Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το να λύνεις τον κύβο του Ρούμπικ δεν είναι κάτι εύκολο. Αλλά δεν είναι και κάτι δύσκολο! Στο ιστολόγιο cubegr.blog.com παρουσιάζουμε και εξηγούμε τις ιδιότητες του κύβου και δίνουμε ολοκληρωμένα tutorials επίλυσής του στα ελληνικά. Στόχος: να εισβάλει στα χέρια και στη σκέψη αυτό το πολυδύναμο παζλ, που έχει αποτελεσει μέχρι και πηγή σχετικής τάσης της τέχνης.

Το site όμως δεν περιορίζεται σε αυτό, αλλά δίνει βάρος στο θέμα ταχύτητα: ο στόχος πια είναι η λύση του κύβου σε λίγα δευτερόλεπτα. Συμβουλές δεξιοτεχνίας, αναλυτική βοήθεια και παρουσιάσεις, σ' έναν ιστοτόπο που επιχειρεί να δημιουργήσει και στην Ελλάδα, μία αξιοπρεπή σε συμμετοχές και ποιότητα speedcubing community.

Θα εκπλαγείτε με το πόσο εύκολο είναι να κατακτάς κάθε φορά ένα καινούριο στάδιο επιδεξιότητας και θα εκπλαγείτε επίσης, από τις ατελείωτες διαφορετικές πιθανότητες.

Επισκεφθείτε μας, αφήστε σχόλια, αρχίστε να λύνετε, κολλήστε, ελάτε στις συναντήσεις μας. Δεν είμαστε διαφημιστές, αλλά παθιασμένοι cubers.

 

http://cubegr.blog.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το blog μας. Θα θέλαμε να του ρίξετε μια ματιά και να μας δώσετε κι εσείς τις προτάσεις σας για το τι λείπει από το blog μας, τι δεν σας αρέσει, κάποια συμβουλή ή κάτι ανάλογο ώστε να μπορέσουμε να γίνουμε καλύτεροι!

 

http://vrasmos.blogspot.com/

 

Ευχαριστούμε πολύ προκαταβολικά.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τις διαφημίσεις θα το διορθώσω. Αυτό με τους τόνους δεν ξέρω πως να το φτιάξω αλλά θα το προσπαθήσω. Περιμένω κι άλλα σχόλια.! Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν χρησιμοποιήσω αυτό για να αφαιρέσω την ένδειξη "Subscribe to: Posts (Atom)" στην κάτω μεριά του blog, τι θα γίνει με τα RSS feeds?

 

Παίζει να υπάρξει πρόβλημα/δυσλειτουργία? Θέλω μόνο να εξαφανίσω το οπτικό μέρος, δηλαδή θέλω απλά να μην φαίνεται στο blog.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Δε φαντάζομαι να έχεις πρόβλημα... πάντως, αν θες να το κρατήσεις για την περίπτωση που κάποια στιγμή θελήσεις να το επαναφέρεις, μπορείς απλώς να το κρύψεις βάζοντάς το σε <!-- -->

 

δηλαδή:

<!-- <b:include data='feedLinks' name='feedLinksBody'/> -->

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.

 

Να βάλω και το δικό μου blog:http://betfairtradingmethods.blogspot.com/

 

Προσωπικό καθαρά και ερασιτεχνικό blog ,χωρίς διαφημίσεις,banners εταιριών,affiliates κτλ (ουτε τωρα,ούτε στο μέλλον,ούτε ποτέ).

 

Αφορά το ανταλλακτήριο της betfair και τα πονταρίσματα σε αγορές ποδοσφαίρου.

Υπάρχουνε Αρθρα,μέθοδοι,αναλύσεις,σχόλια και βίντεο που αφορούνε το trading στο ανταλλακτήριο αλλά και κάποιες προσωπικές σκέψεις/απόψεις/εμπειρίες -σχετικές με τη θεματολογία του blog πάντα- καθώς το blogging παραμένει για εμένα πάνω απο όλα, ένα διαδικτυακό ημερολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.

 

Να βάλω και το δικό μου blog:http://betfairtradingmethods.blogspot.com/

 

Προσωπικό καθαρά και ερασιτεχνικό blog ,χωρίς διαφημίσεις,banners εταιριών,affiliates κτλ (ουτε τωρα,ούτε στο μέλλον,ούτε ποτέ).

 

Αφορά το ανταλλακτήριο της betfair και τα πονταρίσματα σε αγορές ποδοσφαίρου.

Υπάρχουνε Αρθρα,μέθοδοι,αναλύσεις,σχόλια και βίντεο που αφορούνε το trading στο ανταλλακτήριο αλλά και κάποιες προσωπικές σκέψεις/απόψεις/εμπειρίες -σχετικές με τη θεματολογία του blog πάντα- καθώς το blogging παραμένει για εμένα πάνω απο όλα, ένα διαδικτυακό ημερολόγιο.

 

ΠΟΛΥ δύσκολο όνομα ώστε να το θυμάται κάποιος. Θα σου συνιστούσα να το αλλάξεις|μικρύνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...