Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλο επιχειρήματα είσαι ρε alex. Άσε και κανέναν άλλον να πιστεύει ότι έχει δίκιο. Μη μας πείθεις τόσο πολύ. Για ψυχολογικούς λόγους, καταλαβαίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Από το να πανηγυρίζω σαν τρελός που κέρδισα το παράρτημα μου μετά από τόσα χρόνια (έστω και αν θυμήθηκα ότι όρους είχαν οι μεταξύ μας μεταγραφές) καλύτερα να ρίχνω 4άρες στις fair play.

 

 

-----Προστέθηκε 22/12/2008 στις 10 : 09 : 41-----

 

 

Όλο επιχειρήματα είσαι ρε alex. Άσε και κανέναν άλλον να πιστεύει ότι έχει δίκιο. Μη μας πείθεις τόσο πολύ. Για ψυχολογικούς λόγους, καταλαβαίνεις.

 

Μα εσένα δεν σου απάντησα στην μαλακιούλα που έγραψες... σε άφησα να έχεις δίκιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν είναι νομίζω αν ήταν ή όχι πέναλτι(αντικειμενικά για μένα ήταν, άσχετα αν θα πρέπει να δίνονται 100 πέναλτι κάθε αγωνιστική, γιατί τέτοιες φάσεις έχουμε σε κάθε κόρνερ, φάουλ και λοιπά).

Το θέμα είναι αν η ίδια φάση γινόταν στην άλλη περιοχή με άλλους πρωταγωνιστές, θα υπήρχε η ίδια απόφαση; ;) Πολύ αμφιβάλλω. Εδώ μετά το πέναλτι ίδια ακριβώς φάση στο κέντρο του γηπέδου και δε δόθηκε καν φάουλ...

Επίσης είναι μεγάλο πλεονέκτημα να ξέρεις σαν ποδοσφαιριστής πως ότι και να γίνει κάποια στιγμή θα σε βοηθήσει κάποιο χέρι του "Θεού". Ξέρεις πόσο ελεύθερα και άνετα παίζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που κέρδισα το παράρτημα μου
καπάκια
μετά από τόσα χρόνια

Σου απνέμω το μεταλλιο ''Σαββας Θεοδωριδης'', την απονόμη να κάνει ο Κώστας Νικολακόπουλος

 

Ρε alex, επειδη χάλασε η καρτα γραφικών μου, δεν ερχεσαι εσύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπάκια

Σου απνέμω το μεταλλιο ''Σαββας Θεοδωριδης'', την απονόμη να κάνει ο Κώστας Νικολακόπουλος

 

Ρε alex, επειδη χάλασε η καρτα γραφικών μου, δεν ερχεσαι εσύ?

 

Θα μας λείψουν αυτές οι εξυπνάδες σου μόλις κλείσει και το τελέ αθλητικό τόπικ... αυτές που λες και περιμένεις να σου πει κάποιος μπράβο... ξέρεις εσύ. Όσο για την κάρτα... ούτε αυτή δεν σε άντεξε.

 

Αντί να σε προβληματίζει ότι δεν μπορείς ούτε καν το παράρτημα σου να κερδίσει, μου το πετάς σαν απόδειξη για το ότι δεν είναι...

 

 

-----Προστέθηκε 23/12/2008 στις 01 : 21 : 57-----

 

 

Τέλος από μένα τα off topic... δεν χαλαλίζω τιμωρίες για τους 2 τυχαίους...

 

εις το θέμα μας λοιπόν:

http://troktiko.blogspot.com/2008/12/blog-post_5356.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εις το θέμα μας λοιπόν:

http://troktiko.blogspot.com/2008/12/blog-post_5356.html

 

βασικά είναι κόκκινη με τον κανόνα και αυτός που τον βρίζει(συντακτικά το άντε γ____ εσύ ρε μαλάκα δεν στέκει αν δεν του έχει πεί την ίδια βρισία)

 

και ρε παιδιά όπως και να το κάνουμε αντρικό άθλημα πέφτουν μπινελίκια και τζαρτζαρίσματα,τι να κάνουμε όλοι οι παίχτες ρίχνουν χριστοπαναγίες μέσα,και οι έδρες θα έπρεπε να κλέινουν σε κάθε παιχνίδι απο αυτά που ακούγονται απο την εξέδρα.

