Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1518

  • ilos

    1383

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η κλάση στον άνθρωπο φαίνεται και από τις δηλώσεις. Δες αυτή του KD και αυτή του Harden μετά το match. Ο ένας ακομπλεξάριστος εντελώς συνεχάρη τον αντίπαλο και ο άλλος άρχισε να λέει για το ιστορικό τραυματισμών όλης της ομάδας και πόσο δύσκολο ήταν να ανεβαίνει τα σκαλάκια στα strip clubs με το hamstring. Το ξέραμε ότι ήταν τραυματίας και αν ήταν υγιείς και οι 3 θα παίρναν το πρωτάθλημα. Ποια η αξία όμως να το πάρεις έτσι σαν το σκυλάκι του KD, ενώ σε κράζει όλο το NBA σαν εγωίσταρο και καλομαθημένο.

Σήμερα είναι πιο μεγάλη γιορτή για μένα όχι γιατί νίκησαν οι Bucks, αλλά γιατί υπάρχει μπασκετικός θεός και η πιο σιχαμένη superteam ever με τον πιο αχώνευτο άνθρωπο κατάφερε και έχασε με πρίμα διαιτησία στην έδρα της.

Επεξ/σία από ilos
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, ilos είπε

Η κλάση στον άνθρωπο φαίνεται και από τις δηλώσεις. Δες αυτή του KD και αυτή του Harden μετά το match. Ο ένας ακομπλεξάριστος εντελώς συνεχάρη τον αντίπαλο και ο άλλος άρχισε να λέει για το ιστορικό τραυματισμών όλης της ομάδας και πόσο δύσκολο ήταν να ανεβαίνει τα σκαλάκια στα strip clubs με το hamstring. Το ξέραμε ότι ήταν τραυματίας και αν ήταν υγιείς και οι 3 θα παίρναν το πρωτάθλημα. Ποια η αξία όμως να το πάρεις έτσι σαν το σκυλάκι του KD, ενώ σε κράζει όλο το NBA σαν εγωίσταρο και καλομαθημένο.

Σήμερα είναι πιο μεγάλη γιορτή για μένα όχι γιατί νίκησαν οι Bucks, αλλά γιατί υπάρχει μπασκετικός θεός και η πιο σιχαμένη superteam ever με τον πιο αχώνευτο άνθρωπο κατάφερε και έχασε με πρίμα διαιτησία στην έδρα της.

Στο Houston να δεις τι λένε ,που η συμπεριφορά του ήταν τελείως απαράδεκτη. Οκ το πάρατραβηξε κ η ομάδα ,αλλά οι εκβιασμοί και το δεν παίζω  ξέχαστε με δείχνουν ότι είναι πολύ αλαζόνας . Ελπίζω ο kevin porter jr να μπει στα παπούτσια του κ να τον ξεπεράσει. Έτσι κ αλλιώς έχει τεράστιο ταλέντο και το έδειξε κ μέσα στην χρονιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φουλ για κούπα πια! Ο KD δεν είχε βοήθειες αυτή τη φορά, αλλά και πάλι πήγε να το πάρει μόνος του, το σουτ που έστειλε παράταση θύμισε MJ.

Φιλαδελφεια ταιριάζει περισσότερο στους Μπακς, θα δούμε ωραία ματσάκια και στους τελικούς. 

Δικαίωση του ξανθου Παριου 😎

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, vargas said:

Τι εννοείς ; Έχουν ξαναπάει τελικούς με τους raptors.  Εκμεταλλευτηκαν την ευκαιρία οι bucks.κ μπράβο τους . Κυριάρχησε ο Γιάννης και δεν είχε αντίπαλο γτ ο stevaras έχει κόντρα ( όπως με τον Καρεμπέ ο Τζιοβάνι ) με τον jordan Πάντως ελληνική επιτυχία δεν είναι αυτό που έγινε σήμερα . Αφενός ο Γιάννης δεν είναι μπάσκετικο προϊόν ελληνικό και αφετέρου δεν μας βλέπει καν . Καλά κάνει κ γω στην θέση του το ίδιο θα κάνα άλλο που εμείς σαν λαός έχουμε φάει ένα κόλλημα μαζί του 😝😝

 

 

Εμείς όμως βλέπουμε στο όνομά του Greak Freak ... ο άνθρωπος δεν λεει Nigerian Freak! Και μας βλέπει και μας ανεβάζει. Απανταχού haters του Γιάννη κρυφτείτε στις τρύπες σας τώρα! 

WTF ... είπα να κοιμηθώ σήμερα για να αλλάξει το γούρι και πέτυχε! Δεν πίστευαν τα ματια μου όταν είδα το σκορ! Εδώ hater των Nets και του μπυροκοιλιά! Βγήκα από την τρύπα μου! 😋

Μπράβο στον Γιάννη, διοτι δεν τα παρατάει όταν όλοι τον βρίζουν. Πλέον όλα είναι ανοιχτά ...

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cambo99 είπε

Εμείς όμως βλέπουμε στο όνομά του Greak Freak ... ο άνθρωπος δεν λεει Nigerian Freak! Και μας βλέπει και μας ανεβάζει. Απανταχού haters του Γιάννη κρυφτείτε στις τρύπες σας τώρα! 

