Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πες μου ότι μόλις υπονόησες πως το βλέπουμε οπαδικά...

 

Βύντρα, Τζόρβας, μπράβο ρε βουβαζέλες, προσφέρετε ατελείωτο γέλιο στην υφήλιο...

 

Σοβαρευτείτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν εβαζε απο την αρχη του μουντιαλ τον Χαλκια? Ο σταθεροτερος τερματοφυλακας στο πρωταθλημα που μπορει να μην εχει σε καποιες φασεις τα αντανακλαστικα του Τζορβα αλλα ειναι σταθεροτατος.

Κριμα. Μας κατεστρεψε ενας τερματοφυλακας. Την βουτια γιατι την εκανε?:cry::cry::cry::cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρευτείτε

 

Έλα ρε, σου θίξαμε και το πουλεν, Ο άνθρωπος δεν ξέρει που παν τα τέσσερα. Πήγαμε μουντιάλ με την πιο άμπαλη άμυνα του ελληνικού πρωταθλήματος.

 

Έλα παππού, ρίξε Χαριστέα στη μάχη να στα φέρει τούμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε, σου θίξαμε και το πουλεν, Ο άνθρωπος δεν ξέρει που παν τα τέσσερα. Πήγαμε μουντιάλ με την πιο άμπαλη άμυνα του ελληνικού πρωταθλήματος.

 

Έλα παππού, ρίξε Χαριστέα στη μάχη να στα φέρει τούμπα.

 

Χώστο το πουλέν μαζί σου κι εγώ, γιατί δεν ξέρει που πατάει και που βρίσκετε αυτή τη στιγμή, λες και δεν έχει ξαναπαίξει σοβαρό ματς ξανα στη ζωή του.

 

Αλλά οι ομάδες δεν έχουν θέση εδώ.

 

Αν δεν ρισκάρει πριν το 60 ο Οτο δεν περιγράφω άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα "έτσι" θα πει ο Καρούλιας μέχρι τη λήξη; Πού τους βρίσκουνε το στανιό μου μέσα;

"Ετσι" ελεγε ο γκουσγκουνης οταν καποια του επαιρνε π@@α, λογικο λοιπον να το λεει και ο Καρουλιας με τις μλκιες που κανουμε.:mad::mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...