Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 6


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν υπονοείς ότι είναι α-σόβαρο να ασχολούμαστε με το PES6, υπάρχει μόνο μια απάντηση:

 

Αν δε βγάλουν καλύτερο ποδοσφαιράκι, ποιος ο λόγος να το αφήσουμε; Εγώ το σκέφτομαι σοβαρά να επιστρέψω στο PES6 πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 821
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλύτερα γραφικά ή μεγαλύτερο νούμερο στον τίτλο, δε σημαίνει εξέλιξη. Πόσο μάλλον όταν το PES6 μοιάζει πολύ περισσότερο με πραγματικό ποδόσφαιρο από το PES2011.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα διαφωνησω εδω παιδια. Και για εμενα το pes6 ηταν το καλυτερο, αλλα δε σημαινει οτι ηταν και σωστο!

 

Εβαζες γκολ απο τη σεντρα! Με μερικους παικτες περνουσες ολη την ομαδα.. Δε ειναι ετσι το κανονικο ποδοσφαιρο. Το 11 ειναι πιο ρεαλιστικο και σαφως πιο δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάς για το PES2008, όχι για το PES6. Σε αυτό συνέβαιναν αυτά που περιγράφεις.

 

Πιο δύσκολο το 2011; Με το πληκτρολόγιο παίζω και πήρα πρωτάθλημα στο ML την πρώτη χρονιά στην D2 και την δεύτερη χρονιά στην Premier με την ομάδα του Castolo (και φυσικά μερικές διορθωτικές κινήσεις σε μεταγραφικές περιόδους).

 

Το PES6 γίνεται εύκολο αν παίξεις με συγκεκριμένα συστήματα.

 

Όσον αφορά τον ρεαλισμό του 2011, οι φάσεις που δημιουργούνται πιο συχνά, είναι συνήθως γελοίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 6 χρόνια αργότερα...

Παιδες εγω παιζω ακομα ΠΕΣ6, με μια παρεα 20 ελληνων κανουμε Online Master League Tournament εδω και χρονια.

Το ΠΕΣ6 δεν θα πεθαινει ποτε!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pes 6 ο άρχοντας των PRO. Και εκεί που νομίζω ότι τόσα χρόνια παίζω το καλύτερο pro ξαφνικά παίζω το Pro 6 σε  XBOX 360. Το ίδιο απίστευτο gameplay με ακόμα καλύτερα γραφικά από playstation και pc. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vagg77 είπε

Παιδες εγω παιζω ακομα ΠΕΣ6, με μια παρεα 20 ελληνων κανουμε Online Master League Tournament εδω και χρονια.

Το ΠΕΣ6 δεν θα πεθαινει ποτε!!!!

Αν δεν κάνω λάθος υπάρχει ομάδα που κάνει ακόμα πατσάκια!
Για εμένα κορυφαίο ήταν ενα patch με κλασικές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...