιστορίες που βρίσκω, προσπαθώ να κάνω μια συλλογή απο νόμους του Μέρφυ και βραβεία Δαρβίνου, και θα δείξει πως θα εξελιχθεί, και τι άλλο θα προσθέσω!.. Είναι πρόσφατη προσπάθεια, εδώ και κανα μήνα λειτουργεί. Αν θέλετε επισκεφθείτε το, και φυσικά τα σχόλια και οι προτάσεις είναι πάντα ευπρόσδεκτες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το δικό μου θα το βρείτε και στην υπογραφή μου! Είναι http://www.stupidity.gr. Είναι ένα blog αφιερωμένο στην ανθρώπινη ηλιθιότητα. Βάζω διάφορες ιστορίες που βρίσκω, προσπαθώ να κάνω μια συλλογή απο νόμους του Μέρφυ και βραβεία Δαρβίνου, και θα δείξει πως θα εξελιχθεί, και τι άλλο θα προσθέσω!.. Είναι πρόσφατη προσπάθεια, εδώ και κανα μήνα λειτουργεί. Αν θέλετε επισκεφθείτε το, και φυσικά τα σχόλια και οι προτάσεις είναι πάντα ευπρόσδεκτες!

 

Πρωτότυπο θέμα έχει το blog σου, θα το διαβάζω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτότυπο θέμα έχει το blog σου, θα το διαβάζω :-D

 

Thanks! :-)

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 16:50 ----------

 

Έχω και εγώ ένα blog όπου δημοσιεύω διάφορες ιδέες και απόψεις μου. Μπορείτε να το δείτε εδώ http://dompred.blogspot.com

 

Πολύ ωραίο design!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To website news24.gr ή το blog news24gr.blogspot.com

 

Είναι online.........

 

Τα σχόλιά σας.... Να το κρινετε σαν Blog!!!!

 

Σορι μαν. Ειναι αισχος.

Βγαλε τα ads.

 

Ελεος ρε!! Ειχα ξεχασει τα ηχοια στο full και εγινα ρομπα στη γειτονια, με τη μαλακια διαφημιση που εχει και ηχο μια πορδι... 2134123123 Ου._

post-103086-129063017736_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκατσα και είδα όλες τις σελίδες, και σχεδόν όλα τα blogs! Είδα κάποια που μου άρεσαν πολύ, και με πρωτότυπο περιεχόμενο, και ωραίο design, και σίγουρα θα εμπλουτίσω τα bookmarks μου! Κάποιες παρατηρήσεις που έχω να κάνω, σε πράγματα που ΔΕΝ μου άρεσαν είναι οι εξής:

 

Κάποια είναι φορτωμένα με πολλά banners και διαφημίσεις. Υπάρχουν βέβαια και τα plugins του Firefox και τις κόβω όλες, αλλά είναι αντιαισθητικό για μια σελίδα να είναι τίγκα στα banners.

 

Κάποιες σελίδες χρησιμοποιούν μαύρο background και άσπρα γράμματα, πράγμα που εμένα με κουράζει και δεν μπορώ να διαβάζω για πολλή ώρα. Είμαι της άποψης οτι για να μείνει ένας επισκέπτης μέσα στη σελίδα, να την επισκέπτεται συχνά, να διαβάζει τα άρθρα κλπ, πρέπει να είναι καθαρογραμμένη και ξεκούραστη στο μάτι.

 

Δεν μου αρέσει καθόλου όταν μπαίνω σε μια σελίδα και ξεκινάει αυτόματα να παίζει μουσική. Μπορεί την ώρα που σερφάρω, να ακούω μουσική, ή μπορεί να ανοίξω πολλά tabs και ξαφνικά αρχίζει να ακούγεται μουσική, και πρέπει να ψάξεις απο ποιά σελίδα ακούγεται για να το κλείσεις. Κάποιες φορές μάλιστα δεν είναι καν πάνω πάνω ο player, και πρέπει να ψάχνεις μέσα στη σελίδα να τον εντοπίσεις. Πολύ σπαστικό! Είμαι υπέρ της επιλογής να υπάρχει μουσική, αλλά μόνο όταν πατήσει ο επισκέπτης το Play, όχι αυτόματα.

 

Αυτά! Συγχαρητήρια σε όλους για τις καλές δουλειές που είδα, και θα παρακολουθώ το θέμα για ό,τι νεότερο blog παρουσιαστεί εδώ. Είναι πολύ θετικό να βλέπουμε όλο και περισσότερους bloggers, και αξιόλογες προσπάθειες!

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιαν αγάπη θέλοντας την ώρα να περνάω, σηκώθηκα εις τόπο βοθρολυμάτων ατενίζοντας το μέσο του ενός σκατού. Ωρίμασα αδίστακτος, γυρεύοντας εκείνη που με έριξε μέσα να γνωρίσω, έλεγε, την ταυτότητα της ανάρμοστης συμπεριφοράς μου.

 

Αντίκρισα την ενέργεια που πηγάζει από το σύνολο των αρωμάτων μεθανίου.

 

Γελώντας σκέφτηκά την, να λούζετε με άρωμα βανίλιας.

 

http://www.xesemesa.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορι μαν. Ειναι αισχος.

Βγαλε τα ads.

 

Ελεος ρε!! Ειχα ξεχασει τα ηχοια στο full και εγινα ρομπα στη γειτονια, με τη μαλακια διαφημιση που εχει και ηχο μια πορδι... 2134123123 Ου._

 

To screenshot απλά κορυφή!!!

 

Οι κλανιές ειναι της Google παντως!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πρόσφατα ανανέωσα ένα παλιό blog που είχα. Το βασικό μου blog βέβαια είναι το stupidity.gr, αλλά κράτησα το παλιό σαν Photo Gallery, και θα ανεβάζω κατα καιρούς καμιά φωτογραφία. Δείτε το αν θέλετε!

 

nicos00.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα...

 

θα ηθελα να σας ενημερωσω πως εχει ανοιξει ενα νεο Web Site το οποιο ειναι φαντααστικο! μπορειτε να το επιστεφτητε εδω: http://www.paredwse.net

 

ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λέει ότι θα έχεις πολύ άσχημα ξεμπερδέματα με κάποιον σούπερ ντούπερ συντονιστή...και όχι επειδή διάλεξες το λάθος μέρος για να δημοσιεύσεις το θέμα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...