Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αν έμπαινε μόνο παίχτης της ΑΕΚ είναι φάουλτ που λένε και στο χωριό μου ή έμμεσο ή ότι να 'ναι τέλος πάντων αλλά υπέρ της Λεβαδειάς,αν έμπαινε μόνο του Λεβαδειακού ήταν γκολ(το ριμπάουντ δλδ) και αν έμπαιναν και απο τους δύο όπως κι έγινε είναι επανάληψη

Τιμωρείται η ομάδα του παίχτη που έκανε την λαλακία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιδεροκέφαλος!

182038.jpg?w=400

αριστερούλη μου εσύ :lol:

 

Νέος πρόεδρος της ΑΕΚ εξελέγη με απόλυτη ομοφωνία ο Γιώργος Κιντής, έπειτα από το σημερινό (01/12) Διοικητικό Συμβούλιο της "κιτρινόμαυρης" ΠΑΕ.

Να θυμίσουμε ότι ο Γιώργος Κιντής ήταν εκ των βασικών συνεργατών του Ντέμη Νικολαϊδη και μάλιστα ο τωρινός πρόεδρος της ΠΑΕ ΑΕΚ είχε την ιδέα να μπει ο "Δικέφαλος" στο άρθρο 44...

 

Ο Γιώργος Κιντής γεννήθηκε (από οικογένεια αριστερών) τα ξημερώματα της 21ης Απριλίου 1967, την ώρα που αναλάμβαναν «δράση» στους αθηναϊκούς δρόμους τα τανκς των συνταγματαρχών.

και καλή τύχη! ... θα τη χρειαστείς

 

Ο κ. Νίκος Νοτιάς, ο κ. Τάκης Κανελλόπουλος και ο κ. Νίκος Κούλης εξελέγησαν Αντιπρόεδροι του Διοικητικού Συμβουλίου.

Επίσης, εξελέγησαν τρία νέα μέλη στο Διοικητικό Συμβούλιο, ο κ. Νίκος Θανόπουλος, Διευθύνων Σύμβουλος, η κα. Αλεξία Μπακογιάννη υπεύθυνη Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης και Επικοινωνίας, καθώς και ο κος Παντελής Αθηνής, σημαντικός μέτοχος της ΠΑΕ.

(δεν βρήκα φωτό της εγγονούλας, πάρτε τον παππού. Απομακρύνετε τα παιδιά απο το μόνιτορ! )

 

hell.jpg skitso1_B.jpg

 

 

 

%CE%BC%CE%B7%CF%84%CF%83%CE%BF%CF%84%CE%B1%CE%BA%CE%B7%CF%82.jpg

ο Άγιος Κωνσταντίνος μαζί μας :devil:

 

 

 

ο κώουτς θα θυμηθεί περασμένα μεγαλεία :-D :-D :-D :-D 01-mhtsotakis_olimpiakos.jpg

 

 

http://www.gazzetta.gr/content/view/17574/2/

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/AEK/222539.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα! Είναι λέει ο μέτοχος με το μικρότερο ποσοστό στην ΑΕΚ! Τον χώσαν χοντρά τον νέο.

"Νέος, πρόεδρος θα μπεις εσύ. Όταν τελειώσεις, αγγαρεία μαγειρεία. Και το βράδυ γερμανικό. Τι; Δυσανασχετούμε; Δυσανασχετούμε;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίχτης της αεκ που πήρε το ριμπάουντ ήταν καθαρός;

 

Δεν παίζει ρόλο αφού μπουκάραν μέσα πριν χτυπησει το πέναλτι ο άλλος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν τω μεταξύ νομίζω πως η μόνη φωτό του νέου πρόεδρα που παίζει στα media είναι αυτή, στην οποία είναι και εντελώς χαζόφατσα. Ανυπομονώ να δω την φάτσα του σε καμιά καλύτερη πόζα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα! Είναι λέει ο μέτοχος με το μικρότερο ποσοστό στην ΑΕΚ! Τον χώσαν χοντρά τον νέο.

 

Nέος θα παραμείνει.

Δεν τον βλέπω να βγάζει χρονιά. Άντε μέχρι καλοκαίρι.

