Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πες μου 1 τερματοφυλακα που δεν εχει κανει γκελα μεχρι στιγμης στο μουντιαλ.

 

Δεν έχει καμία σημασία. Είναι σαν να σου λέω αυτό το αντικείμενο είναι μαύρο και εσύ να λες «ναι, αλλά είναι στρογγυλό».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος δεν χάρηκε σήμερα είναι π......

Αλλά όλοι μέχουν δικαίωμα στην κριτική.

Είχε άδικο ο κόσμος που ξεσηκώθηκε γιά το ρεζίλι με την Κορέα?Αφού το αναγνώρισαν και οι παίχτες ότι ήταν χώμα.Γιατί λοιπόν οι πρώτες δηλώσεις του Τοροσιδη μετά το ματς ήταν του στυλ ότι κάποιοι δεν αγαπάνε την Εθνική και άλλες αηδίες.

 

Κρίμα πάντως που δεν τούς ρίξαμε σήμερα μιά τεσσάρα να έχουμε το πάνω χέρι σε περίπτωση ισοβαθμίας.

Ο εκφωνητής ήταν λίγος.Πολύ λίγος.Αντί νά λέει να πετύχουμε πολλά γκολ, είχε σκάσει να λήξει το ματς γιά να φύγει η ρετσινιά της Εθνικής.

Όταν βλέπεις ότι μπορείς, τότε σκότωσε τον αντίπαλο να τελειώνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρειτε το και αφηστε τα σεναρια για τους δημοσιογραφους

 

We can multitask.;)

 

---------- Προσθήκη στις 19:29 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:29 ----------

 

** Πρωτοι αν τους κερδισουμε με 5-0 (η διαφορα γκολ μετραει στην ισοβαθμια)

 

Καταλαβαίνεις γιατί δεν το ανέφερα καν. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρώστε παίδες. Άμα δεν είχε κάνει την κόκκινη ο Νιγηριανός, @@ θα βλέπαμε. Έχασαν και τον Taiwo μετά και άντε γεια.

 

Αράχτε τώρα μη φάμε καμιά 5αρα στο ρελαντί από Αργεντίνα και ψαχνόμαστε. Δεν είναι κάθε μέρα πασχαλιά.

 

Δε ξέρω τι παίχτες θα βάλει ο Μαραντόνα, αλλά αν σκεφτείς ότι Αγουέρο και Μιλίτο πχ είναι στα 2α τους...:lol:

 

 

Στις χαρές τρελαινόμαστε και στις λύπες πεθαίνουμε στην στεναχώρια = ΕΛΛΗΝΕΣ.

 

Εγώ θέλω να δείξουμε ένα καλό πρόσωπο με Αργεντίνα και να μη φάμε πολλά. Αυτό μόνο και ό,τι βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξτε εγω ειμαι Παναθηναικος και τον αγαπαω τον Τζορβα ,θελω να πιστευω οτι ειναι εξελιξιμος.Αλλα για μενα τερματοφυλακας που εχει κανει σε 2 ματς τραγικα λαθη πρεπει να βγαινει.Δεν ειδες εκει που το σιγουρο αουτ το εκανε κορνερ?Το παιδι ακομη δεν εχει την ψυχολογια μεγαλων αγωνων ,ταλεντο ειναι και το απεδειξε οταν εσωσε το τετ α τετ,(και αν θυμαμαι εσωσε και αλλο ενα με τους Κορεατες) αλλα εχει πελαγωσει.Εγω θα εβαζα τον Χαλκια λογω εμπειριας και μονο,εκτος και αν ειναι σε καλυτερη φορμα αυτες τις μερες ο Σηφακης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξτε εγω ειμαι Παναθηναικος και τον αγαπαω τον Τζορβα ,θελω να πιστευω οτι ειναι εξελιξιμος.Αλλα για μενα τερματοφυλακας που εχει κανει σε 2 ματς τραγικα λαθη πρεπει να βγαινει.Δεν ειδες εκει που το σιγουρο αουτ το εκανε κορνερ?Το παιδι ακομη δεν εχει την ψυχολογια μεγαλων αγωνων ,ταλεντο ειναι και το απεδειξε οταν εσωσε το τετ α τετ,(και αν θυμαμαι εσωσε και αλλο ενα με τους Κορεατες) αλλα εχει πελαγωσει.Εγω θα εβαζα τον Χαλκια λογω εμπειριας και μονο,εκτος και αν ειναι σε καλυτερη φορμα αυτες τις μερες ο Σηφακης.

