Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μας αδικείς... Έχουμε 2 νίκες σε 3 αγώνες τελευταία...

 

:lol:

:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Για τσέκαρε πότε είχε γράψει τελέ φορά ο παπά νυχτόλυκος. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εχω μεινει πισω...γιατι κλεισανε τα αλλα topics των γαυροβαζελων?

επειδή γινόταν εκεί, ότι γίνεται εδώ σήμερα: 23 μηνύματα σε 15 ώρες;

πού; στο ΑΕΚοτόπικ;;; ρε ηρεμίστε!!! :lol: ειχαμε ενα καλό μ.ο. 5,3 posts/day για 2 χρόνια... μην το χαλάτε :mrgreen: :lol:

 

 

 

ψιτ μάγκεshhhh ... εχει παρακάτω ενα τοπικ για τον ΠΑΟΚ. Μια που φέτος αυτοί πάνε για πρωτάθλημα,

εσύ @@%#^&$$#$ στο τέλος, που γελάς, ελα αύριο με τον κηδεμόνα σου :mad:

ειναι καταλληλότερο για σχολιασμό των πένταλτι τρίτων ομάδων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι δεν ήταν πέναλτι. Δεν χαίρομαι που νίκησα τον ΘρασύβουλΑ με πέναλτι στο 90 αλλά ήταν πέναλτι, γιατί κάνει μαλακία ο αμυντικός.

 

Επειδή δεν βλέπω αθλητική Κυριακή ο Βαρούχας είπε ότι ήταν πέναλτι.

Η διαφορά μας είναι οτι εμείς ξέρουμε που μας χαρίζεται και που μας αδικεί η διαιτησία ενώ εσείς ξέρετε πότε σας αδικεί.

 

 

Πρέπει να βλέπεις πολλή μπάσκετ για να το είδες πέναλτι αυτό :devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν βλέπω αθλητική Κυριακή ο Βαρούχας είπε ότι ήταν πέναλτι.

Η διαφορά μας είναι οτι εμείς ξέρουμε που μας χαρίζεται και που μας αδικεί η διαιτησία ενώ εσείς ξέρετε πότε σας αδικεί.

 

 

Πρέπει να βλέπεις πολλή μπάσκετ για να το είδες πέναλτι αυτό :devil::devil::devil:

 

Ο Παναγιώτης Βαρούχας στην «Αθλητική Κυριακή» απέφυγε επιμελώς να πάρει θέση τονίζοντας πως «ο αμυνόμενος χρησιμοποιεί τα χέρια του και στη ροή της φάσης φαίνεται ότι είναι πέναλτι. Τηλεοπτικά όμως, και μετά τα ριπλέι δεν είμαι σίγουρος για το πόσο δυνατό είναι το σπρώξιμο, ούτε και ο διαιτητής είναι εύκολο να το αντιληφθεί. Η απόφαση είναι καθαρά στην κρίσή του και δε μπορώ να είμαι κατηγορηματικός».

 

http://www.goal4replay.gr/VideoWatchF.asp?ID=21998&Ln=En

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε παιδιά, μην ψαρώνετε. Κάνει προφανώς πλάκα ο alexzzz για να γελάσει με τις αντιδράσεις σας.

 

Δεν μπορείς να σπρώξεις κάποιον χωρίς να τεντώσεις έστω και λίγο τα χέρια σου (δε χρειάζεται να τα πας και στο τέρμα, αλλά κάτι πρέπει να κάνεις).

 

Άσε δηλαδή που αν ήταν πέναλτι τέτοιες φάσεις, θα είχαμε 20 πέναλτι τουλάχιστον σε κάθε αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ευλογία σου πάτερ αλλά με το συμπάθιο μας έχει γραμμένους... μόνο όποτε νικάει η ΑΕΚ μπαίνεις, δηλαδή σπάνια...

 

 

Τι να μπω ρε Αλεξη να κανω? Αφου βαρεθηκα να ασχολουμε για διαφορους λογους.

 

Αφου η ομαδα μου ειναι χωμα τελειως και με εχει στεναχωρησει, κραταω μια αποσταση και κοιταω να δω τι επιφυλασει το μελλον.

 

Επισης εχω βαρεθει να ασχολουμε με ζητηματα, ηταν πεναλτι, δεν ηταν, ηταν αδικη νικη, ηταν αδικη ηττα κτλ κτλ.

 

Οπως επισης βαρεθηκα να μου ερχονται προσωπικα ζητηματα με απειλες επειδη η αποψη μου δεν ειναι αρεστη...

