Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ilos είπε

Δηλαδή από τη στιγμή που ακουμπάει μπάλα ο Lopez μου λες ότι έκανε κίνηση για foul σε 0.01 λες και είναι ο flash. Seems legit.

Το πάλευαν μέχρι το τελευταίο δέκατο οι γκρι αφού. Μετά είδαν ότι φύγανε για μπάνιο οι Νετς και βραχυκύκλωσαν

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1519

  • ilos

    1425

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Έσπασε η κατάρα του Barkley ρε μαλάκες τι να πούμε. Βλέπω τελικό πλέον. Και έχουν και ελπίδα. Flippers χωρίς claw, Suns χωρίς Paul. Έχει συνωμοτήσει το σύμπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ilos είπε

Έσπασε η κατάρα του Barkley ρε μαλάκες τι να πούμε. Βλέπω τελικό πλέον. Και έχουν και ελπίδα. Flippers χωρίς claw, Suns χωρίς Paul. Έχει συνωμοτήσει το σύμπαν.

Και πάλι όμως είναι δυνατές ομάδες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ilos είπε

Έσπασε η κατάρα του Barkley ρε μαλάκες τι να πούμε. Βλέπω τελικό πλέον. Και έχουν και ελπίδα. Flippers χωρίς claw, Suns χωρίς Paul. Έχει συνωμοτήσει το σύμπαν.

πες μου και οτι θα πάρει δαχτυλίδι ο Μπαντ.....ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΕΛΟC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό ματς και επιτέλους στα δύσκολα μίλησαν παρότι πήγαν να αυτοκτονησουν. Όσο φοβερό ήταν στην κανονική διάρκεια άλλο τόσο κακό ήταν στην παράταση. Οι νετς έπαιζαν μόνο με Durant που απλά στο τέλος κουράστηκε. 

Επίσης τραγική διαιτησία σε αρκετές φάσεις ειδικά υπέρ των νετς. Ο χαρντεν μόνο από βολές έβαζε πόντους.

Χαρηκα για Γιάννη αλλά λυπήθηκα Ντουραντ πραγματικά υπερπαικτης μόνος του μια ομάδα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το φιλοσοφήσεις γλίτωσε μια χρονιά ο Bud, για μια τρίχα που πάτησε ο KD την γραμμή. Δε θα μιλάγαμε για choke τώρα.

Από τα πιο ιστορικά παιχνίδια που έχω δει στο NBA.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ilos είπε

Έσπασε η κατάρα του Barkley ρε μαλάκες τι να πούμε. Βλέπω τελικό πλέον. Και έχουν και ελπίδα. Flippers χωρίς claw, Suns χωρίς Paul. Έχει συνωμοτήσει το σύμπαν.

Τι εννοείς ; Έχουν ξαναπάει τελικούς με τους raptors.  Εκμεταλλευτηκαν την ευκαιρία οι bucks.κ μπράβο τους . Κυριάρχησε ο Γιάννης και δεν είχε αντίπαλο γτ ο stevaras έχει κόντρα ( όπως με τον Καρεμπέ ο Τζιοβάνι ) με τον jordan Πάντως ελληνική επιτυχία δεν είναι αυτό που έγινε σήμερα . Αφενός ο Γιάννης δεν είναι μπάσκετικο προϊόν ελληνικό και αφετέρου δεν μας βλέπει καν . Καλά κάνει κ γω στην θέση του το ίδιο θα κάνα άλλο που εμείς σαν λαός έχουμε φάει ένα κόλλημα μαζί του 😝😝

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, ilos είπε

Αν το φιλοσοφήσεις γλίτωσε μια χρονιά ο Bud, για μια τρίχα που πάτησε ο KD την γραμμή. Δε θα μιλάγαμε για choke τώρα.

Από τα πιο ιστορικά παιχνίδια που έχω δει στο NBA.

Σίγουρα..... Όπως και στο τέλος, ίδια φάση αλλά airball....

Έσβησαν και το Game 2: Νετς - Μπακς 125-86....

Επεξ/σία από IcemanGr71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vargas είπε

Τι εννοείς ; Έχουν ξαναπάει τελικούς με τους raptors.  Εκμεταλλευτηκαν την ευκαιρία οι bucks.κ μπράβο τους . Κυριάρχησε ο Γιάννης και δεν είχε αντίπαλο γτ ο stevaras έχει κόντρα ( όπως με τον Καρεμπέ ο Τζιοβάνι ) με τον jordan Πάντως ελληνική επιτυχία δεν είναι αυτό που έγινε σήμερα . Αφενός ο Γιάννης δεν είναι μπάσκετικο προϊόν ελληνικό και αφετέρου δεν μας βλέπει καν . Καλά κάνει κ γω στην θέση του το ίδιο θα κάνα άλλο που εμείς σαν λαός έχουμε φάει ένα κόλλημα μαζί του 😝😝

 

 

Δεν έχουν πάει τελικούς ECF έχουν ξαναπάει. Λέω για nba finals. Phily και Ατλαντα δεν είναι τίποτα μπροστά σε KD.

Και btw αύριο θα περάσει η phily.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ilos είπε

Δεν έχουν πάει τελικούς ECF έχουν ξαναπάει. Λέω για nba finals. Phily και Ατλαντα δεν είναι τίποτα μπροστά σε KD.

E καλά κάτσε να περάσουν απο κει . Το τίποτα είναι σχετικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ilos είπε

Αν το φιλοσοφήσεις γλίτωσε μια χρονιά ο Bud, για μια τρίχα που πάτησε ο KD την γραμμή. Δε θα μιλάγαμε για choke τώρα.

Από τα πιο ιστορικά παιχνίδια που έχω δει στο NBA.

Γενικά πολύ κακος για άλλη μια φορά ο bud ξέχασε να παίξει double team στον Ντουραντ σχεδόν σε όλο το ματς εφόσον ξέρει ότι μόνο αυτός έπαιζε. Τραγικές τελευταίες επιθέσεις από τους bucks που πράγματι γλίτωσαν για εκατοστά την ήττα.

Πραγματι ήταν απτά καλύτερα ματς που έχω δει εγώ και πιθανώς απτά καλύτερα game 7 στην ιστορία του nba. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...