Προς το περιεχόμενο

Οδηγός DS/ DS Lite για αρχαρίους


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κανεις αν οι r4/m3 simply απο το divineo.cn ερχονται μαζι με 1gb kingston sd?Δεν γραφει κατι τετοιο εκει, οποτε αγοραζω ξεχωριστα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

γεια σας παιδια,εχω M3 perfect με passcard και θελω να βαλω κωδικους παιχνιδιων μηπως μπορειτε να με βοηθησετε να τα καταφερω΄?εχω αγορασει και την action replay αλλα μαλλον αδικα εδωσα 35 ευρω γιατι δεν νομιζω να κανει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

slot-2 λυση χωρις passcard ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.

 

αν καποιος θελει R4DS /M3simply του προτεινω να την παρει απο το ιντερνετ.

πχ. απο http://www.divineo.cn με UPS μεσα σε 3 μερες ειναι στην πορτα σου με κοστος 50 ευρω(τοσο ηταν πριν 6-7 μηνες που την πηρα, τωρα μπορει να ειναι λιγοτερο). Εγγυημενα site υπαρχουν πολλα.αυτο που εδωσα πιο πριν το εχω πει σε πολλους και ειναι τελειο. Ναι ειναι απο την κινα αλλα την δουλεια του την κανει τελεια.

 

φιλε chianatrotos ειναι λιγο δυσκολο αυτην την στιγμη να πουλαει καποιος την R4 για τον απλο λογο οτι κατι καλυτερο δεν υπαρχει στην αγορα.

Και αν την πουλαει θα την δινει πανακριβα γιατι πολλοι φοβουνται τις αγορες απο το νετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες ''slot-2 λυση χωρις passcard ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.'' εννοεις για να παιζω παιχνιδια? εγω εχω ηδη την m3 simply και θελω μια σκετη slot-2. αφου η m3 simply κανει και την δουλεια μιας passcard.

 

εκτος και αμα εννοεις πως δεν μπορεις να βρεις slot-2 σκετη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Ισως δεν ειναι το σωστο τοπικ, αν ειναι ετσι απολογουμαι προκαταβολικα...

θα σας φανει blast from the past αλλα εχω το DS phat ακομα απο τοτε που ειχε μολις πρωτοβγει το lite. Παρεα εχω ακομα απο τοτε την G6 Flash3 στη θυρα του Advance, ενω στη θυρα DS τη Supercard.

 

Με βόλευε μια χαρά μέχρι περίπου τα πρώτα 1200 roms, όσο πιο καινούρια έβγαινε και νεο patch εδω

http://www.handheldsources.com/Download.html

το κατέβαζα και ήμουν μια χαρά. Μέχρι που σταμάτησα να ψάχνομαι για πολούς μήνες, και τώρα που ξαναψάχνομαι δε βρίσκω νεότερο update περα απο το 5.1

 

Ξερετε να υπαρχει κανα patch, update, οτιδηποτε για μενα βρε παιδια?

 

Μη μου πειτε την ευκολη λυση να παρω νεα καρτα, αυτη τη λυση τη ξερω κι εγω ευχαριστω πολυ. Το θεμα ειναι να ξεζουμισω τη παλια πρωτα, κριμα ειναι γαμωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια χρειαζομαι βοη8εια!!!

Πηρα τη R4 revolution και εβαλα 2-3 παιχνιδια και οταν το ανοιγω μου\ κολλαει στο loading...

τι να κανω?

Επεξ/σία από kate23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως δεν ειναι το σωστο τοπικ, αν ειναι ετσι απολογουμαι προκαταβολικα...

θα σας φανει blast from the past αλλα εχω το DS phat ακομα απο τοτε που ειχε μολις πρωτοβγει το lite. Παρεα εχω ακομα απο τοτε την G6 Flash3 στη θυρα του Advance, ενω στη θυρα DS τη Supercard.

 

Με βόλευε μια χαρά μέχρι περίπου τα πρώτα 1200 roms, όσο πιο καινούρια έβγαινε και νεο patch εδω

http://www.handheldsources.com/Download.html

το κατέβαζα και ήμουν μια χαρά. Μέχρι που σταμάτησα να ψάχνομαι για πολούς μήνες, και τώρα που ξαναψάχνομαι δε βρίσκω νεότερο update περα απο το 5.1

 

Ξερετε να υπαρχει κανα patch, update, οτιδηποτε για μενα βρε παιδια?

 

Μη μου πειτε την ευκολη λυση να παρω νεα καρτα, αυτη τη λυση τη ξερω κι εγω ευχαριστω πολυ. Το θεμα ειναι να ξεζουμισω τη παλια πρωτα, κριμα ειναι γαμωτο...

 

με ds fat και 1200 roms μετα απο τοσα χρονια εχουν κυκλοφορησει αλλες 3 εκδοσεις ds δεν νομιζεις οτι ξεζουμιστηκε αρκετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...