 

Πολυ σωστος σε ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξτε εγω ειμαι Παναθηναικος και τον αγαπαω τον Τζορβα ,θελω να πιστευω οτι ειναι εξελιξιμος.Αλλα για μενα τερματοφυλακας που εχει κανει σε 2 ματς τραγικα λαθη πρεπει να βγαινει.Δεν ειδες εκει που το σιγουρο αουτ το εκανε κορνερ?Το παιδι ακομη δεν εχει την ψυχολογια μεγαλων αγωνων ,ταλεντο ειναι και το απεδειξε οταν εσωσε το τετ α τετ,(και αν θυμαμαι εσωσε και αλλο ενα με τους Κορεατες) αλλα εχει πελαγωσει.Εγω θα εβαζα τον Χαλκια λογω εμπειριας και μονο,εκτος και αν ειναι σε καλυτερη φορμα αυτες τις μερες ο Σηφακης.

 

Πόσο χρονών είναι ο Τζόρβας και είναι ταλέντο; Προσωπικά για εμένα (και το έχω πει αρκετές φορές) και η ομάδα στην οποία αγωνίζεται πρέπει να βρει άλλον για πρώτο τερματοφύλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλειται ο κυριος Deponakias να μην διαβασει το παρακατω ή να το στειλει στους δημοσιογραφους του:

Με νικη δικια μας και της Κορεας με 1-0 περναει η κορεα

αρα πρεπει να φερουμε το ιδιο αποτελεσμα με την Κορεα αλλα βαζοντας παραπανω γκολ απο αυτους!!

Argentina ...........6.....5-1......+4

Korea Republic....6.....4-4.....+0

Greece................6.....3-3.....+0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξτε εγω ειμαι Παναθηναικος και τον αγαπαω τον Τζορβα ,θελω να πιστευω οτι ειναι εξελιξιμος.Αλλα για μενα τερματοφυλακας που εχει κανει σε 2 ματς τραγικα λαθη πρεπει να βγαινει.Δεν ειδες εκει που το σιγουρο αουτ το εκανε κορνερ?Το παιδι ακομη δεν εχει την ψυχολογια μεγαλων αγωνων ,ταλεντο ειναι και το απεδειξε οταν εσωσε το τετ α τετ,(και αν θυμαμαι εσωσε και αλλο ενα με τους Κορεατες) αλλα εχει πελαγωσει.Εγω θα εβαζα τον Χαλκια λογω εμπειριας και μονο,εκτος και αν ειναι σε καλυτερη φορμα αυτες τις μερες ο Σηφακης.

 

αφου εισαι παναθηναικος πρεπει να ειχες πολυ ποιο μεγαλυτερη υπομονη με τον γκαλινοβιτς και με τον χαλκια και οταν ητανε στον παναθηναικο αλλα και στον αρη και παοκ εγω ξερω εχει το παρατσουκλη μανταλακιας ή μια ωραια πεταλουδα.

 

τουλαχιστον οι τυποι που κραζεται τον τζορβα προτεινετε τον σηφακη και οχι τον χαλκια ημαρτον.

 

---------- Προσθήκη στις 19:41 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:39 ----------

 

Παρακαλειται ο κυριος Deponakias να μην διαβασει το παρακατω ή να το στειλει στους δημοσιογραφους του:

Με νικη δικια μας και της Κορεας με 1-0 περναει η κορεα

αρα πρεπει να φερουμε το ιδιο αποτελεσμα με την Κορεα αλλα βαζοντας παραπανω γκολ απο αυτους!!

Argentina ...........6.....5-1......+4

Korea Republic....6.....4-4.....+0

Greece................6.....3-3.....+0

 

καλα εγω το μονο σεναριο να περναει η ελλαδα ειναι ηττα κορεας, ισοπαλια ελλαδας. γιατι αν η κορεα αν δεν χασει ακομα και με ισοπαλια εμεις πρεπει να κερδισουμε την αργεντινη αμα το δω και αυτο τι να πω, περιεργο πραγμα αυτο το αθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο τερματοφυλακας μπορει να παιζει μεχρι τα 40.(Βλεπε Νικοπολιδη.)Οποτε μπορει να πει κανεις εξελιξιμος.Δεν ειχε αρχισει πολυ καλυτερα στην ηλικια του ο Αντωνης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...