Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε σεις, σε πολλά από αυτά έχετε ρίξει πολύ δουλειά.

Τα δικά μου

 

http://debianadventures.blogspot.com

μικρά how-tos για την debian

 

http://mikra-mikra.blogspot.com

απόψεις επί παντός επιστητού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to blog mou einai [url']www.ranias.blogspot.com[/url]

 

γιατι γράφεις αγγλικά?Αν και εμενα μου αρέσουν πολύ τα αγγλικά...μου κάνει εντύωση που εκφράζεσαι στα αγγλικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφω αγγλικά για να με διαβάζουν και εκτός ελλάδας-σπουδασα αγγλία και έχω φίλους έξω. Σκέφτομαι στα αγγλικά.Αλλά τι να το κάνεις.Υπάρχουν άτομα που διαβάζουν αλλά βαριούνται να σχολιάσουν.Ευχαριστω dioptra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφω αγγλικά για να με διαβάζουν και εκτός ελλάδας-σπουδασα αγγλία και έχω φίλους έξω. Σκέφτομαι στα αγγλικά.Αλλά τι να το κάνεις.Υπάρχουν άτομα που διαβάζουν αλλά βαριούνται να σχολιάσουν.Ευχαριστω dioptra

 

Δεν χρειάζονται τα σχόλια...Σημασία έχει να μπορείς να λές αυτό που θέλεις και υστερα θα είσαι εντάξει...:-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφω αγγλικά για να με διαβάζουν και εκτός ελλάδας-σπουδασα αγγλία και έχω φίλους έξω. Σκέφτομαι στα αγγλικά.Αλλά τι να το κάνεις.Υπάρχουν άτομα που διαβάζουν αλλά βαριούνται να σχολιάσουν.Ευχαριστω dioptra

 

 

Πολύ ωραίο blog συγχαρητήρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nikos dimos-se eyxaristo poli.Exeis blog?

Dioptra exeis dikio, apla ta sxolia voithoun ston dialogo kai epoikinonia, allios nai men ekfrazesai alla einai san na min ekselisete auto pou grafeis an den exeis sxolia.Ennoeitai omos oti grafeis gia esena apla ta sxolia sou dinoun erethismata.Filakia kai euxaristo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dioptra exeis dikio, apla ta sxolia voithoun ston dialogo kai epoikinonia, allios nai men ekfrazesai alla einai san na min ekselisete auto pou grafeis an den exeis sxolia.Ennoeitai omos oti grafeis gia esena apla ta sxolia sou dinoun erethismata.Filakia kai euxaristo.

 

Εξαρτάται για ποιον γράφεις. Εγώ έχω blog και καταγράφω κάποιες από τις ατάκες/κουβέντες που λέω καθημερινά στους γύρω μου. Αλλά δεν το κάνω για "δημόσια" θέα. Απλά είναι ένας τρόπος, να μπορούν λίγοι φίλοι μου (εντός και εκτός Ελλάδος), να κρατάνε επαφή με την καθημερινότητά μου. Δεν γράφουν σχόλια.

 

Συνήθως πρέπει κάποιος να ξέρει λεπτομέρειες της ζωής μου για να αποκωδικοποιήσει αυτά που γράφω, άλλωστε.

 

Πάντως έχεις σίγουρα ένα ενδιαφέρον blog. Αποπνέει μια μελαγχολία. Και για αυτό βρίσκω μια ταύτιση.

 

To ίδιο και στις κινηματογραφικές σου επιλογές. Από τις οποίες λείπει το Naked του Mike Leigh, πάντως. Ντροπή σου:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...