Προς το περιεχόμενο

Κλείστε την τηλεόραση, βάλτε ΣΚΑΙ TV


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αν έκανε δημοσκόπηση ο ΣΚΑΙ για πάρτη του, θα ήταν πρώτος κι αυτός και με διαφορά απ'τα άλλά κανάλια!

 

Μην πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις των καναλιών... Τις βγάζουν για να πάρουν ο καθένας μεγαλύτερα μερίδια απ'την πίτα των διαφημήσεων! Save Alekos! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, τι να πω. Συμφωνώ απόλυτα. Αλλά εσύ έχεις το καλό ότι είσαι ψύχραιμος. Δυστυχώς όμως τα πρότυπα της TV έχουν μεταφερθεί και στους δρόμους. Δεν είμαι καθόλου μισογύνης, αλλά οι γκόμενες έχουν καταντήσει να κάνουν διαγωνισμό ποια έχει ντυθεί λιγότερο και ποια δείνχει περισσότερο βυζί ή κώλο? Όσο για τους άντρες δεν το συζητάμε, στη παραλία έβλεπα τα ξυρισμένα ποδαράκια μερικών και μου ερχόντουσαν περίεργες ορμές. Βασικά ντρεπόμουν για μας, για τους άντρες... Το πρόβλημα είναι μεγαλύτερο απ' ότι νομίζουμε. Α, ρε Πανούση και Λαζόπουλε!!! Καλά τα λέγατε, αλλά σταματήσατε και εσείς!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμώτο εδώ πάτρα πως θα πιάσουμε τον Σκαι ? Ολα καλά τα λέτε αλλά εμείς μένουμε με την πίπα των κωλοκαναλιών με αποτέλεσμα να περνάει την ώρα της η τηλεόραση με dvds

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να συμμετασχω και εγω καθως ειναι καλο θεμα.

Το σκαι είναι ένα κανάλι που έλειπε απο την χωρα μας καθως απο ότι κατάλαβα οι περισσότεροι εδω μόνο αυτο παρακολουθουν και εγω μεσα σε αυτους.

Η απορια μου είναι απο που εκπέμπει και απο πιον χρηματοδοτίται καθώς δεν έχει καθόλου διαφημήσεις.

Σίγουρα απο κάποιο μεγάλο κανάλι θα έχει απο πάνω.

Οσον αφορα τις μεταγλωτίσεις είναι άθλιες κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινεται να βλεπετε ολοι σκαι,και η μενεγακη να εχει 50% και αλλο 50% η λαμπιρη....δεν ξερω!

 

Γιατί ρε παιδαρε προφανώς αυτοί που βλέπουν λαμπίρη και τα λοιπα σκατά δεν ξέρουν τι σημαίνει insomnia kai internet. Ξέρουν μόνο τον υπολογιστή σαν σχήμα. Οπότε οι περισότεροι εδώ είμαστε ομοιδεάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βλακεία του Αλτερ δεν έχει όρια. Μιλάει τώρα για την εξαφάνιση ενός ανθρώπου του Παρασκευά και αυτά που λένε δεν έχουν καμία σχέση γιατί έτυχε να ήταν πολλοι φίλοι μου μπροστά. Αφήστε που ψάχνουν ένα άνθρωπο που μιλησε με τον αδερφό μου προχτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βλακεία του Αλτερ δεν έχει όρια. Μιλάει τώρα για την εξαφάνιση ενός ανθρώπου του Παρασκευά και αυτά που λένε δεν έχουν καμία σχέση γιατί έτυχε να ήταν πολλοι φίλοι μου μπροστά. Αφήστε που ψάχνουν ένα άνθρωπο που μιλησε με τον αδερφό μου προχτές.

 

H συγκεκριμένη εκπομπή είναι για κλάμματα... Ο παρουσιαστής ούτε παρουσιαστής θα έπρεπε να είναι, αλλά τι να κάνουν που έπρεπε να καλύψουν την ώρα με κάποιον (παραπάει να βάλουν ξανά Τζέμη Μποντ)!!! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απορια μου είναι απο που εκπέμπει και απο πιον χρηματοδοτίται καθώς δεν έχει καθόλου διαφημήσεις.

 

 

Στην αρχη δεν ειχε διαφημισεις τωρα τελευταια εχει αρκετες ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...