Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, coyote2 είπε

Τελικά μόνο playoff... κακώς βλέπουμε και την κανονική περίοδο

Και ο κόσμος ειναι κάτι φοβερό. Γήπεδο τώρα χωρίς κόσμο.... που να ανέβει η ομάδα 

Αυτό ακριβώς. Προσωπικά μέχρι στιγμής δεν έχω δει ούτε ένα αγώνα και ούτε πολυπιστεύω να το κάνω τουλάχιστον μέχρι τα μισά. Γενικά πάντως διαβάζω ότι έχουν ανέβει τα TV ratings σε σχέση με πέρσι, πιθανώς ως αποτέλεσμα του συνδυασμού lockdown, κλειστών γηπέδων και των μεγάλων ανακατατάξεων που έγιναν και συνεχίζουν να γίνονται. 

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1520

  • ilos

    1469

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

14 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Αυτό ακριβώς. Προσωπικά μέχρι στιγμής δεν έχω δει ούτε ένα αγώνα και ούτε πολυπιστεύω να το κάνω τουλάχιστον μέχρι τα μισά. Γενικά πάντως διαβάζω ότι έχουν ανέβει τα TV ratings σε σχέση με πέρσι, πιθανώς ως αποτέλεσμα του συνδυασμού lockdown, κλειστών γηπέδων και των μεγάλων ανακατατάξεων που έγιναν και συνεχίζουν να γίνονται. 

το ίδιο κι εγώ, άντε με το ζόρι κάποια highlights...και ούτε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, coyote2 είπε

Κέρδισαν τους Μας, διάβασα ο Γιάννης 1 στις 10 βολές; Παρά τους 31 πόντους του;

Ναι το είδα λαιβ. Μια στις δέκα. Ούτε σε τοπικά τέτοιο ποσοστό παίχτης. Μου δίνει την εντύπωση ο Γιάννης προσωπικά ότι έχει φτάσει ταβάνι. Δε θα ανέβει άλλο στη καριέρα του. Έχω μια υποψία ότι αντί να φτιάχνει το περιβόητο σουτ του που λένε κάθε χρόνο, το χειροτερεύει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Edel είπε

Ναι το είδα λαιβ. Μια στις δέκα. Ούτε σε τοπικά τέτοιο ποσοστό παίχτης. Μου δίνει την εντύπωση ο Γιάννης προσωπικά ότι έχει φτάσει ταβάνι. Δε θα ανέβει άλλο στη καριέρα του. Έχω μια υποψία ότι αντί να φτιάχνει το περιβόητο σουτ του που λένε κάθε χρόνο, το χειροτερεύει 

Δε μπορεί ρε παιδιά; Είναι ψυχολογικό πλέον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Δε μπορεί ρε παιδιά; Είναι ψυχολογικό πλέον;

Όχι, απλά δεν έχει σουτ.

Καλυτερα να επικεντρωθεί σε αυτό που κάνει καλά. Το σουτ μπορεί να έρθει με τα χρόνια.

Και άσχετο, ο Ζάιον είναι η προσωποποίηση της αμερικανικού hype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ~mxls~ είπε

Και άσχετο, ο Ζάιον είναι η προσωποποίηση της αμερικανικού hype.

Aπολυτα λογικο το hype.Μιλαμε για παιχτη με μεσο υψος,με σχεδον τα κιλα του ΣΑΚΙΛ !!!!!! ,που χειριζεται το σωμα του σαν γκαρντ.Ο Γιαννης οταν πρωτοπηγε Νba δεν ηξερε ουτε το 1/10 του μπασκετ που ξερει ο Ζαιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alimentas είπε

Aπολυτα λογικο το hype.Μιλαμε για παιχτη με μεσο υψος,με σχεδον τα κιλα του ΣΑΚΙΛ !!!!!! ,που χειριζεται το σωμα του σαν γκαρντ.Ο Γιαννης οταν πρωτοπηγε Νba δεν ηξερε ουτε το 1/10 του μπασκετ που ξερει ο Ζαιον.

Νταξ, ο Γιάννης δεν ήταν ούτε τοπ10 ντραφτ. Έριξε τόνους δουλειά να φτάσει σε mvp level. Αλλά τον Ζάιον βαφτησαν Λεμπρόν πριν καν το πρώτο ματς. Και ακόμα δεν βλέπω το τεράστιο μπασκετικό ταλέντο. Εκτός ότι δεν έχει ίχνος court vision, δεν βλέπω το αντίστοιχο μπασκετικό iq του Λούκα ας πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα μ αρεσει ο Ζαιον.Το hype του αφειλεται κυριως στα σωματικα του προσοντα (οπως εγινε κ στον Γιαννη οταν πηγε).Το Νβα εχει φτασει σ ενα σημειο που το 98% των παιχτων ειναι κτηνοι με ιδιο σωματοτυπο κ παρομοια αθλητικα προσοντα.E οταν σκαει ενας τυπος 19 χρονων που σωματικα τους κατουραει σχεδον ολους,κατω απο 2 μετρα,130 κιλα!!!! που χειριζεται ετσι το σωμα του κ ξερει μπασκετ ,ε ειναι λογικο να υπαρχει hype.Ο τυπος ειναι ηδη dominant στα 20 του,αμα μεινει μακρια απο τραυματισμους σιγουρα θα κανει καριερα.Ακομα αναπτυσεται φαντασου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...