Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, _Biohazard_ είπε

Πολύ καλά πήγε αυτό. Το δες,το παιξες; 😂

καλώστον. μυρωδιάς και συ;

οι προβλέψεις βγαίνουν βάση εικόνας. ο αθλητισμός όμως έχει εναλλαγές και μπορεί να έρθουν τα πάνω κάτω.

εντάξει; μου την είπες για τη πρόβλεψη. θα κοιμηθείς όμορφα; αν ναι...εγώ χαρούμενος θα είμαι για σένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1520

  • ilos

    1469

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

2 λεπτά πριν, greekfragma είπε

καλώστον. μυρωδιάς και συ;

οι προβλέψεις βγαίνουν βάση εικόνας. ο αθλητισμός όμως έχει εναλλαγές και μπορεί να έρθουν τα πάνω κάτω.

εντάξει; μου την είπες για τη πρόβλεψη. θα κοιμηθείς όμορφα; αν ναι...εγώ χαρούμενος θα είμαι για σένα.

Μυρωδιάς είναι αυτός που προτρέχει και "υπογράφει", ενώ μετά κάνει κωλοτουμπα λέγοντας ότι ο αθλητισμός έχει εναλλαγές 😀

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, _Biohazard_ είπε

Μυρωδιάς είναι αυτός που προτρέχει και "υπογράφει", ενώ μετά κάνει κωλοτουμπα λέγοντας ότι ο αθλητισμός έχει εναλλαγές 😀

αν αυτό είναι ο μυρωδιάς που να δεις ποιος είναι ο κομπλεξικός που το παίζει εξυπνάκιας 5 το ξημέρωμα.

κωλοτούμπα θα ήταν αν έσβηνα τη πρόβλεψη. 

σε αφήνω τώρα μυρωδιά γιατί έχω να δω τη τελευταία περίοδο. δε θα χαραμίσω λεπτά να σου απαντάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, greekfragma είπε

αν αυτό είναι ο μυρωδιάς που να δεις ποιος είναι ο κομπλεξικός που το παίζει εξυπνάκιας 5 το ξημέρωμα.

κωλοτούμπα θα ήταν αν έσβηνα τη πρόβλεψη. 

σε αφήνω τώρα μυρωδιά γιατί έχω να δω τη τελευταία περίοδο. δε θα χαραμίσω λεπτά να σου απαντάω.

Προλαβαίνεις να βράσεις καμιά πορτοκάλι σπυριαρα μπάλα και να κάνεις καμία ακόμα "πρόβλεψη" ακόμα πάντως 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε τρέχεις έτσι όπως πήγε ο middleton μέσα στο πλήθος για strip.

Μόλις τώρα, greekfragma είπε

Μπράβο Πατ....ωραίο φάουλ..ή κατέβασέ τον και κάρφωσέ τον στο πάτωμα ή μη τον ακουμπάς! ήμαρτον....

Δε φταίει ο pat dough.

Ο Γιάννης είναι συγκινητικός σήμερα την μάτωσε. Έχει πρόβλημα από το ημίχρονο φαίνεται. Μάλλον το γόνατο πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ilos είπε

Δε τρέχεις έτσι όπως πήγε ο middleton μέσα στο πλήθος για strip.

Δε φταίει ο pat dough.

 

φυσικά και δε φταίει ο Πατ..ο Πατ απλά έχωσε το μαχαίρι πιο βαθιά και το έστριψε.

ο κρις και ο τζρου δεν υπάρχουν σήμερα σε όλο τον αγώνα. μαζί με το μηδέν προπονητή είναι θαύμα αυτή η εικόνα κυρίως γιατί έχει βγει στο γήπεδο η δύναμη και όχι η λογική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...