Προς το περιεχόμενο

Εσείς ποιο mp3 player έχετε?


Undead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

sorry re paides pou to rwtaw edw alla den eixe kana thema sxetika me to mp3 player pou me endiaferei.:(

thelw na rwthsw sxetika me to Creative ZEN V 2GB

an to exei perei kanenas h an to exei dokimasei kai genika ti pezei me to sygekrimeno giati kykloforhse to kalokairi nomizw kai pleon einai poly dyseureto('H eksantleitai logw xamhlhs timhs 120 euros 'H den kserw ki egw ti allo).

Yphrxe kapoio provlhma kai to aposyroun apo thn agora mhpws?????

Thanx in advance kai katanow mh apanthsh giati eimai ligo OFF topic.:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Morestar 512 mb Black

υποστηρίζει mp3 και wma...έχει και ράδιο

μπαταρία παίρνει ΑΑΑ

και αμα του βάλεις και τους στίχους (*.lrc) που τους βρίσκω απο το minilyrics του winamp τούς παίζει κανονικά ;)

 

778044.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι έχω το Microsoft Zune...

30GB black, αγορασμένο από eBay.

http://www.insomnia.gr/vb3/attachment.php?attachmentid=5900&stc=1&d=1166718873

zune_black.jpg

Πότε άραγε θα έρθει στην Ελλάδα;

 

 

απο επιδοσεις το zune πως τα παει? θα βγουν και games ακουσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω Παλι εδω και λιγες μερες εχω το creative zen M 60gb! Το οποιο συνδεεται και απευθειας με οποιαδηποτε usb συσκευη που περιεχει μνημη flash και οχι μονο και μεταφερει απευθειας τα δεδομενα στον σκληρο του!!! Το καινουριο ipod νομιζω δεν το υποστηριζει αυτο!!! Ποιοτητα ηχου απαραμιλλη και με την αμερικανικη εκδοση λογισμικου αν και τερμα η ενταση δεν παραμορφωνεται ο ηχος τουλαχιστον με χρηση των πολυ καλων ακουστικων της creative απο τα οποια συνοδευεται η συσκευασια. Εχω παθει απλως πλακα.

 

 

Παραλληλα εχω και ενα nomad jukebox 3 20gb (το ξαναδα εδω)! 3 χρονια δουλευει χωρις καθολου προβληματα και πιστεψτε με δουλευει αρκετα. Αλλα ψαχνω να το πουλησω ,το λυπαμαι να μεινει αχρησιμοποιητο αν και οι δυνατοτητες του (ξερουν οσοι το εχουν τι εννοω) ειναι περισσοτερες απο το καινουριο μου zen παρα το γεγονος οτι το παλιο δεν αναπαραγει τιποτε αλλο πλην μουσικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ παιδιά έχω αυτό...Mpio FL-100,128 mb flash και για πολύ καιρό είχα άλλα 128 απο μια SD και τώρα έβαλα 1GB....

 

Και εγώ FL100 με δύο sd 1GB η κάθε μία για πολλές ώρες μουσικής...

post-15681-129062940846_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...