 

Μπενω καθημερινα βεβαια και παρακολουθω καποια θρεντς που εχω στα αγαπημενα μου αλλα δεν ποσταρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα υπόλοιπα τα παραβλέπω αλλά αυτό... :

Οπως επισης βαρεθηκα να μου ερχονται προσωπικα ζητηματα με απειλες επειδη η αποψη μου δεν ειναι αρεστη...

 

τι είναι πάλι; Εκτός από τις δικές μου απειλές ότι θα σε πετάξω από την ιερά σύνοδο δέχεσαι και άλλες;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκαμε θεμα για κανα χρονο παλι

αν ηθελε να σφαξει το Θρασυβουλα θα απεβαλε οπως επρεπε Μπαριεντος και Ροκα

επισης θα ειχε δωσει καρτες και σε αλλους που πεφτανε κατω με τις ωρες

στο β ημιχρονο αμφιβαλω αν παιξανε 15 λεπτα μπαλα

 

Τωρα στο θεμα της Αεκ βλεπω οτι απασχολει πολυ ο Ολυμπιακος αλλα το πεναλτυ με το καθαρο χερι της Αεκ περασε ετσι

Συνεχιστε ετσι με τις διαιτησιες να κανετε καλα Χριστουγεννα ησυχοι παλι οτι εχετε ομαδαρες αλλα φταιει η ατιμη κενωνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκαμε θεμα για κανα χρονο παλι

αν ηθελε να σφαξει το Θρασυβουλα θα απεβαλε οπως επρεπε Μπαριεντος και Ροκα

επισης θα ειχε δωσει καρτες και σε αλλους που πεφτανε κατω με τις ωρες

στο β ημιχρονο αμφιβαλω αν παιξανε 15 λεπτα μπαλα

 

Τωρα στο θεμα της Αεκ βλεπω οτι απασχολει πολυ ο Ολυμπιακος αλλα το πεναλτυ με το καθαρο χερι της Αεκ περασε ετσι

Συνεχιστε ετσι με τις διαιτησιες να κανετε καλα Χριστουγεννα ησυχοι παλι οτι εχετε ομαδαρες αλλα φταιει η ατιμη κενωνια

 

[offtopic]Φίλε μου εγώ θα γίνω ΟΣΦΠτζης.Τέσπα επειδή δεν παίζει να βρούμε λύση μπράβο στον ΟΣΦΠ άντε και του χρόνου.[/offtopic]

 

Ρε παιδιά αυτός ο Λαγός δεν υποφέρεται μαρκάρει με τα μάτια.Όταν μπήκε πήρε εντολή να μην προωθείται καθόλου έπαιζε στην πτέρυγα και νόμιζες οτι έπαιζε αριστερό μπάκ.Πάντως απο τον χθεσινό αγώνα μου άρεσε ο Τζιμπούρ. Ο τυπάς δεν ένιωθε τόσες τρίπλες τακουνάκια.Αν και στις μίσες φάσεις που τα έκανε έχανε την μπάλα μου άρεσε.Ετσί αγορίνα μου κάντε ντρίπλες με τον Σκόκο και μην σας νοιάζει τίποτα.Και ο Μπάγεβιτσς έκανε παρατηρήσεις στο Σκόκο οτι δεν είναι ομαδικός και αποτελεσματικός πέρνα τους όλους μόνος σου :-D:-D:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκαμε θεμα για κανα χρονο παλι

αν ηθελε να σφαξει το Θρασυβουλα θα απεβαλε οπως επρεπε Μπαριεντος και Ροκα

επισης θα ειχε δωσει καρτες και σε αλλους που πεφτανε κατω με τις ωρες

στο β ημιχρονο αμφιβαλω αν παιξανε 15 λεπτα μπαλα

 

Ελα ρε μαλακα, δεν γεννηθηκαμε χθες. Ολα αυτα που λες γινονταν εκτός τόπου και χρονου. Δεν εχεις κανενα λόγο εκτος αν ειναι τραγικη περιπτωση να δωσεις πάτημα για σχολια μεσα στο Καραισκακη με τον Θρασυμβουλο. Λες οτι που θα παει, καποια στιγμη θα το βαλει.

Ε δεν το εβαζε,δεν το εβαζε, στο τελος οτι και να γινόταν θα το έδινε. Ο Δογκανος επεσε σαν τον Ελαιας στο Πλατουν, σηκωθηκε, πανηγυρισε με την κερκιδα για την "Πειραιωτικη μαγκια" που επεδειξε(ΤΟΣΟ αντρας) και αντε γεια,χοχοχο που λεει και ο ηγετης σας

 

Καλα, για τις καρτες ενταξει, αμα το ειχε κανει αυτο που λες, και ερχοταν 1-1, οπως με μας και την Τριπολη θα γκρινιαζατε οτι επιτηδες το εκανε για να κυλαει ο χρονος να μην θριαμβευει ο Θρυλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...