 

Boomark my post, γιατί φυσικά πάντα πέφτω μέσα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σε κάνει να το πιστεύεις αυτό; :lol::lol::lol:

 

 

-----Προστέθηκε 2/12/2008 στις 11 : 51 : 10-----

 

 

χιχιχι! Μόλις διάβασα αυτό το αρθράκι, στο οποίο αναφέρονται τα εξής συγκλονιστικά και γαργαλιστικά:

 

πρώτον: ο νέος πρόεδρας, που εκλέχτηκε παμψηφεί, με απόλυτη ομοφωνία, με την αεκ ενωμένη στο πρόσωπό του, κλπ κλπ, για να βγάλει την ομάδα από το αδιέξοδο, ήταν η μόνη λύση (εκτός από την μιτσουμπίσι): Οι μεγάλοι (Κούλης - Νοτιάς - Κανελόπουλος) δεν αδειάζουν να ασχοληθούν με την ομάδα, οπότε προτάθηκαν οι Φαναράς, Κοσώνας, και Κιντής. Οι δύο πρώτοι έκλασαν, τον ήπιε ο τρίτος! Πώς να μην έβγαινε παμψηφεί μετά...

 

Δεύτερον: στο δσ της αεκάρας υπάρχει μια κυρία που φέρει το επίθετο Μπακογιάννη. Αυτό το αναφέρει και ο random πιο πάνω. Και από ότι κατάλαβα δεν είναι απλή συνωνυμία γιατί...

 

τρίτον και γαργαλιστικότερον: ...γιατί ο Κανελλόπουλος έχει συγγενική σχέση με τους Μητσοτακαίους!!! Το ήξερες αυτό ωρέ random και κότσαρες τόσες φωτό του επίτιμου;

Τέλος λοιπόν. Ταφόπλακα στα όνειρά μου για μια καλύτερη ΑΕΚ η αποκάλυψη αυτή. Πείτε μου πως δεν είναι αλήθεια. Πείτε μου πως δεν είναι αλήθεια...

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεύτερον: στο δσ της αεκάρας υπάρχει μια κυρία που φέρει το επίθετο Μπακογιάννη.

τελικά το "νέο", δεν ηταν και τόσο νέο.

η Αλεξία έχει σχέση με την ΠΑΕ, τουλάχιστον απο το Φεβρούαριο 2006. Ο Ντέμης την έφερε, όπως και τον Κιντή. απλά τώρα το επισημοποίησαν με τη θέση στο ΔΣ.

http://www.shoot.gr/document.php?category_id=244&document_id=3194

http://www.goalday.gr/article.asp?catid=10665&subid=2&tag=8019&pubid=1535382

 

Ετσι σε θέλω! Νονός, απο πίσω να κινείς τα νήματα :devil:

 

 

 

 

το αθρο της Real news τι ελεγε και βγηκαν και το διαψευσανε

Η νέα φυλλάδα που έβγαλαν ο Νικολαλάκης Γαβρινικολάου, με τον Κουρή, τα βρήκε σκούρα με το καλημέρα - βρηκαν ώρα κι αυτοι να βγαλουν νέο έντυπο μέσα σ'αυτη την οικονομική κρίση, που το πρώτο που περικόπτουν όλοι ειναι οι διαφήμιστηκες δαπάνες (αυτες συντηρουν τα μ.μ.ε ), και απο τα αλλα μέσα όλο ακούς για απολύσεις - και μπήκε νωρίς-νωρίς στο σκληρό κίτρινο πορνό.

μαζι με το συγκλονιστικό ντοκουμέντο βιβλίο της Τσέκου, ειχε πρώτη σελίδα φωτό Ντέμη, με τίτλο κατι σαν "αφησε 25 εκ, χρεη, εδωσαν 3 εκ. σε επιπλα".

Στο τρίτο φύλλο, να δουμε τι άλλο θα σκεφτούν για να πουλήσουν: προτείνω uncut έκδοση των βίντεο Τσέκου-Ζαχόπουλου.

 

Οταν ανοίγεις μέσα το κύρο άρθρο, ενας άσχετος σχολιάζει διαφορα νουμερα απο περσινό ισολογισμό (2006-7. ενα έγγραφο δημοσιευμένο εδώ και ένα χρόνο, αλλα το θυμηθήκαμε τώρα που βολεύει).