WTF ... είπα να κοιμηθώ σήμερα για να αλλάξει το γούρι και πέτυχε! Δεν πίστευαν τα ματια μου όταν είδα το σκορ! Εδώ hater των Nets και του μπυροκοιλιά! Βγήκα από την τρύπα μου! 😋

Μπράβο στον Γιάννη, διοτι δεν τα παρατάει όταν όλοι τον βρίζουν. Πλέον όλα είναι ανοιχτά ...

Αυτό με το haters να το κοιτάξετε ..απλά δεν μας αρέσει ως παίκτης δεν έιμαστε υποχρεωμένοι να μας αρέσει το στυλ παιχνιδιού του . Αν ήμουν hater δεν θα έγραφα ότι κυριάρχησε. Ηρέμηστε λιγάκι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, vargas said:

Αυτό με το haters να το κοιτάξετε ..απλά δεν μας αρέσει ως παίκτης δεν έιμαστε υποχρεωμένοι να μας αρέσει το στυλ παιχνιδιού του . Αν ήμουν hater δεν θα έγραφα ότι κυριάρχησε. Ηρέμηστε λιγάκι .

Ε μα σήμερα νίκησε και εσύ πετάς σπόντες αν είναι ελληνική επιτυχία ή οχι. Πιστευω αυτό ήταν άκυρο.

Τέλωσπάντων ... εγώ hater του Harden είμαι , καθώς και της superteam που νόμιζαν ότι θα τους διαλύσουν όλους, ακόμη και με τη βοήθεια των κορακιών! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να καταλαβαν πλεον οτι δεν μπορεις να χτιζεις ομαδες των 2-3 υπερσυμβολαιων και να προσευχεσαι στη θεα Τυχη να μην σταβοπατησουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις 3 all NBA 5άδες, οι μόνοι που έχουν απομείνει ακόμα και ΠΑΙΖΟΥΝ είναι οι Giannis (με προβληματάκι στο γόνατο), Embid (με slight miniscus tear) και PG13. Kawhi και Paul συνεχίζουν οι ομάδες τους, αλλά δε ξέρουμε αν θα ξαναπαίξουν. Θα πρέπει να αλλάξει η season από του χρόνου, νοσοκομείο έχει καταντήσει και πέφτουν τα ratings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cambo99 είπε

Ε μα σήμερα νίκησε και εσύ πετάς σπόντες αν είναι ελληνική επιτυχία ή οχι. Πιστευω αυτό ήταν άκυρο.

Τέλωσπάντων ... εγώ hater του Harden είμαι , καθώς και της superteam που νόμιζαν ότι θα τους διαλύσουν όλους, ακόμη και με τη βοήθεια των κορακιών! 

Ε τώρα εσύ δεν είσαι δίκαιος , ήταν η δεν ήταν μεγάλο σοκ η αποχώρηση του Irving; Εγώ δεν λέω ότι δεν θα έπαιρναν τη νίκη οι μπακς . Μπράβο τους που τα κατάφεραν αλλά με irving θα ήταν απείρως πιο δύσκολα . Θα μου πεις στην ζωή παίζει ρόλο και η τύχη. σαφέστατα δεν  διαφωνώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ilos είπε

Από τις 3 all NBA 5άδες, οι μόνοι που έχουν απομείνει ακόμα και ΠΑΙΖΟΥΝ είναι οι Giannis (με προβληματάκι στο γόνατο), Embid (με slight miniscus tear) και PG13. Kawhi και Paul συνεχίζουν οι ομάδες τους, αλλά δε ξέρουμε αν θα ξαναπαίξουν. Θα πρέπει να αλλάξει η season από του χρόνου, νοσοκομείο έχει καταντήσει και πέφτουν τα ratings.

Είναι πολλά τα παιχνίδια όντως. Κ μεγάλη η καταπόνηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά θα πρέπει να αποδείξει ο Γιάννης ότι είναι καλύτερος παίχτης από Embid, PG13 και CP3. Αλλιώς αν πούμε όλοι είναι στα ίδια και δε κάνουν την διαφορά, το κατσαρόλι θα πάει στην πιο δουλεμένη ομάδα. Και αυτή είναι οι suns.

Ο CP3 μπορεί να χάσει και 3-4 παιχνίδια WCF με το πρωτόκολλο και να πάει περίπατο η σειρά βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ilos είπε

Ουσιαστικά θα πρέπει να αποδείξει ο Γιάννης ότι είναι καλύτερος παίχτης από Embid, PG13 και CP3. Αλλιώς αν πούμε όλοι είναι στα ίδια και δε κάνουν την διαφορά, το κατσαρόλι θα πάει στην πιο δουλεμένη ομάδα. Και αυτή είναι οι suns.

Ο CP3 μπορεί να χάσει και 3-4 παιχνίδια WCF με το πρωτόκολλο και να πάει περίπατο η σειρά βέβαια.

Τώρα διάβασα ότι μάλλον χάνει μόνο το πρώτο παιχνίδι. Γιατί είχε εμβολιαστεί το Φεβρουάριο και το πρωτόκολλο για αυτούς είναι πιο λίγες μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλετε να μιλήσουμε σοβαρά για τα πόσα παιχνίδια έπαιξαν οι superstars στην regular season μέχρι τώρα; Συγκρίνετε τον Γιάννη με KD, Harden , Kyrie! Αυτό δείχνει πολλά για μενα!

Επεξ/σία από cambo99
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...