Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμείς πετούσαμε αυτοσχέδια ακόντια... Τελικά δεν τους πήραμε από το χέρι του Τούρκους στο Euro... Θα έχουν γούστα εκεί με τον Fetix Terim(ple) και την κόρη του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σοβαρά τώρα...πιστεύω πως είναι δύσκολο παιχνίδι...και πολύ φοβάμαι πως θα είναι (απο την πλευρά των ανιτπάλων μας ) το πιο σκληρό (αντι-αθλητικό) ματς που έχουμε ως σήμερα παίξει....

 

πάλι έξω έπεσα...:mad:

δεν με πάνε οι προβλέψεις τον τελευταίο καιρό...πάλι καλά δεν παίζω και στοίχημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χε χε ! :-)

 

ιδια ομάδα , ίδια εντεκάδα , ίδιος προπονητής

τώρα οι επικριτές μπορούν να πάρουν τα @@δια μου , δηλαδή όχι μόνο τα δικά μου , όλων σας !

Γρίφος εν όψη η μαλακοανάλυση των γνωστών δημοσιαγράφων και των παπαγάλων τους ; Οοοοοοχι , ..αναμενόμενο!

 

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ EURO !

 

 

PS Αυτή η μαλακία με το ...πείραμε την ΠΟΛΗ, μέσα στο σπίτι τους και διάφορές αλλες ΠΙΠΕΣ κτλ κτλ ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο , γρήγορα θα ξεπεραστεί εν όψη των γεγονότων , αλλά δυστύχως ποτέ δεν θα περάσει εντελώς , τι να κάνουμε πρέπει να έχουμε και κάποιους για να μας σπάνε τα μπαλάκια.

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χε χε ! :-)

 

ιδια ομάδα , ίδια εντεκάδα , ίδιος προπονητής

τώρα οι επικριτές μπορούν να πάρουν τα @@αρια μου , δηλαδή όχι μόνο τα δικά μου , όλων σας !

Γρίφος εν όψη η μαλακοανάλυση των γνωστών δημοσιαγράφων και των παπαγάλων τους ; Οοοοοοχι , ..αναμενόμενο!

 

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ EURO !

 

PS Αυτή η μαλακία με το ...πείραμε την ΠΟΛΗ, μέσα στο σπίτι τους και διάφορές αλλες ΠΙΠΕΣ κτλ κτλ ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο , γρήγορα θα ξεπεραστεί εν όψη των γεγονότων , αλλά δυστύχως ποτέ δεν θα περάσει εντελώς , τι να κάνουμε πρέπει να έχουμε και κάποιους για να μας σπάνε τα μπαλάκια.

:P

 

+1

+1

+1

+1

Συμφωνω σε ολα....

 

Αυτος ο Ρεχαγκελ ρε παιδι μου.... Τι ειναι αυτος ρε? :confused:

Καλα τον προσκυνω....

 

(Εκτος του οτι πηρε η Ελλαδα euro!!!!-σε καιρους Δανιηλ πχ αν ελεγες οτι η Ελλαδα μπορει να παει προημιτελικα euro θα ψηφιζοταν νομος για να σε τουφεκισουν, εκτος του οτι παραλιγο να μας παει μουντιαλ και μονο εκεινο το καταραμενο παιχνιδι με την Ουκρανια εδω μεσα που ειχαμε 400 ευκαιριες και εκεινοι 1 και την εκαναν γκολ μας κατεστρεψε, εκτος ολων αυτων μας ξαναβγαλε euro!

Σε ολη την ιστορια του ποδοσφαιρου της Ελλαδας ειχαμε παει 2 φορες συνολικα σε μουντιαλ ή euro. Και με αυτον πηραμε το euro!!!! και ξαναπαμε και στα λιγα χρονια που εχει αναλαβει εχει σπασει τα ρεκορ νικων ξεπερνωντας κατα πολυ τα προηγουμενα.

Το κυριοτερο: Παιζουμε παντα με σοβαροτητα χωρις κομπλεξ και ξερωντας τι ζηταμε και τι να κανουμε μεσα στο γηπεδο.

Ο ανθρωπος πρεπει να ειναι μαγος....:rolleyes:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να πάνε γρήγορα στην ομόνοια για πανηγύρια όλοι όσοι μετά το 1-4 βάφτισαν τους παίχτες και τον προπονητή από τεμπέληδες μέχρι και εθνικούς προδότες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι χειροκροτησε. η αντιστοιχη κερκιδα που χειροκροτησε και τους δικους μας.

 

χειροκρότησε....απλά γιουχάρανε και τους δικούς μας...άδικα βέβαια....

αλλά νταξ...το 1-4 δεν χωνεύεται τόσο εύκολα...μπράβο στα παιδιά

 

Ε, καλά, δεν είναι μόνο αυτό το πρόβλημα, αν και εγώ οφείλω να ομολογήσω ότι από τις κάμερες δεν είδα κανέναν Έλληνα να χειροκροτάει, ούτε τους Τούρκους παίχτες να ανταποδίδουν το χειροκρότημα. Λογικό βέβαια, αφού η απάντηση βρίσκεται σε αυτό που θεωρώ το σημαντικό πρόβλημα:

 

Εμείς πετούσαμε αυτοσχέδια ακόντια...

 

Οι "δικοί μας" αν μας φερόντουσαν μέσα στην Τουρκία όπως τους φέρθηκαν οι "δικοί μας" εδώ, θα είχαν αντίστοιχη συμπεριφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και οταν ανοιξα αυτο το τοπικ τα ειδα αυτα(ηταν το πρωτο ποστ αυτου του τοπικ) ας τα σχολιασω γιατι εχουν πλακα:

 

 

Πώ πώ τσόντα! 4-0 στο ημίχρονο με αγγλία ?? Ο Άτζας απο την Δ ε8νική τι δουλειά έχει στην Εθνική ???

 

Η απαντηση δωθηκε (και) σημερα.:-D

 

 

Τι να πώ ... ντροπή για τους ευατούς τους γιατί είναι Πρωταθλητές Ευρώπης.

 

Το φιλικο εκανε τη δουλεια του. Για αυτο ειναι τα φιλικα, για να βγαινουν συμπερασματα και οχι για να νικαμε....

Τωρα ειμαστε στο euro 2 αγωνιστικες πριν το τελος και οι καημενοι οι Αγγλοι(που τους υποστηριζω δυστυχως) παροτι μας διεσυραν στο φιλικο, πιθανοτατα δεν θα ειναι.:cry:

 

 

Όσο για τους 35άρηδες Δέλλα - Ζαγοράκη κλπ... ΝΗΣΑΦΙ ΠΙΑ! ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!

 

Ο Δελλας εκανε παιχνιδι φοβερο και σημερα! Ημαρτον.:-D

Νησαφι πια! Ποτε θα παιξει χαλια?:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...