Μεταξύ άλλων ο "εξπέρ στα λογιστικά", διαβάζει ενα ποσό "250 χιλιάδων ε για εξοπλισμό", και στο άρθρο του το γράφει "3,5 εκ. για έπιπλα που δεν ξέρουμε και που βρίσκονται..." (βλέπε: στο σπίτι της Δ.Βανδή :fear: )

αλλού, πετάει ενα 25 εκ. χρέη άφησε! (ποιος άλλος; ο Ντέμης), αλλα δεν μας λεει οτι το 2004 τα χρέη ήταν πάνω απο 80 εκ. Δηλαδή τη μείωση χρεών, μεσα απο τη λογική Γκαίμπελς, την κάνουμε "ρεμούλα".

Αρουραίοι...

Το άρθρο υπογράφει ο έγκυρος ο-μι-τζί+τρία-λολ ρεπόρτερ καραlol Μπάμπης Κατσούλης, γνωστός για φοβερές δημοσιογραφικές επιτυχίες στο χώρο του ιπποδρόμου. O κος Μπάμπης, και τα περισσότρα στελέχη των αθλητικών της Realnews, ειναι και στο τημ της "Φίλαθλος", του Καραγιαννίδη, a.k.a "κουμπάρος Τίγρη".

 

 

 

το αποκαλυπτικό ρεπορτάζ βόθρου:

 

 

και η επίσημη απάντηση της ΠΑΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως ξέρει κανείς να μου πεί πότε γίνονται δοκιμασίες στις ακαδημίες της ΑΕΚ για όσους έχουν γεννηθεί το 1993 και το 1994?επιδεί εγώ είμαι του 1994 ,μπορείτε τουλάχιστον να μου πείτε πως μπορώ και πότε να πάω να κάνω δοκιμές στις ακαδημίες της ΑΕΚ[δηλαδη να με δούναι και ΑΜΑ είμαι καλός να με πάρουν].Σας παρακαλώ κάποιος άμα είναι δυνατόν και ξέρει για το συγκεκριμένο θεμα να μου απαντήσει.

 

 

 

εκεί που μένω ,είναι 40 λεπτά μακρυά από την Αθήνα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια. τι νεα?Ειπα να περασω να πω ενα γεια....μουαχαχα.:P. Ετοιμαστειτε να δεχτειτε επισκεπτες :-D. Πάντως οι mods (μονο εδω μου δινεται η ευκαιρια να το γραψω μιας και ειναι ενα απο τα 2 αθλητικα θρεντς) οι οποιοι πραγματικα στην πλειοψηφια τους δειχνουν εξυπνοι ανθρωποι (τουλαχιστον σιγουρα οχι χαζοι) πως ειναι δυνατον οταν ολοι τους λεγανε (μεχρι και οι πιο χαζοι) οτι με το κλεισιμο των 2 θρεντς καταδικαζουν και τα υπολοιπα, οποτε ή όλα ή κανενα, δεν το σκεφτηκαν απο μονοι τους? Θα μου πεις, δεν περιμενανε οτι οι insomniacs θα ειναι τοσο ζωα και θα συνεχιζανε. Η απαντηση σε αυτο ειναι πολυ απλη με σκεψη 1second....εδω ο ανθρωπος παθαινει στην πραγματικη ζωη φοβερα πραγματα και παρολα αυτα δεν βαζει μυαλο...περιμενανε να τους βαλει το ινσομνια? Θεωρω οτι ενας ανθρωπος πριν καν ενηλικιωθει εχει καταλαβει οτι ο ανθρωπος δεν αλλαζει ευκολα....Anyway. Καλη συνεχεια και επειδη δεν θελω το δικο σας τοπικ να κλειδωθει δεν ξαναγραφω (τουλαχιστον οτι εχει σχεση με αθλητικα). Και δεν χρειαζεται να απαντησει κανας mod για να μην το κουρασουμε. Ουτως η αλλως απλη λογικη χρειαζεται και οτι λεω το λεω καλοπροαιρετα.

 

Τα λεμε στη Ρεβανς στο ΟΑΚΑ :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...