 

Για αυτό είπα ρε alexzzz μήπως βλέπεις πολλή μπάσκετ που τα πράγματα είναι πιο ήρεμα.

 

Τέλος για το πέναλτι του ΟΣΦΠ δεν πιστεύω οτι το χρειαζόταν είναι ήδη πολλή ψηλά στην βαθμολογία.Και στο παιχνίδι ο ΟΣΦΠ πίεζε σε όλο το ματς μπορεί να το έβαζε πιο μετά χωρίς την βοήθεια του διαιτητή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο παιχνίδι ο ΟΣΦΠ πίεζε σε όλο το ματς μπορεί να το έβαζε πιο μετά χωρίς την βοήθεια του διαιτητή

 

Kοιτα, θα μπορούσε να σου πει κάποιος οτι το ματς ηταν στο 93' οποτε ποσο πιο μετά να το βαλει. Αλλα, αν σκεφτεις οτι ΔΕΝ ΔΕΙΞΑΝΕ ΠΟΣΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ θα κρατησει, οντως ειχε κανα 10λεπτο ακομα, οσο χρειαζοταν

 

Ρε Αλεξ, ρε αγορινα, μου λες για παραρτημα εσυ που τον κερδιζεις με την αμυνα του στην περιοχη σου, με τον Σηφακη να επικυρωνει την μεταγραφη του με εξοδο του Μεσσολογιου στο 90' και αλλες ομορφιες τις χρυσες εποχες Ταραλιδη, Λεοζινιο, Σηφακη κτλ

Αστο, πηγαινε χασε απο την Mentalist πως λεγετα(αυτο ομαδα ειναι ή σειρα στην τηλεοραση?).Μην ξεχασεις να μου πεις ποσο δυσκολη ειναι η Σεντ Ετιεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τέλος για το πέναλτι του ΟΣΦΠ δεν πιστεύω οτι το χρειαζόταν είναι ήδη πολλή ψηλά στην βαθμολογία.Και στο παιχνίδι ο ΟΣΦΠ πίεζε σε όλο το ματς μπορεί να το έβαζε πιο μετά χωρίς την βοήθεια του διαιτητή

 

Μα αυτο ειναι το θεμα,ετσι δεν ειναι?Αγωνιστικα φετος εισαι καλυτερος απο ολες τις ομαδες,το πρωταθλημα δεν θα το χασεις,αυτο το κωλοπεναλτι γιατι επρεπε να το δωσει?Το ειχε τοσο αναγκη δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει γίνει αντανακλαστικό πλέον στους διαιτητές αυτό, δεν το ελέγχουν. Μόλις δουν κόκκινη φανέλα να πέφτει, το σφύριγμα είναι αυθόρμητο... Συνήθειες ετών δεν κόβονται, όπως το τσιγάρο ένα πράγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εχουν δωθει πολυ πιο αμφισβητουμενα απο αυτο και θα δινοταν και τις 4 μεγαλες ομαδες

 

 

Εχουν γινει πολυ τραγικα λαθη σε ολα τα παιχνιδια σε ολες τις ομαδες

απλα μολις γινεται κατι υπερ του Ολυμπιακου ξεκινανε οι αναλυσεις

Το κακο για τις αλλες 2 ομαδες του ΠΟΚ ειναι οτι ταυτιζονται πλεον με τις μικρες ομαδουλες και ασχολουνται μονο με αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό ότι οι 3 ομάδες χαλάνε το πρωτάθλημα, δε μας απασχολεί, έτσι; Μόνο να βρούμε ποιος από τους 3 είναι ο χειρότερος είναι το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιο πρωταθλημα? κοροιδευομαστε μεταξυ μας?

Ο Ολυμπιακος ριχνει φραγκα και παιρνει παικτες

Ο ΠΑΟ προσπαθει να σοβαρευτει διοικητικα

Η ΑΕΚ αλλου γι αλλου διοικητικα και μαζευει οτι σκουπιδι διωχνουν οι αλλοι 2

Ο ΠΑΟΚ ξεκιναει με επλιδες μεχρι να τα σπασουν ολα

και απο κει και περα ενα χαος απεραντο

 

Το πρωταθλημα δεν το χαλαει ο Ολυμπιακος αλλα το οτι δεν υπαρχουν παραγοντες να επενδυσουν σε αλλες ομαδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...